moj koniec

Príspevok v téme: moj koniec
lencok1

Uz nevladzem, preto sa so vsetkymi lucim...uz nechcem byt na tomto svete a trpiet, uz som toho porobila akurat dost a znicila som aj svoje telo, nehovoriac o svojej dusi, tazko sa zije so psychickou chorobou, nicim svoju rodinu, praitela, nikto ma nechape, vsetko stracam...keby sa mi skor pomohlo nemuselo to takto dopadnut, uz sa mi to nechce tahat...uz mi vazne stacilo, co som mohla to som pokaslala...taky clovek si nezasluzi druhu sancu, teda tisicu v mojom pripade...ja sa zo svojich problemov neviem vymotat...uz je neskoro na zachranu mojej duse, ta je uplne na dne

mijka.

tak ete raz ajojte,babenky moje:)) som velmi rada katty ze som aj teba tu našla po takom dlhom čase, no joo..bolo to dávnejšie, a touto cestou dakujem aj tebe, že si mi vtedy pomohla, bola si mi velkou oporou a o lenke ani nehovorím:))tá mi je vždy:))..neboj lenka, vieš, pamätáš, aj mne bolo na houby...ale dostala som sa z toho, vlastne dostávam, aj u teba nastane zmena, len musis spolupracovať a nie všetko nechat na lieky...samotné ti nepomožu, musis bojovat..ajked sa citis slabá, určite nie si...to len tá depka hnusna, preto to tak citis, tiez som to tak citila...ale všetko bude dobré..tiez som sa velmi bála, vela plakal a myslela som si ze sa to už nikdy nezmení, a predsa...nikdy, nič netrvá večne..!!aj to zlé raz pominie!

mijka.

to su otázky mojka!!jasné, že bude, človeka nemilujeme kvôli výzoru, ale hlavne kvôli tomu aký je, aký je človek!!a ajked sa osobne nepoznáme, viem, že si velmi dobrý človek, citlivý ktorý potrebuje lásku a aj ju ziskaš, uvidiš!!

katty19

lenik, ja si myslím že hej! ale keby mal s tým dotyčný nejaký problém tak ma zavolaj a zase pojdeme k tej soche, čo Slota....:)
ahoj Mijka, s tebou som už tak dávno nebola na rozhovore, vitaj!:)

lencok1

lenze na to som uz aj ja prisla, ze som nemala prestat s liecbou ale neskoro:(...a inak myslite ze ma niekto bude milovat aj s popaleninou a s triami?

mijka.

leni, som ti dnes pisala, no asi si nemala náladu odpisovat:( celý den ta pribezne sledujem, zas je blbo:( ale bude dobre, uvidiš!!!

katty19

mohla si byť aj ty, som ti nekázala končiť s liečbou, moja drahopekná:) sa neopováž prestať brať lieky, lebo ťa niekde priviažem a prikážem vtáčikovi vždy ráno k tebe priletieť a strčiť ti do úst jednu tabletku a ďobať do teba, kým neprehltneš!!!:)