Gynekolog v Starej Lubovni

wee

Refková mi doslova zachránila život! Síce už správaním nie je taká ako kedysi na začiatku, keď u nás začínala, ale vie pomôcť - odborníčka...

alena lukačiková

Ahojte ženičky!Pracujem ako zdr. sestrička pri primárovi Pružinskému.Čítam vaše príspevky,a viem,že nie každej sa vyhovie.Musíte si v prvom rade uvedomiť,že primár nesie zodpovednosť predovšetkým za oddelenie ,a až potom so môže venovať ambulancii.Predstavte si,že vám ide o život vášho bábätka,alebo vás a primár by sa venoval pacientke-ambulantnej!!!Mne sa sním pracuje výborne,myslím si ,že niekedy toho má naozaj veľa,a tak to potom pacientky hodnotia.Skvelí sú aj ostatní lekári-Dr.Bizovský,Dr.Chaba,Dr. Kožuškanič,Dr.Smrek,Dr. Eliášová a Dr. Haščinová.Samozrejme,ak nie ste spokojné,máte na výber ostatných gynekológov.Ešte raz-ambulancie sú súčasťou oddelenia!Musíte byť trochu trpezlivé.Asi ste v živote veľa neskúsili.Ja som mala oveľa horšiu skúsenosť s oveľa závažnejším ochorením v inom okrese, a to už sa nedá s vašou nespokojnosťou ani opísať.A to som zdravotníčka.tak,prepáčte. Vaša Ally

lenuliatko

neviem o ziadnom cisle na mobil.ja som vzdy volala na pevnu len.to je najlepsie aj tak.za objednavku platis inac 100 korun.teda teraz uz 3,30 eur ci ako to vychadza teraz :)a vezmi si navleky.a priprav karticku uz ked si sadnes aj navleky si hned daj aby si mohla hned ist dnu nemaju rady ked musia cakat a tak.a je tam vzdy vela ludi.ak by si chcela ist niekedy bez objednavky uz o 6 tam chod.ja som tak chodila a to som niekedy uz bola 4.na zoznamne.lepsie je sa objednat.

lenuliatko

ordinuje od pondleka do stvrtka.v utorky su poradne pre tehotne.v piatok ordinuje v podolinci.ordinacne su tusim od pol8 do 13:00
no a najlepsie by bolo kebyze zavolas a povies zeby si chcela tam dat kartu a ze ci sa mas objednat alebo staci len tak prist.doktorka a setsricka to maju rady poporiadku a nemaju rady chaos a tak.

lilli123

Ahojte.Ja by som sa chcela opytat ci je potrebne sa pri dr.Refkovej vopred objednat,ci staci ked tam pridem a zoberie ma aj bez toho.Ja tam idem prvy krat a chcele by som tiez vediet ako je to so zakladanim karty, kedy ordinuje...dakujeeem za odpoved

duplicka

ahojte, dr.refkova je fakt super a ma dost skusenosti, nakolko pracovala vo vysnych hagoch a ja som k nej chodila tam. teraz ked je v lubovni tak dochadzam z pp za nou do lubovne, nakolko je ludska, mila a aj dobra odbornicka, nakolko ako jedina pred rokmi ma dala dokopy, po lezani v pp nemocnici som bola prepustena lebo nevedeli co mi je, ona ma preliecila a som jej za to vdacna. je 1:)