Rast penisu

Iveta Michael

ja si dovolím konštatovať že zastávam postoj derika!!

má pravdu chlapče...to čo ti starší chalani tlačia do hlavy sú očas riadne kaleráy a to ti hovorím ako žena:)

malyvtak?

caute
aj ja mam 15 rokov, mám ho tiež veľmi malý (IBA možno 10 cm) ale moc nestresujem. Skúšam čo môžem. V mojom prípade to bude ale iba nadváhou. Ako by som mohol schudnúť z podbruška ?

A môžte skúsiť taký cvik s naťahovaním. Chytíte ho pri koreni a posúvate smerom ku žaludu. Potom ho veľmi jemne stlačíte pri žaludi a naťahujete jemne ale silou nad jeho dlžku.

A ešte by ste mohli skúsiť toto: hocikde môžte potlačovať v penise ako ked zadržujete moč. Tahať do seba. neviem či rozumiete :D

A prečo je penis väčší pri stoporení ? je to v prekrvení. Pri podráždení či pri vzrušení sa do penisu vlieva krv a tá spôsobuje jeho zväčšenie. Ten prvý cvik čo som písal práve podporuje prekrvenie, preto by mal fungovať.

To je vše. Dúfam že sa mi raz zväčší poriadne :D

Maracik

zdravím ľudia potreboval by som pomôcť....môj penis nemá veľkosť ani 15 centimetrov a to mám 19 rokov...vedel by mi niekto s niečim poradiť??? ak áno napište mi prosím na email kiliman_jaro@azet.sk vďaka

lusian taylo

ah jaj mam 16 rokov a dlzka mojo penisu je 20,5sm ale hrubka je ties spokojan neivem nemerial som si ju a mozem vam povedat tie tabletki kamos bral a nic m uto nepomohlo clovke tim ze je starsi tak aj jeho organi a ine veci su veksie a vispelejsie takze nekupujte zbitocne drahe kktini lebo sa to neoplati moja teoria ...