Gynekolog v Starej Lubovni

vierka

Hm,to bejvavalo,keď začínala robiť v Ľubovni,že sa nečakalo dlho.Teraz musela dať do čakárne tevízor/vraj/,lebo sa čakááááááá.Objednáva len pár žien na deň.

:-))

No, neviem, ako to je u Dr.Refkovej, ja mam uz niekolko rokov kartu u Dr. Vatrala, ale pamatam si, ze ked som chcela prejst k nemu, tak som sa ho bola najprv spytat, ci ma vezme, on mi na to, ze ano, ale ze, ak nemam momentalne ziadne problemy, tak mam prist po najblizsom menzese, ze mi hned urobi preventivku a zalozi kartu. Skuste sa u lekarky zastavit a poinformovat sa rovno tam.

:)

no, to by som sa chcela opytat aj ja:) Ako je to teraz so zakladanim karty u gynekologa, co potrebujem, a ked sa chcem u doktorky Refkovej objednat, za aky cas ma asi vezme?

lenulik:)

dost zle je asi aj ked je koza rovno oproti dveram...a sestricka sa tam dovali a ty sedis na koze nohy dokoran a oni sa tam rozpravaju :D

vierka

NO?veľmi nepríjemné.Tiež nieje pekné,keď je pacientka na koze,a doktor/ka/telefonuje.Je toho viac na takýchto ambulanciách.Oni to berú ako samozrejmosť.Ale čo prežíva konkrétna žena???......