Rast penisu

seeler

viktor001912 - dlzku mas normalnu, a nad hrbkou sa netrap.. tipujem ti ze mas okolo 16 rokov, tak ti urcite zhrubne.. a keby aj nie, tak problem so sexom mat nebudes..
ja mam 19 rokov, a mam ho asi 17cm, no a problem mam v tom, ze zatial som mal 5 sexualnych partneriek, a kazdu to prvych 5 min bolelo, nemohol som sa dostat dnu, musel som 5 min pomalicky tlacit dnu, a ani som hlbkoko zasunut nemohol, asi tak do polky.. neviem ci som natrafil na zeny s malou vaginou, alebo ho mal privelmi hruby.. ale je to dost problem a zacina ma to hrozne stvat.. kym sa dostanem dnu, dotial my aj zmakne..
uz fakt neviem co mam robit.. dufam ze si raz najdem parterku s ktorou mat takyto problem nebudem..

27CM

cawte ked chcete velki tak staci brat Extreme prasok na posilovanie cez vas penis prechdza viac krvi a Cock Growth da sa kupit asi v sex shope o stiri tyzdne vam narastie penis na dlzku priblizne o dva palce a na obvod asi o jeden palec spravil som to osem tizdnou a teraz ho chcem mat radsej mali voli ste ale blbi 27 cm aj niake drobne medzi nohami bi vas urcite po dlhsej dobe znicilo mozete si to viskusat neodporucam fakt to funguje ale potom si ho uz nezmensite len ovisnuti bude mat 15.6 cm...... a to mam 16 rokov

viktor001912

tiso to sa neboj ze ho mas priesvitny ja niekdedy ked nemam co robit onanujem 10 krat denne(skodi ked vela onanujem?) a vies co stale ho mam priesvitny nikedy to vyzera jak voda

viktor001912

caute vsetci, trosku cudna tema toto ale som rad ze existuje net lebo s takymito vecami by som sa nebavil ani s rodicmi neto este u doktora tu je to dost anonymne mam 17 a dlzka pri erekcii je 16,5 cm o dlzku mi nejde lebo ta mi je naprd v posteli mne ide o sirku penisu aby bol hrubsi neda sa to nejako oné to zhrubšiť nejake domacke taktiky . Na internete som to hladal a nasiel som nejake cviky na to myslite ze to pomoze?
Idemi o to hlavne aby som si ho zhrubsil a zhrubsim penisom je to lachsie muz potom dokaze dlhsie v sebe udrzat vyvrcholenie.
Mohli by ste mi sem dat priemer penisu lol číny ty musia mat priemer 6 cm lol a vy sa tu stazujete ze mate v 10 12 cm a chudaci asiati maju v 30 do 10 cm.
Nie kazdy sa narodi v afrike kde maju muzi anakondy

jojkaaaa

a vám chlapom to v podstate može byť jedno, lebo či ho mate 13cm-vého alebo 23cm-vého tak sa urobite tak či tak:P

B.

Pri tvojom veku odhadujem do 25 cm. Čiže ten prvý problém budeš mať vyriešený, len neviem, či nebudeš mať hneď druhý. Mne dnes otec hovoril, že otehotnela jedna panna a oni to samozrejme začali považovať za nadprirodzenú vec. Mne to otec vysvetlil tak, hoci mám už dosť rokov, že ten chlap mal tenkého pipíka, preto sa blanke nič nestalo:D
Ja neviem, ale ja už verím asi všetkému:D