Neviem si najst partnerku

Príspevok v téme: Neviem si najst partnerku
Sulino

Zdravim,
prisiel som si tu po radu, kedze prakticky som este za svoj zivot ziadnu partnerku/frajerku nemal. Mam 24 rokov, som extrovert, pomerne sebavedomy clovek, ktory je prakticky neustale v pohybe a stretava sa s mnozstvom (aj vyznamnejsich) ludi a, samozrejme, aj zien. Nemam absolutne ziaden problem dat sa do reci s neznamou babou, avsak pri debate to v 99 percentach pripadov aj skonci. Taktiez nemam vobec ziaden problem so zenami flirtovat, ale nikdy to neprejde do niecoho vaznejsieho. A naopak, zeny obcas flirtuju aj so mnou.

Za svoj zivot som mal akurat jeden kratkodoby (pseudo)vztah (trvajuci 2 mesiace), kde maximum boli dotyky, siahodlhe rozhovory, a asi 3x sme sa vasnivo bozkavali, ale tam to skoncilo. Raz som sa bozkaval este s jednou babou na diskoteke. To je vsetko.

Co sa tyka mojho vyzoru, myslim si, ze som relativne dobre vyzerajuci muz, vela ludi mi uz povedalo, ze som pekny, obliekanie mam na celkom dobrej urovni, kedze to vyzaduje moja praca, hygiena je uplna samozrejmost. Co moze hrat proti mne, tak to, ze nie som vysoky (170). Telo vysportovane nemam, mam aj mensie brusko, ale rozhodne nie som tucny ani nemam nadvahu. Aktivne sportujem, bicyklujem, chodim na tury, hram hokejbal, a obcas zajdem aj do posilky. Z inych volnocasovych aktivit sa venujem dobrovolnictvu, citaniu knih, ovocinarstvu a zahradkarstvu, okrem toho celkom dost cestujem. V minulosti som sa aktivne venoval aj folkloru.

Ako uz mohlo byt zrejme s vyssie polozenych viet, som panic. Nejako extremne ma to netrapi, viac mi chyba skor ta emocialna cast vztahov. Priznam sa, ze nie ojedinele si kvoli tomu aj poplacem. Velmi mi chyba niekto, kto by mi bol oporou, niekto, kto by ma vedel vypocut a komu by som mohol 100 percentne doverovat. Ano, mam kamaratatov, ale minimalne ja osobne sa neviem uplne zdvoverit niekomu, kto nema so mnou vybudovane intimne puto.

Uprimne, strasne ma trapi to, ze si neviem nikoho najst, hlavne ked vidim mojich spoluziakov, kamaratov ci kolegov, kazdy mal minimalne 1-2 vazne vztahy, niektori uz maju aj deti a rodinu. Potom sa pozriem na seba, a zasiahne ma strasna uzkost a depka.

Velmi vela som uz rozmyslal, preco to tak je? Naroky na zenu samozrejme mam, avsak vobec nie su nejake extra vysoke, prakticky jedinou hlavnou podmienkou je to, aby bola na minimalne rovnakej inteligencnej urovni ako ja, a takych je iba v mojom okoli neurekom.

ovomaltine

este dodam, ze s vela vecami suhlasim aj v tomto pripade, ale aj tak, nie je lahke si s niekym sadnut, rozumiet si.
co sa tyka tych uzavretejsich bab, castokrat si myslim, ze ich oslovuju este viac. a potom take tie protivne, odmerane, narcisoidne, o com moze byt taky vztah nechcem ani vediet.

lenyia

Povedala by som, že veľa je to aj od očakávania a aj rôznych nárokov a požiadaviek, ktorých majú dnešní ľudia veru až až

Van-ness

Blanika15, ale to je zase take tvrdenie nicim nepodlozene. A samozrejme velmi individualne, nesmies hadzat vsetkych do jedneho vreca:)

blanika15

nemyslim si, ze by to mali zeny jednoduchsie. teraz uz ozaj kazdy dba len na to, aby buduci partner vyzeral. nic ine ako vzhlad ludi nezaujima.

xxxhujer

ovomaltine - ženy to majú o čosi jednoduchšie, nakoľko sú muži jednoduchšie tvory a svoj objekt záujmu hodnotia primárne na základe výzoru.. a ten je z veľkej miery formovateľný.. dosť robí všeobecne to, keď sa žena o seba stará a športuje.. pekná tvarovaná postava aktivuje v zdravom mužovi automaticky lovecký pud..
ak napriek atraktívnemu vzhľadu nepociťuješ dostatok mužskej pozornosti, pravdepodobne pôsobíš uzatvoreným dojmom..
veľa mužov sa podvedome bojí odmietnutia a ak nevidia u ženy prirodzenú otvorenosť, radšej oslovia iný objekt.. osobne som bol veľakrát prekvapený, keď som šiel za ženou, ktorá pôsobila, že mi po oslovení rovno kopne do hlavy a nakoniec sa z nej vykľul úplný anjel..
stačí trošku úsmevu, očného kontaktu a chlapi prídu..

ovomaltine

Hujer, mne sa velmi paci, aky mas postreh a suhlasim s tebou. Mozem sa spytat, vedel by si podobne poradit aj babe, ktora je v podobnej situacii? :)

xxxhujer

Zo svojich bohatých skúsenosti ti poviem, že sa na seba pozeráš priveľmi racionálnou optikou a ženy hodnotíš podľa nejakej logiky..
To, že vyzeráš dobre, si extrovert, športuješ a pod. je síce fajn, avšak ženy tieto atribúty samé o sebe nevyhľadávajú, aj keď ti všetky budú tvrdiť opak.. Optika ženy totiž nie je taká, že sa na teba komplexne pozrie ako na osobnosť a bum - láska! To, že ti často po rande povedia, že si dobrý poslucháč a kamarát je vlastne aj tvojou odpoveďou ,prečo si ešte stále panic.. Jednoduché rady - pozeraj sa na ženy viac pudovo, nie rozumovo, neboj sa byť autentický, mierne sexuálny.. na to, aby si ženu priťahoval musíš vytvoriť atmosféru svojou energiou..Humor, šarm, dvojzmysly, dotyky, autenticita, žiaden strach.. to sú veci, ktoré priťahujú.. Všimni si, ako komunikujú muži, ktorým to ide ako po masle a pritom nemusia mať ani dobrú prácu, výzor, ani sa venovať XY veciam..

xxxhujer

Zo svojich bohatých skúsenosti ti poviem, že sa na seba pozeráš priveľmi racionálnou optikou a ženy hodnotíš podľa nejakej logiky..
To, že vyzeráš dobre, si extrovert, športuješ a pod. je síce fajn, avšak ženy tieto atribúty samé o sebe nevyhľadávajú, aj keď ti všetky budú tvrdiť opak.. Optika ženy totiž nie je taká, že sa na teba komplexne pozrie ako na osobnosť a bum - láska! To, že ti často po rande povedia, že si dobrý poslucháč a kamarát je vlastne aj tvojou odpoveďou ,prečo si ešte stále panic.. Jednoduché rady - pozeraj sa na ženy viac pudovo, nie rozumovo, neboj sa byť autentický, mierne sexuálny.. na to, aby si ženu priťahoval musíš vytvoriť atmosféru svojou energiou..Humor, šarm, dvojzmysly, dotyky, autenticita, žiaden strach.. to sú veci, ktoré priťahujú.. Všimni si, ako komunikujú muži, ktorým to ide ako po masle a pritom nemusia mať ani dobrú prácu, výzor, ani sa venovať XY veciam..

meridian

Dokázal si ,že niesi stratený prípad minimálne si uvedomiť že sa dajú veci robiť aj inak…..často ľudia míňajú energiu pocitom krivdy zotrvávať v tomto postoji človeka limituje a málokto si to dokáže priznať…zároveň ale aj pocit menejcennosti je “škodlivý”….možno budeš často počuť názor ,že si náročný ,alebo ,že máš prehnané očakávania lebo spoločnosť -okolie a často aj rodičia či autority nevhodne presadzujú skromnosť ….potom človek ovplyvnený okolím “okresáva”svoje nároky až poľaví na hranicu pri ktorej sa stáva nespokojným a často sklamaným…..Nepoľavuj a chod si za svojim ,lebo na tento svet si prišiel aj nato ,aby si plnil svoje sny a nie vhľady niekoho iného aj keby je to tvoj najbližší priateľ tak každý má svoje vízie a pohľady…čo tým chcem povedať?
Že pri hľadaní partnerky nezľavuje z nárokov!
Neznamená to že ak niekto nieje 100%~tny a musím použiť toto odstupňovanie ,že s ním nemáš ísť na kávu ,kina či pobaviť sa a nabrať skúsenosti …to kľudne rob len si treba uvedomiť ,že sú ľudia z ktorými sa pozdravíme a maximálne prehodime pár slov o počasí ..potom sú taký z ktorými trávime čas pri koníčkoch a aktivitách niektorých si pozývame aj domov ,ale neznamená to že z každým robíme všetko a ani to ,že každý je vhodný do postele či na trvalý vzťah…Mnoho ľudí to nerozlišuje a bud všetko berie hopom ,alebo naopak pri sklamaní si urobí neprekonatelnú bariéru a dáva najavo ,že on(ona)nikoho nechce lebo sa sklamal….
Tu ale platí ,že ak zatvorené dvere aby neprišlo to “zlé” a uzatvorené sa pred svetom …tak zákonite cez zatvorené dvere(srdce) nedáme šancu ani tomu ,,dobrému””
Takže moja rada znie za predpokladu že robíš to všetko čo si popísal ….rob to naďalej a rob to z entuziazmom otvor sa poprípade novým možnostiam nepoľavuj v nárokoch chod si za svojim bud z nadhľadom trpezlivý netlačí na pílu a uvidíš ,že ľady sa pohnú a ak to vydržis výsledok bude ešte lepší ako v tvojich najkrajších snoch ….ja tomu verím ostatné je na tebe :
Ps:Playboy- ovské rady platia len pre playboya
Rovnako ako popoluška je popoluškou a môžeš rozlúsknuť aj vrece orechov a……nič sa neudeje môžme sa inšpirovať niekým ,ale svoj osud si píšeme sami lebo každý sme jedinečný a tak bud aj ty sám sebou ..držím palce ..