moj koniec

Príspevok v téme: moj koniec
lencok1

Uz nevladzem, preto sa so vsetkymi lucim...uz nechcem byt na tomto svete a trpiet, uz som toho porobila akurat dost a znicila som aj svoje telo, nehovoriac o svojej dusi, tazko sa zije so psychickou chorobou, nicim svoju rodinu, praitela, nikto ma nechape, vsetko stracam...keby sa mi skor pomohlo nemuselo to takto dopadnut, uz sa mi to nechce tahat...uz mi vazne stacilo, co som mohla to som pokaslala...taky clovek si nezasluzi druhu sancu, teda tisicu v mojom pripade...ja sa zo svojich problemov neviem vymotat...uz je neskoro na zachranu mojej duse, ta je uplne na dne

lencok1

vie co? ty si uz omnoho dalej predo mnou, vsetko beries s nadhladom, dokazes sa zasmiat nad vecami nad ktorymi ja placem

katty19

a prečo mi toto ľudia tak často? nechápem... ale foťák prinesiem, to si píš, som si nekupovala len tak, do vytrínky!:)

katty19

nech už bolo prvopočiatkom čokoľvek, teším sa, až si kdesi v parku začneme ukazovať strie, vezmem aj foťák a pofotíme, neboj sa a potom to dáme zhodnotiť nezainteresovaným, že ktorá to tam má horšie, dobre?:)

lencok1

lenze katty mam na stehne popaleninu, ved ti ju aj ukazem a tie strie ach jo:(...ja viem ze keby sa nepopalim nikdy na seba nezanevriem a makam na sebe, milujem zivot atd, ta popalenina bola prvopociatkom mojich depiek

katty19

lenčok, zrejme áno, ale vieš čo je tvoj problém? si až moc pekná, takže sa o to postarám, prídeme k tej soche, čo dal Slota postaviť obijem ti tú tvoju peknú hlavičku o tú sochu múdreho človeka až kým si neuvedomíš, že sú aj ruky, oči, vlasy atď, nielen zadok!!!bafff!:)