Dvere a zárubne na mieru / Rada

Príspevok v téme: Dvere a zárubne na mieru / Rada
Varus

Zdravím. Robil niekto v poslednej dobre rekonštrukciu starých dverí v byte alebo dome ? Pretože rozmýšľam, že by sa v byte vymenili všetky dvere, nakoľko ešte máme staré kovové zárubne a dvere.

Dnes sme však boli v meste pozrieť ceny a jedny dvere zo zárubňou by vyšli na cenu 300€, plus robota jedných dverí 60€. Príde mi to jednoducho príliš veľa na jedny 1-krídlové dvere, ktoré by obsahovali sklo iba z veľmi malej časti. 2-krídlové dvere by vyšli na cca 600€, plus robota.

Myslíte, že je to prestrelená cena alebo je to úplne normálna cena s ktorou by sme sa stretli aj v iných obchodoch ? Ďakujem za názory.

Milo210

kamcita23 nevies, ci aj zasuchovacie? teda zasuchovacie, to asi nie je to spravne pomenovanie. kedysi boli take nejake calunene alebo take latkove, ze sa tak poskladali ako harmonika. nieco na tento sposob by som chcel ist pozriet.

Kamcita23

ewvinka myslis tam v Sapeli? no tam maju aj interierove aj vchodove dvere. podla mna si vyberiete aj take aj take, lebo ta ponuka je velka. mas aj nejaku predstavu, ze ake dvere? pri tych vchodovych asi teda nie je tolko moznosti, ale tak interierovych je vela, ci uz akoze farieb, alebo tych sposobov, akymi sa mozu otvarat, ci budu na stene alebo tie posuvne, neviem takto narychlo ani, ze ake este dalsie su moznosti.

ewvinka

to co spominate, tak daju sa tam kupit aj vchodove aj interierove dvere?... akoze ci maju v ponuke aj take aj take?.. lebo ked uz pojdeme pozerat jedny, tak je lepsie vsetko na jedno mieste si myslim...

stromo_kocúr

boli sme v studiu, tak ako som pisal a aj sa nam podarilo vybrat. kym sme sa zhodli so zenou, tak to chvilku trvalo, ale myslim, ze sme dobre vybrali.

sirmia26

tak ono aj zalezi od toho, ze co cakas od tych dveri. ak chces nieco kvalitnejsie a take odolnejsie, co aj vydrzi nejake to trieskanie dverami a podobne, lebo co si budeme hovorit, aj to sa stava s nimi, tak sa vyplatia podla mna viacej take, co si das u vyrobcu spravit. tam si mozes aj vybrat farbu, povrch, vypln, cele to prevedenie, ci chces plne, presklene alebo ake. a bezne obchody taketo nieco neponukaju, tam len beries, co je vystavene.

blanika15

spominate prevazne tie vchodove dvere, ale chcem sa opytat, ci aj take klasicke interierove nahodou od nich niekto mate doma? by ma zaujimalo, ze ci je v tom rozdiel ako ked sa kupia v mercury alebo v takomto obchode. tam sme boli pozerat a jedny nas celkom zaujali. tak reku ci sa vyplatia aj odtial, alebo mame pozerat aj inde.

amalias

Sme boli na predajni a pozerali sme tie vchodove, tak sme sa dohodli s panom, ze nam poslu niekoho na zameranie, ze nech vieme presne, kolko by to cele vyslo. Akoze to nam uz na predajni povedali, ale tak mierne odchylky tam mozu byt po tom zamerani, lebo nie vsetky mame rovnaky ten priestor, kde sa osadzaju dvere. Ale akoze super, aj pristup predajcu aj pana, co bol u nas. Tak toto mame za sebou a teraz cakame akurat len na dodanie a montaz.

suklo1125

uplne hocijake, nie len vchodove. podla mna kazdy druh interierovych, co ti napadne. dokonca niektore ma aj prekvapili, ze som ani nevedel, ze aha, aj taketo su moznosti. vzhladom na to, ze robia zakazdym na mieru tie dvere, tak vedia aj atypicke spravit.