Rast penisu

sem Pali

Je tu chalan čo po nom baby idu ( že nenormálne= može si vyberat) a ma penis tak 17 cm max.??? Ja sa hanbim pred kamošmi hovoriť že mam niečo medzi 15-16 tí hovoria že majú skoro 18 a tak mne to pripadá take smiešne a ked by som mal ja povedat že ledva tich 16(ani to nie) :/ :/. Pls odpoveď :)

scord

Chlapé, to záleží aj podľa toho ak osa vzrušíš tá erekcia. Napr. ja obľubujem predohru zvlášť keď vidím, že sa to žene páči(hlavne keď stoná) a tiež sa trošku so mnou hrá, vtedy ho mám aj 16 cm a hrúbka je tiež viditeľne väčšia... ale napr. keď si to robím sam ručne-stručne, rychlovečka tak to je ledva 15 ... niekedy aj 13 cm mám a hrubka taka slabota... takže to zaleži aj od toho ako ťa žena nabudí... nemam rad take amaterky, ktore len do toho skočia a potom možno nie su spokojne s veľkosťou... fakt pomaha to keď sa trošku so ženou hráš a ona ťa tiež vyšteklí, že by si z nej potom len dušu nevyjebal s tým kladivom... nato si davaj bacha :D

Arzt

pridávam lekársku tabulku v nemčine aby táto diskusia mala hlava a pätu :), môzete si na nej pozret ako si vediete :), vývoj sa ukončuje v 18 roku života

de.wikipedia.org