Gynekolog v Starej Lubovni

:-))

Baby, poviem vam pikosku:
moja kamoska chodila k primarovi uz davnejsie to bolo a sla za nim poobede.On bol asi na sale, ci kde, sestricka jej vravi, pripravte sa.Ona sa vyzliekla a cakala dost dlho. Prisiel on a hovori, vylezte hore(na kozu hej), ja o chvilu pridem. Ona sa tam rozvalila a caka, caka, caka....asi pol hodiny.Potom prisla sesticka a hovori a vy, co tu este? No, ja cakam na vysetrenie a sestra: ale uz je 15 hod., pan primar uz odisiel....

lenulik:)

v lubovni je asi fakt vela skusenych gynekologov ja s anestazujem...ale k chlapovi yb som asi nesla lebo podla man niesu poniektory tak citlivy ako zeny nepochopia niektore veci a ja nepochopim preco su prave gynekologmi :D ale tak stym uza si nic nenarobim :)ale cest vynimkam :)

vierka

áno,dr.Kožuškanič je len na oddelení.A tiež ako jediný sa pýta žien po pôrode,či bola stolica.Ostatní to značia ako príde a pritom je to dôležitá vec.

lenulik

ja som u doktorky refkovej a som velmi spokojna aj ked je mlada ma skusenosti a je naozaj mila a chapava a dobre sa snou da aj porozpravat co s niektorymi chlapmi-doktormi nie..mam helikobaktera a trojkonbinacia liekov mi sposobila posvove plesne co je asi prirodzene a tiez som si musela kupit cipky a preslo to...doktor koziskanic je velmi dobry asi jediny chlap od ktoreho som pocula ze"menzes dokaze byt velmi bolestivy "a tak pichol kamoske do zadku algifen ked sme boli spolu na dovolenke...ale on je iba na oiddeleni sa mi zda...dr refkova je velmi dobra :)

::::::::::::

Je perfektná.Ale tiež už má veľa žien.Ale ak ku gynekologovi/ičke/,tak k nej.Poznám osobne Juditku/sestričku/,a tiež je to Sestrička s veľkým "S".

:::::::::::::::

neviem,neviem,či by som ešte išla k takému lekárovi,ktorý by mi pri výsledku kultivácie z pošvy,nález streptokok 3 druhov povedal,že kúpte si čípky do pošvy v lekárni a o pol roka sa mi pridte ukázať.Mimochodom v lekárni dostať kúpiť čípky,ktoré sa používajú viacmenej ako prevencia a nie na liečbu.Aby som to upresnila,povedala to kámoške jeho sestrička.

renata s

Tak ja uz som si v Lubovni presla toho dost. Momentálne som pri Mudr. Refkovej a som spokojná. Je milá aj ked ma toho vela a o sestrickach ani nehovorim. Je odbornicka lebo pracovala vo Vysných Hagoch na gynekologii kde aj operovala. Mudr. Pruzinsky? Mala som tu cest a viac nemusim. Ponizujucejsie vysetrenie ako u neho som este nezazila aj ked som mala kartu aj u Mudr. Vatrala. Asi som nemala zname meno a par koruniek navyse.Mudr. Vatral bol fajn no prekazalo mi to jeho odmeranie. V nemocnici je z lekarov celkom dobry Mudr. Kozuskanic a Chaba ale k nim sa clovek nedostane pokial nelezi na gynde.

:-))

Ja chodim k MUDr.Vatralovi. Je sice odmerany, no je dobry odbornik, ma vela odoperovanych hodin, bohatu prax. Dba na prevenciu, pravidelne som upozornovana a na preventivne prehliadky. Ma aj ultrazvuk.Chvalia aj MUDr.Refkovu, je vraj velmi mila k zenam, no je velmi mlada, teda, nema skusenosti. Chodia k nej najma mlade dievcata, ktore sa hanbia ist k muzovi lekarovi.(tak som pocula) MUDr.Pruzinsky je dobry odbornik, ved je primar, no ten asi len tak niekoho nevezme, lebo nema oficialnu kartoteku (nemoze si ju zalozit, co vyplyva z jeho funkcie)Mozu k nemu chodit len rizikovo tehotne, aspon tak to bolo, co ja viem.