Čím znížiť cholesterol

Roman.T

tie tablekty, ktoro ja uzivam, tak oni su sice take vacsie, ked mam pravdu povedat, ale zase daju sa rozlomit lahko na polovicu a uzijes najskor jednu, potom druhu. aj v lekarni mi to takto pan hovoril, ked som si ich bol brat.

mat_ka

Mám takú trošku asi nezvyčajnú otázku, ale nie sú tie tabletky nejaké veľké? Mne robí proste problém užiť tabletky, keď sú moc veľké. Tak ja si aj podľa tohto vyberám, keď kupujem napríklad vitamíny.

mala_sovicka

susana33 to ti predpisuje, či sa dá voľne kúpiť? čítala som, že statíny nie sú bohviečo, tak skúšam nájsť nejakú inú alternatívu.

vladkousko

Načo zbytočne pokúšať, keď sa ti podarilo hneď na prvý raz utrafiť. To môžeš byť rada, čo by za to iný dali ;)

susana33

mala_sovicka ano je toho viacej, aj rychlo som si vybrala, lebo tak boli mi nieco odporucene rovno v ambulancii u dr, tak som sa na to spolahla, ze to bude fajn. beriem armolipid, ten mi zapasoval hned, tak som ani nic ine neskusala.

eliananelson

Increasing cholesterol has become a serious problem these days due to hectic lifestyle and irregular eating habits.
The easiest way to control cholesterol is to eat a healthy diet and do physical exercises every day, for example, you can do yoga, running, swimming, etc. It is very important to take regular care of the body

HenaZ

to je sice fakt, ale stale, ked sa toho skombinuje viacej, tak to bude mat lepsi efekt. ako nemyslim teraz viacej pohybovych cinnosti, aj ked to tiez nie je na skodu. ale ked sa k tomu pohybu prida aj nejaka ta dietka, pripadne nejake vyzivove doplnky, co funguju na upravu cholesterolu, tak vysledok sa dostavi asi skor predsa len.

peterkova_klar

Áno, ono akýkoľvek pohyb je dobrý pohyb. Ale tak zase je tým myslená skôr nejaká cielená chôdza, nejaká dlhšia prechádzka. Nie len také nezmyselné naháňanie krokov po dome. Akože hej, aj to je lepšie ako ležať na gauči, ale hádam sa chápeme, ako som to myslela.

Svetla777

ozaj? to by som nepovedala, ze to moze mat taketo vedlajsie ucinky. ale tak zase na druhej strane sa nemozno cudovat, ono aj obycajny paralen ma v letaku uvedene kadejake neziaduce ucinky. ale dobre kriterium, ze podla coho si vybrat.