moj koniec

Príspevok v téme: moj koniec
lencok1

Uz nevladzem, preto sa so vsetkymi lucim...uz nechcem byt na tomto svete a trpiet, uz som toho porobila akurat dost a znicila som aj svoje telo, nehovoriac o svojej dusi, tazko sa zije so psychickou chorobou, nicim svoju rodinu, praitela, nikto ma nechape, vsetko stracam...keby sa mi skor pomohlo nemuselo to takto dopadnut, uz sa mi to nechce tahat...uz mi vazne stacilo, co som mohla to som pokaslala...taky clovek si nezasluzi druhu sancu, teda tisicu v mojom pripade...ja sa zo svojich problemov neviem vymotat...uz je neskoro na zachranu mojej duse, ta je uplne na dne

katty19

no nie! vááážne?????? som si myslela, že ja som tu najvačší pacient prípad na zdraví!!!:)
lenočka, neporovnávajme sa! ja som najvačší!!!!!

katty19

viem kde, fajn, keď som študovala v Žiline, chodili sme na nočné výlety do Tesca, no to bola taká sranda najma pred vianocami:) ja už som dnes dostala darčeky na vianoce, fakt:)

27

hm... keď Vás čítam, je mi do plaču. Dnes som bola u psychiatričky a hovorila som jej, že je mi lepšie, tak mi to nepokazte dievčence :-)viete, že dnes bol "deň za duševné zdravie"? Mám super psychiatričku. Je mladá, šikovná, venuje sa mi maximálne ... ale som si istá, že to aj my musíme tomu napomôcť, lebo nikdy nám nepomôže len to, čo nám lekárka naordinuje. Preto bojujme a nevzdavajme boj!!!!!!!!! Preto sa navzajom podporujme a pracujem na sebe!!!!!!!!!!!!!!!
Preto, že chceme, aby sme nikomu z našich blízkych neublízovali našou dg., je priam našou povinnosťou liečiť sa a byť fit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak dievčence ideme dotoho!!!!!!!! A žiadne "tetky Depky"!!!!!!!!!!!!!