moj koniec

Príspevok v téme: moj koniec
lencok1

Uz nevladzem, preto sa so vsetkymi lucim...uz nechcem byt na tomto svete a trpiet, uz som toho porobila akurat dost a znicila som aj svoje telo, nehovoriac o svojej dusi, tazko sa zije so psychickou chorobou, nicim svoju rodinu, praitela, nikto ma nechape, vsetko stracam...keby sa mi skor pomohlo nemuselo to takto dopadnut, uz sa mi to nechce tahat...uz mi vazne stacilo, co som mohla to som pokaslala...taky clovek si nezasluzi druhu sancu, teda tisicu v mojom pripade...ja sa zo svojich problemov neviem vymotat...uz je neskoro na zachranu mojej duse, ta je uplne na dne

katty19

dieťa moje, tak teda:) si krásna mladá žena, vieš o tom? a všimni si, že som nepovedala: Si krásna mladá stria!:) lenik, to je všetko iba depresia, keď to prejde, budeš inak vnímať seba a aj svoju popáleninu. A dúfam, že lieky už berieš normálne. Nesklam ma, prosím ťa! Ja som ti fotky neposlala, lebo ich nemám, no vlastne mám, ale sú vo foťáku a zatiaľ mi brat neukázal ako sa sťahujú do počítača, vieš, omnou je to tiež komplikované:)

lencok1

katty no po ad sa pribera som si aj ja vsimla, a hlavne ked clovek sedi na zadku ze ano, len ja by som radsej bola taky macko, ale tie strie, ach jo, kebyze sa nepopalim tak na seba nikdy nezanevriem