Migrujúce bolesti kĺbov

Príspevok v téme: Migrujúce bolesti kĺbov
andula

Už asi 3 roky ma striedavo bolievajú malé kĺby na prstoch, zápästia, členky, lakte, kolená, ramenný kĺb .... pričom mi asi tak na dva dni opuchne jeden kĺb, potom ďalší, niekedy aj tri naraz. Tie miesta sú dosť bolestivé na dotyk, prsty nemôžem ani zohnúť. Potom to samo od seba prejde. Už dlhšiu dobu mám zvýšenú teplotu 37,2, 37,4. Môžete mi, prosím, poradiť? Ďakujem

moncika

janka ja by som hned po prvom siahla po tych doplnkoch,mali by ste to skusit.nam to vsetko velmi pomaha.a este nieco dolezite ako radila aj katarina-urcite si dajte zrobit testy na chlamydie,boreliozu,mononukleozu,toxoplazmozu..na hematologii uz budu vediet na co vsetko.za ochoreniami klbov a roznymi zapalmi je vela patogenov-pozri autoimunne choroby.treba zistit pricinu z coho ma zapal.urcite ma mamka nejaku bakterku.pozri aj link www.chlamydie-info.cz

RNG

Niekomu pomozu aj len materialy na regeneraciu klbov, ako napr Glukosamin, MSM, hyaluronicka kyselina a protizapalove enzymi.

janka

Mama ma opuchy klbov ale nema ich vobec cervene ani teple ..... a najviac ju bolia plecia a krk .....no a ked vstava tak musi postupne pomaly asi polhodinu postupne hybat rukami a nohami aby urobila aspon jeden krok. Ked jej y
zmizne opuch tak sa zmierni aj bolest

moncika

janka,lieky proti bolesti velmi nepomozu a vobec neporiesia problem.a zabaly niesu dobre ak je akutny zapal klbov ani ziadne ine kupele a tepla vana.to vravela nasa reumatologicka.mozno to jej tiez poskodilo.a ma tvoja mamka opuchy klbov?ma ich na dotyk teple a cervene?mozem ti poradit to co pomohlo mojmu priatelovi:uplne vysadil mliecne vyrobky,rybi olej 1000mg denne,on pomaly uz nevedel ani chodit-velmi mu tiez pomohol wobenzym-bral ho cca 6 mesiacov.wobenzym je draha zalezitost ale tie enzymy si mozes kupit aj zvlast a je to omnoho lacnejsie.inak RNG co tu kazdemu radi,tak ma dobre produkty ktore dovaza z usa a su za velmi dobru cenu.radila by som dietu-teda nie dietu ale zacat sa zdravo stravovat.a od bolesti ked tak panadol 2tabl.naraz-nieje to bohvieco ale neposkodzuje to tak pecen ako ine a tlmi to zapal.ma mamka aj teploty?inak tie lieky na dnu co brala 5 rokov jej museli poriadne posarapati imunitu.boze do pekla s takymi lekarmi co dobabru ludom zdravie.ak by si chcela vediet nieco viac o nejakych doplnkoch co nam pomohli tak mi napis.a na tu alergiu je najlepsi quercitin.ja neuznavam ziadne ockovania.dufam ze som ti aspon trosku pomohla

janka

Ahoj Moncika .... zaver z Piestan bol asi taky, ze jej vysadili vsetky lieky, ktore uzivala na DNU celych 5 rokov a teraz uziva len lieky proti bolesti.... este som zabudla napisat ze tie hrozne boleti zacali vtedy ked sa vratila z kupelov z Piestan .... kedze sa uz dlhoobo liecila na DNU tak chcela ist do kupelov do Piestan a ked odtialto prisla vsetko sa to zacalo ..... takisto je alergicka a leci sa uz roky na sennu nadchu a v tom case ked prisla z Piestan jej pichli aj nejaku vakcinu prosti sennej nadche , ktoru predtym nikdy neuzivala ..... osobne si myslim ze jej imunitny system sa z toho vsetkeho zblaznil a zacal produkovat protilatky ..... zatial vdaka .... Janka

RNG

bolesti klbov a inde si casto dosledok "autoimunnych ochoreni", tj takych, kde lekari nevidia nic zleho-ziadny viditelny patogen(bakteria, mykoplazma virus).
V teme autoimunne choroby spominam pravdepodobne priciny a mozne liecby. Ja by som adresoval vsetky mozne priciny:
virusy branim aloe vera ,astragalusu a hlavne chaparalu.
Bakterie a plesne branim GSE, oreganoveho oleja a extraktu z olivovych listov, pripadne Samento, ked sa jedna o nasledky zakuklenej Boreliozy alebo chlamidii.

Bolesti a regeneraciu nervov by som adresoval protizapalovymi(quercitin, vitamin C a E, bromelain, boswelicka kyselina, curcumin,pupalkovy alebo borakovy olej(GLA) a lyzica rybacieho oleja alebo koncentratu Max EPA, co je 3x3 gramove kapsule.

katarina

Caute, nahodou som natrafila na tento chat. nemam cas si precitat vsetky prispevky, ale mam radu, kt mozno niekomu pomoze.

NECHAJTE SI UROBIT TESTY NA CHLAMIDIE; SU TO NAOZAJ POTVORY!

ja som mala 5 rokov problemy s kolenami, podla ortopeda boli kolena pretazene. Po prelieceni na chlamidie antibiotikami moje problemy zmizli.

PS: nechajte si robi opakovane testy, ci ste sa tych chlamiii naozaj zbavili. Doktori ch neradi robia, lebo to vela stoji:-))

moncika

ahoj janka, a aky bol vlastne zaver v NURCHU v Piestanoch?to akoze nic ze ju 5 rokov liecili na Dnu a pritom ju vobec nema?ved museli vydiet hodnoty kyseliny mocovej nie?a ake berie mamka lieky resp.ake brala?

kamencova janka

Dobry den volam sa Janka a mam 23 rokov. Citala som vsetky tieto clanky kt. su tu uverejnene lebo si uz nevieme rady. Pomoc nechcem pre seba ale pre moju mamu. Ma presne take iste bolesti ako opisuje Andula avsak si myslim ze je to ovela horsie ..... proste to uz nemozem pocuvat ako place na posteli kazdy den. Lekari jej nic nenasli. Vsetky parametre ma v norme. Cela biochemia, CRP aj RF aj ASLO je v norme.... lieci sa asi 5 rokov na DNU,vacsinou zabrala dieta a mala po bolesti ale asi rok ma take ukrutne bolesti ze sa sama ani nenaje.... fakt uz nevieme co mame robit .... boli sme uz asi vsade... akurat raz jej uroili na reumatologii vysetrenie na ANA protilatky a vysli pozit.... bola aj v Piestanoch vo vyskumnom centre a tam jej povedali ze nema ani DNU ale ani protilatky na ANA jej tam nevysli pozit ale negat..... prosim poradte je to strasne ...nic nepomaha ziadne zabaly dokonca ani silne lieky na utlmenie bolesti .... rozmyslala som uz nad morfinom .... dakujem pekne .... JANKA