Rast penisu

tiso

cafte stem sa opitat mam 16 rokov a ked si ho robim a uz sa spravim tak my vystrekne taky ako priesvitni gec nie taky ako ma byt biely ale taky priesvitny newiete ze preco alebo co by v tom mohlo byt pllls odpisujte my na gombo-79@azet.sk plllllls odpiste mi dakujem

,.,

OMG, viac info na stránkach
velkypenis bodka com

Príklad: pravidelne si ho hoň pod horúcou vodou a mala by sa ti zväčšiť hrúbka aj veľkosť.

alebo sa riaď návodmi na stránkach.
hore uvedenej...

SLIPIK

Zdrawim ja mam w erekcii 15cm a mam skoro 20rokow zalezi pri sexe hlavne na technike a nie na welskoti wiem to sam a holiek mam wiac nez dost ked to wies nemas sa coho bat

problem21

caute ja mam 19 rokov a penis mam postaveny len 13cm. Ked som mal 17 bol rovnako dlhy a myslel som si ze este porastie ale nic. Zda sa mi ze mam kratku uzdicku. Predkozka sa mi da stiahnut hladko, ale ked som vrzuseny tak mi uzdicka stahuje zalud smerom dolu a penis sa nemoze stoporit akoby mu ta uzdicka branila v uplnom stoporeni do plnej velkosti moze to byt tym?? Pls help!!! :(

penis

mam 15 honim si uz od 10 penis mam 17 cm velky a este 10rokov bude rast.. dufam ze si ho nebudem musiet davat skracovat.. :D

ah marja

to ci ti narostie a kolko je individualne .D ale hlavne sa nepremasturbuj bo to ti aj tak nepomoze ono to neni bicesps .D.. ak budes z teho zufaly co nemusis byt ked sa postaras o blaho priatelky tak googli a tam uz sa dozvies metody na zvacsenie penisu .. len to neprezen aby ti pak pri erekcii neodkrvilo 3/4 tela.. ; )