Neschopní muži

Príspevok v téme: Neschopní muži
Adela24

Ahojte, uz roky som na zoznamkach ako tinder a badoo, mam na každej cez tisíc zhôd, bola som na desiatkach (mozno aj cez 100) rande ale ziaden muz mi nevyhovuje.

Bud bývajú u rodičov a nevedia sa vobec o seba postarať, alebo po par týždňoch zistim ze su to skryti alkoholici, alebo su to zgrloši co si vypýtajú aj 2 eurá za parkovanie, alebo mam pocit ze to ani nie su muži ale zeny v tele muza.

No zažila som uz asi vsetko a je to cim dalej tym horsie.

Vie mi niekdo poradiť kde najdem normálnych mužov ked vsade kam idem su same pary?

fonte

Ernest žije ešte 20 rokov naspäť. Dnes už na hypo nemá skoro nikto a tí, čo platia, tak budú mať čo robiť po tých zvýšených úrokoch, aby to utiahli.
Najbližšie roky budú ľudia radi, keď budú mať vôbec kde bývať.

ovomaltine

Zas ked ma niekto samostatne byvanie, kludne sa da dokopy s hocikym, len aby nebol sam, alebo sa nanho nalepi niekto kvoli byvaniu. Skor tam hrozi "nevhodny" partner.

majusaa

a tak isto tam nie je kazdy jeden taky a povedzme si aj tak, ze ani kolke zeny tam moc teda vyhra nie su. mozno si mala proste len smolu, ale vsetkych by som isto do jedneho vreca nehadzala

Estet

Drahá Adela, tinder a badoo a podobné aplikácie neslúžia na seriózne zoznámenie. Aby som Ťa uviedol do obrazu, tieto appky väčšinou používajú postarší väčšinou ženatí seladóni, ktorí si myslia, že sú majstri sveta, machrujú s peniazmi (väčšinou nie svojimi) a vyhľadávajú príležitostný pich bez následnej zodpovednosti. Ak teda chceš naozaj niekoho nájsť, začni chodiť na koncerty, prípadne na nejaké iné podujatia, kam chodí trošku iná intelektuálna skupina ľudí, kde Ti nebude hroziť, že stretneš alkoholika alebo gamblera, resp. to riziko aspoň znížiš na minimum... porozmýšľaj, určite na niečo prídeš :)

Ernest-ernie

Tomuto celkom aj verím lebo podľa mňa pravé na týchto "zoznamkách" sa zgrupujú takéto živly.

Ale to platí aj o mužoch aj o ženách.

ahjajjaj a ovomaltine dospelí ľudia nemajú čo bývať u rodičov, je to nezdravé.

Nehovoriac o tom že ten muž si bez toho samostatného bývania tu vážnu známosť pravdepodobne nenájde takže ďalej sú to len nereálne úvahy.

Libertz

ked uz to bolo cez 100 stretnuti a nikdo ti nevyhovuje, asi by stalo zato sa nad sebou zamyslet. To je taka klasika nikdo mi nevyhovuje.. dokola omielana pesnicka. Asi mas len vysoke ego a pri kazdej sprostosti sa na dotycneho vykasles. To je uz choroba dnesnej dobe a tychto zoznamiek, zaiste si aj podvedome myslis ze zato ze mas tolko likes a pozornosti ze si neco extra a zasluzis si neviem akeho dokonaleho. Nehovorim ze plno z tych chalanov nemozu byt dementi, ale ze sa ani jeden nenajde sa mi nechce verit. Alebo si vyberas ty takych. Stalo by sa zamyslet aj nadtym. Ten vyber robis len ty.

ahjajjaj

Ty nebývaš u rodičov? Nie je hlúpe platiť si podnájom, často naň odíde tretina platu, keď doma to chlapovi vyjde všetko lacnejšie? Veď keď bude mať vážnu známosť, prenajmú si, alebo kúpia spolu byt.