Neschopní muži

Príspevok v téme: Neschopní muži
Adela24

Ahojte, uz roky som na zoznamkach ako tinder a badoo, mam na každej cez tisíc zhôd, bola som na desiatkach (mozno aj cez 100) rande ale ziaden muz mi nevyhovuje.

Bud bývajú u rodičov a nevedia sa vobec o seba postarať, alebo po par týždňoch zistim ze su to skryti alkoholici, alebo su to zgrloši co si vypýtajú aj 2 eurá za parkovanie, alebo mam pocit ze to ani nie su muži ale zeny v tele muza.

No zažila som uz asi vsetko a je to cim dalej tym horsie.

Vie mi niekdo poradiť kde najdem normálnych mužov ked vsade kam idem su same pary?

marianina

Je veľa slodobných mužov, len myslím, že majú svoje muchy preto sú slobodní. Vidím to aj v mojom okolí, pohľadní chlapi, ale každý večer ich stretneš v krčme, nič iné nerobia, len do roboty a do krčmy a teda to nie sú zrovna aktivity, ktoré by som ja napríklad ocenila.

huchla

presne si to vystihla. ono ved to je vidno teraz vsade, kazdy sa hra na nieco, co nie je a potom to takto dopadne, ze takto vyplakavaju, ze si k sebe nemozu nikoho najst

krajcika

no ale akoze je fakt, ze teraz maju vsetci strasne vysoke naroky, tak mozno by nebolo uplne naskodu z nich troska upustit.

fonte

Ernest, tie youtubové múdrosti sú často kraviny.
Ono hlavne zavisí, kde tie ženy sú, lebo inak sa správajú rôzne po svete a inak na západe, teda aj u nás, kde to ovplyvnil feminizmus.
Dám tu úryvok z jedného blogu.

"Žena si teraz myslí, že majú právo na všetko a muž má povinnosť jej dodať všetko, po čom ona túži, nech je to akokoľvek nezmyselné, a bože chráň, aby muž požadoval niečo na oplátku. Inými slovami valná väčšina žien na Západe je infantilná, rozmaznaná a myslí si, že svet sa točí okolo nej a ona má právo na všetko len preto, lebo je žena resp. má dačo medzi nohami. Skrátka, spoločnosť podporuje narcistické a infantilné správanie dievčat a žien (správne – kto robí tie selfíčka v bikinách alebo bielizni a očakáva pochvalu), a najhoršie je, že takéto ženy projektujú svoje narcistické správanie na svojho často už bývalého partnera. Čo sa deje resp. dialo, bolo zámerné (podozrivých poznáme) a je/bol k tomu priviazaný nejeden korporátny záujem. Toto je prvá várka vecí.

Druhá vec je, že z valnej väčšiny partnerských vzťahov na Západe sa vytratila láska resp. ľúbosť a bola nahradená žiadostivosťou, t.j. partnerský vzťah sa stal transakčným dávno pred tým, ako sa na scéne objavil feminizmus. A feminizmus, ktorý je druhou stranou mince „ockova malá princeznička“, poškodzuje najviac ženy, lebo im podsúva, že správanie šľapky a lezenie smerom na vrchol korporátneho rebríka je znakom ich sily s tým, že s takouto ženou sa ani nedá udržať prakticky žiadny zmysluplný a dlhodobý vzťah.
Tretia vec je, že podľa aktuálnych štúdií Morgan Stanley a Amerického štatistického úradu 45% žien vo veku 25-44 bude v 2030 sama a bezdetná, t.j. cca polovica žien nie je schopná nájsť si partnera resp. považuje kariéru za prvoradú, lebo uverila tým feministickým lžiam, ktoré sa valia z korporátnych médií a sociálnych sietí. Ide totiž o dve veci: z jednej strany buď je obeťou okolností, alebo všetci sú na vine, len ona nie (tzv sklenený strop, patriarchát atď) a z druhej strany očakávajú to, že dobre vyzerajúci vysoký milionár resp. niekto, kto zarába veľa ročne, ktorý považuje ju za atraktívnu a potenciálnu dlhodobú partnerku ju bude obskakovať napriek tomu, že je panovačná a namyslená. Lenže milionár resp. muž jej snov má na výber, lebo je príslušníkom 2-5% mužskej populácie, po ktorom prahne cez 90% žien a aj keď sa s takým žena vyspí ešte neznamená, že sa s ňou aj ožení (hlavne bez istenia majetku, lebo v Amerike tradične žena dostane polovicu majetku muža a muž ešte musí platiť výživné na ňu a deti). Dodávam, že ak mladší muž (20-30 ročný) na Západe má symetrickú a harmonickú tvár, vyšportované telo, príjemné sebavedomé vystupovanie a nesie znaky bohatstva resp. finančného zabezpečenia, tak ak chce, môže sa vyspať každú noc s inou ženou, t.j. vyspí sa s ňou a pustí ju k vode, a potom žena narieka, že muži sú svine, akoby to nebola ona, ktorá roztiahla svoje nohy po 10-15 minútovej možno hodinovej známosti. A veci došli tak ďaleko, že v niektorých štátoch boli schválené zákony, ktoré ženy po vypití alkoholu resp. užití drog uznajú nesvojprávnymi a tým pádom sex s takouto ženou sa ráta ako znásilnenie, pričom tu mužovi nepomôže ani keď žena je triezva a existuje nahrávka s vysloveným súhlasom ženy, lebo žena môže so spätnou platnosťou stiahnuť svoj súhlas."
Takže jasné, že tomu nerozumie, lebo tomuto chorému spôsobu správania sa rozumieť nedá a to, že sa nespráva v tomto vzorci neznamená, že urobil chybu.
Bohužiaľ ale máš pravdu v tom, že kto to neurobí, tak jeho šance klesajú rapídne.

blanika15

tak ono je teraz fakt ako tak pozeram problem najst si poriadneho a schopneho chlapa. tiez mi vela veci prekaza, ale proste ked sa budes neustale upinat na tie vlastnosti, ktore chces, aby chlap mal, tak nenajdes takeho akeho si predstavujes. obcas treba spravit aj kompromis.

Ernest-ernie

Romi961817 Na zoznamkach uuuuuurčite nie su len ludia čo to vzdali.
Su tam ženy čo hľadajú followerov, 90% mužov čo hľadá len sex na jednu noc, rôzne páry čo hľadajú niekoho do trojky…
Toto su skupiny ludi ktore ma na rychlo napadli a nie su to ludia čo niečo vzdali.

Keď oslovuješ ženy a dostávaš neurčité odpovede alebo odpovede že ona von nechodí alebo že na to ideš rýchlo tak chyba je len v tebe a nie v dobe ani sociálnych sieťach. Nevybudoval si dostatočnú príťažlivosť na to aby si vzbudil záujem u ženy. To je celé.

Sám si asi 3x v príspevku napisal že tomu nerozumieš. A čo robíš keď niečomu nerozumieš? Vyhľadávaš informácie. Treba otvoriť youtube, prečítať knižky a dostať sa do problematiky ženskej logiky a myslenia.

xxxhujer

To je klasický problém appiek.. čím na viac rande pôjdeš, tým menšia šanca že si niekoho nájdeš.. pretože máš pocit neobmedzenej voľby, nie si schopná niečo reálne budovať..
nehľadaj v každom chyby, hľadaj ten stavebný kameň, na ktorom vieš niečo budovať.. dokonalosť neexistuje..to, že odpíšeš niekoho kvôli tomu, kde býva alebo či rieši parkovné svedčí o tom, že chceš akúsi dokonalosť na podnose.. len preto, že ti appky vytvorili obraz o sebe, že ty na to máš a nebudeš tolerovať na nikom žiadnu chybu..

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.