Neschopní muži

Príspevok v téme: Neschopní muži
Adela24

Ahojte, uz roky som na zoznamkach ako tinder a badoo, mam na každej cez tisíc zhôd, bola som na desiatkach (mozno aj cez 100) rande ale ziaden muz mi nevyhovuje.

Bud bývajú u rodičov a nevedia sa vobec o seba postarať, alebo po par týždňoch zistim ze su to skryti alkoholici, alebo su to zgrloši co si vypýtajú aj 2 eurá za parkovanie, alebo mam pocit ze to ani nie su muži ale zeny v tele muza.

No zažila som uz asi vsetko a je to cim dalej tym horsie.

Vie mi niekdo poradiť kde najdem normálnych mužov ked vsade kam idem su same pary?

fonte

Ceny energíí sa vrátili na pôvodné? Kde pre boha živého? Môžem ti dať x údajov, ktoré by ti ozrejmili čo to, ale teba to nezaujíma, tým pádom debata zbytočná, katastrofista, hehe a smeješ sa ako tie telce v tých náhubkoch s 8 bodnutiami z obchoďáku.
Tiež som mal o tebe inú mienku :D, aj keď si napísal, že chlap čo nebude mať byt tak si žiadnu nenájde, lebo si to ty osobne myslíš že to je základ, lebo ty ho máš a tak zas len vychádzaš nie zo všeobecnej reality, ale svojej osobnej-bublinovej.
Realita na trhu je ale iná, ale o tom zas zbytočné, lebo ťa to nezaujíma.
A čuduješ sa fejkovým príspevkom, väčšina je tu fejková.

Ernest-ernie

Rolko prečítal som si to ešte raz a že denne stovky e-mailov :D:D:D

Až mi od smiechu zabehlo :D

To si do nejakého Avíza inzerát podával? :D:D

Ernest-ernie

fonte ja som kábel z telky vytiahol keď som prerábal byt a nikdy naspäť nezapojil. Takže zle si si ma zmeral.

Fakt som si myslel že ty si jeden tu z múdrejších na tomto fóre.

Ja sa nebudem smiať ani plakať lebo takých katastrofických scenárov ako ty tu strašíš to nikdy nedosiahne.

"Násobné ceny energií" ktoré už teraz klesli takmer na pôvodné hodnoty.

Rolko - celé vymyslené :D

russel

Ja v tebe vidim trucovite dieta, ktore nedostalo to co chcelo. Chcem chlapa, tu, hned, uz vcera bolo neskoro... Ako je mozne ze ho nemam? Ved som na zoznamke. :D Ak si si nevybrala zo stovky chlapov, problem nebude v druhej starne, ale v tvojich narokoch. Mne to pride, ze si chces vybrat chlapa takym stylom, ako krem v drogerii. Proste vyberies si z ponuky v regali. Apropo. Dnes je byvanie drahe, vela chlapov zatial byva u rodicov a popri tom si povedzme setri peniaze na buduce byvanie, pripadne byvanie s partnerkou. Ak ti najom, alebo splatka zozerie polku vyplaty, podielanim sa na rodicovskej domacnosti sa daju usetrit velke peniaze, povedzme do casu, kym si ten chlap najde partnerku a potom sa spolu niekam nastahuju.

Rolko

Ja mám vlastný rodinný dom,dobre platenú prácu, alkohol nepijem vôbec,nikdy som drogy nebral nehrajem automaty. Bývam už roky sám,lebo tiež mám problém si nájsť tú pravú. Na zoznamkách, keď som toto napísal,ako tu,mal som denne stovky e-mailov. Ale kde bola len moja fotka,a vek,a pár slovíčok o mne,tak nič... Toľko urobí, keď tam napíšeš, že máš vlastný byt... Už by prišli... Samozrejme, česť výnimkám. Asi toľko...
Veľa šťastia v hľadaní.

Renculaa

Vidí sa to len mne že sa nejak odbočilo od témy? Načo rozoberať čo a a jak bude, keď s tým aj tak my obyčajní ľudia proste nemáme čo spraviť

fonte

Ernest, ty si typický ovčan dneška. Ani šajnu o ničom a jedna markizácka fráza za druhou.
Neviem čomu sa budeš smiať, keď ceny energíí sú násobne drahšie a nemajú sa ako znížiť, to isté s infláciou atď.
Smiať sa nebudeš, len nechápať, ako doteraz. Beee :D

Ernest-ernie

Treba čítať menej dezinfowebov.

Ak si o 5 rokov spomeniem tak sa schuti zasmejem na tom ako sa cely system zrutil, skrachoval a naformatoval :D

fonte

Ernest, chápem, že si človek čo ho nezaujíma nič okrem svojej bubliny, ale to, čo sa rozprávalo, či nerozprávalo je úplne jedno, pretože celý systém sa už v podstate zrútil.
Myslím, že nemá význam sa s tebou baviť na politicko-ekonomické témy, lebo nemáš ani elementárne predstavy fungovania toho systému a čo sa vlastne teraz odohráva, ale nie, nebudú sa platiť hypotéky, firmy krachujú, celá Európa krachuje a formátuje sa systém spôsobom, ktorý si ani nevieš predstaviť a už nikdy nebude fungovať ako doteraz v zmysle toho, na čo sme boli naučení.
To ale nieje debata na jeden príspevok a úprimne ani pre teba, neber to ako urážku.
Tie poznámky, že to vypúšťajú tí, čo nič nedosiahli lebo závidia ostatným to len potvrdzujú.

Ernest-ernie

Fonte, čo ja žijem tak si pamatam len ako sa narieka že bude horšie, že teraz to príde, ze kolaps spoločnosti, ze kríza, keď bol covid tak sa nariekalo že sa zhorší životná úroveň ale furt je rovnako.
Furt su plne kaviarne, furt su plne nákupné centra, furt vsade parkujú drahé auta.
A vies preco? Lebo ludia su vypočítavé šikovne svine a ked im niekto zoberie z jednej ruky tak oni si to z druhej zoberú naspäť aj s úrokmi.
Taketo reči najčastejšie vypúšťajú ti ktorí nic v zivote nedosiahli, dúfajúc ze ked sa nieco stane tak aj ostatní sa budu mat zle tak oni.
Preto takéto reči púšťam jedným uchom dnu a druhým von.
Takze nie, neprestanú sa kupovať byty, ani platit hypotéky mozes byt v klude.