Migrujúce bolesti kĺbov

Príspevok v téme: Migrujúce bolesti kĺbov
andula

Už asi 3 roky ma striedavo bolievajú malé kĺby na prstoch, zápästia, členky, lakte, kolená, ramenný kĺb .... pričom mi asi tak na dva dni opuchne jeden kĺb, potom ďalší, niekedy aj tri naraz. Tie miesta sú dosť bolestivé na dotyk, prsty nemôžem ani zohnúť. Potom to samo od seba prejde. Už dlhšiu dobu mám zvýšenú teplotu 37,2, 37,4. Môžete mi, prosím, poradiť? Ďakujem

RNG

Neboj sa ani vacsina lekarov o nich nevie dokopy nic zatial, testy su nepresne, bakterie su zakuklene a aj po atb liecbe sa casto zjavia naspat, tj neboli doliecene.

jcvd

ahojte,
mna v poslednom case bolia klby....riesim to....zatial sa nic nezistilo....a zrejme sa dam vysetrit aj na tie chlamydie a borelie....do dnes som nevedel ze nieco take existuje!

RNG

Mononukleoza zanesie pecen, po nej je dobre si pecen precistiti a regenerovat. Ber polovicnu davku protokolu Dr Berksona.
Pecen je filter a zdroj enzymov, ktore cistia telo. Ked je pecen zanesena alebo poskodena, cele telo sa postupne zanasa a preto vznikaju vselikde zapaly.
Da sa pracovat aj proti zapalom (quercitin, vit C, bromelain, omega 3 oleje a rozne materialy na klby), ale najlepsie je precistit si pecen.

andula

Dobrý deň,

dnes som bola na infekčnom pre výsledky. Zatiaľ jediné, čo mi vyšlo pozitívne, je EBV inf.mononukleoza - EBNA 1-IgG EUROIMUN... 200 RU/ml - pozitívne. /pričom pozitívne je od 20/. Test na boreliózu, toxoplazmózu, CMV mám negatívny. Ešte musím počkať na chlamýdie, tie ešte neboli hotové.
RNG, myslíš, že keď som prekonala inf. mononukleózu, môžem mať pozitívne autoprotilátky, zvýšenú teplotu a bolesti kĺbov? Myslím, že niekde si už písal, že podkladom pre autoimunitné ochorenia je prekonanie podobných infektov. Ďakujem. Andula

danuš

ahoj andula, som rada ze uz sa aspon nieco pohlo a robia ti vysetrenia, nech sa zisti co to je,alebo aspon vyluci co to nie je! co sa tyka prirodnej mediciny som jej fanusikom, smelo do toho :-)

RNG

Ja nie som z tych co cakaju. Najlepsia obrana je utok.
Nanajvys ked netrafis spravny doplnok, aspon si posilis telo proti inym moznym.

andula

Ahojte, dlho som sa neozvala, lebo som čakala na výsledky.
V Martine som dopadla tak, že mám známky deficitu v oblasti špecifickej celulárnej imunity, protizápalový interleukín IL-10 nulový, tvoria sa mi autoprotilátky ANA proti histonom, IgG1 - 15100 /vysoké - dlhodobý chronický zápal/.
RNG, dnes som bola na infekčnom na odberoch - toxoplazmóza, EB vírus, CMV, chlamýdia pn. a borélie. Na konci októbra si pôjdem pre nejaké výsledky. Reumatologička vylúčila systémové autoimunitné ochorenie, ale jeho vývoj nevylúčila, pretože mám antinukleárny faktor pozitívny. Keď budem mať výsledky, ozvem sa. Je veľa pravdy na tom, čo si písal. Ďakujem. Prajem pekný deň. Andula

slivka7

Pred jeden a pol mesiacom sa mi pri premete zohlo koleno do opacnej strany a odvetdy sa mi podlamuje, uz nie pri chodzy, teraz uz len pri vacsich namahach, doskokoch a bolest citim v drepe, v ktorom sa neudrzim koli bolesti.Nemozem si sadnut na nohy ked klacim, pretoze mam bolest v kolene.

danuš

také rôzne podivné bolesti som mávala.. a modranie prstov - zoparkrat sa mi to stalo, teraz dlhsie nie, ale mozno ked bude chladnejsie pride to znova :-( skus pozriet k tomu napr.
www.medinfo.sk
www.zdravie.sk
drzim palce k tej kontrole! ja som bola dnes na kontrole u nefrologa a na plucnom, vysledky mam zlepsene, tak si zasa mozem na chvilu vydychnut :-))

andula

Danuš, dnes ma hrozne bolí ľavá ruka, teda dlaň a prsty alebo šľachy, neviem to popísať. Nemôžem ňou riadne písať, dokonca mám problém v nej niečo držať. V robote som si všimla, že kĺby na prstoch sú akési modrasté. Videla to aj kolegyňa. Už sa ti to niekedy stalo? Andula