Gynekolog v Starej Lubovni

Kvieto

Dobry den mam problem pred mała som co februari potrat v marci som dostała normalne menstruaciu a podła vypoctou sa pocita 28 dni a mała som dostat 20 aprila a 19 aprila som bolą u doktora a nebolo nic vidiet mohla som odehotniet pred Tim ako som mała dostat dakujem za odpoved

prtna123

Dobry den chcela by so poradit mam 43 rokov a uz 3 mesiac mi meska menzes velmi sa potim jeto velmi neprijemne bola som aj u doktorky dala mi iniekciu aby som dostala menzes ale zbytocne stale cakam ze kedy dostanem chcem sa opitat ze ci je mozne aby som v takom veku uz isla do prechodu??? dakujem

fialllllllll

Mudr. Refková je najhorší gynekológ v SL. Všetko robí narýchlo a zanedbáva pacientky. Mamičkám v poradni sa veľmi málo venuje. Z toho vyplývajú následky pre detičky. Po skúsenostiach s ňou už v živote by som si k nej kartu nedala. V mojom tehotenstve veľa podstatných vecí zanedbala. Videla, že dieťa v maternici v raste zaostáva 4 týždne, poslala ma domov s konštatovaním, citujem: Príďte o 2 týždne o 11:00, budem mať viac času sa nato pozrieť.\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" O 2 týždne nato som sa ocitla v nemocnici v KE a tam sa ma pýtali, či som vôbec chodila do poradne, či lekár ku ktorému som chodila má ultrazvuk. Mám plné právo obrátiť sa na Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. Neviem, ako by vysvetlila svoju odflaknutú prácu, resp. ako by vysvetlila svoju neodbornosť. Asi toľko k \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"milej\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" doktorke v SL.

leeeenka

Pocula som same chvaly na DR. Refkovu, ja mam kartu u Dr. Vatrala ale po prichode na SK si ju idem premiestnit, on by pracu s ludmi vykonavat nemal, je odmerany, drzy a nobec nedava rady. Ked som prisla k nemu na prehliadku a bola som v 18tt, spytal sa ma co od neho chcem. Sestricka hodila moju tehotensku knizku do kosa pred mojimi ocami a pred mojou mamou. Tak toto si myslim, ze vobec nie je pristup odbornika

jajkafr

sssssssssuzi
plne súhlasím k Dr. Refkovej chodím už asi 6 rokov a nemôžem povedať na ňu jedno krivé slovo je úžasná ako lekárka, aj ako človek, keby boli všetci lekári takí ako ona zdravotníctvo by bolo na oveľa vyššej úrovni.

sssssuuuuzi

To vôbec nie je pravda, že dr. Refková nemá skúsenosti. Náhodou ona je najlepšia odborníčka zo všetkých gynekológov v SL. Pracovala aj vo Vyšných Hágoch.Má veľkú prax. Ja som s ňou veľmi spokojná. Je veľmi milá a ochotná odpovedať na všetky otázky. Chvíľu som mala aj dr. Vatraľa, ktorého dodnes nemusím, je odmeraný a raz mi predpísal lieky, ktoré by ma dosť zničili, keby sa skôr neprišlo na chybu. U dr. Refkovej som viac ako 3 roky, chodievam k nej pravidelne a ešte nikdy ma nesklamala.

jajkafr

Ahojte mám 20 rokov k pani Dr. Refkovej chodím asi od 14 pretože mám zdravotné problémy a som s ňou veľmi spokojná. Je veľmi milá vždy sa snaží svojím pacientkám pomôcť a vyhovieť im. V príspevkoch som čítala že má veľa ľudí a dlho sa tam čaká. To, že má veľa ľudí je pravda, ale s tým čakaním ani nie. Najdlhšie som tam čakala možno hodinu čo je v porovnaní s inými lekármi super. A niečo pre tie čo sa boja... Pred tým než navštívite gynekológa prvýkrát skúste sa porozprávať s kamoškou alebo mamkou o tom ako sú spokojoné so svojim lekárom a podľa toho si vyberte potom toho, ku ktorému pôjdete vy. Vyšetrenie je nepríjemné ale nebolí to a nieje to až také strašné sú aj horšie veci :)