Dvere a zárubne na mieru / Rada

Príspevok v téme: Dvere a zárubne na mieru / Rada
Varus

Zdravím. Robil niekto v poslednej dobre rekonštrukciu starých dverí v byte alebo dome ? Pretože rozmýšľam, že by sa v byte vymenili všetky dvere, nakoľko ešte máme staré kovové zárubne a dvere.

Dnes sme však boli v meste pozrieť ceny a jedny dvere zo zárubňou by vyšli na cenu 300€, plus robota jedných dverí 60€. Príde mi to jednoducho príliš veľa na jedny 1-krídlové dvere, ktoré by obsahovali sklo iba z veľmi malej časti. 2-krídlové dvere by vyšli na cca 600€, plus robota.

Myslíte, že je to prestrelená cena alebo je to úplne normálna cena s ktorou by sme sa stretli aj v iných obchodoch ? Ďakujem za názory.

Milo210

anetta1000 to by bolo uplne idealne, keby boli taketo, ze aj tesnia, tak ako maju, ze proste to izoluje hluk a v tomto pripade aj nejake tie aromy. vedela by si sa opytat, ze odkial ich kupovali?

sirmia26

ako myslis, ze co by to malo obnasat? vsak dvere ako kazde ine podla mna, len teda su dvojkridlove. to uz ci budes kupovat taketo, obycajne, zasuchovacie, skladacie alebo neviem ake, tak postup je tam stale ten isty si myslim.

klarik12

ahojte, máte niekto aj reálne doma dvojkrídlové dvere? čo to obnáša? či nič špeciálne a kupujú sa rovnako aj jednokrídlové dvere? kamoška na byte má takéto ale ešte také z roku pána, ale som tak rozmýšľala nad tým, že či sa aj také moderné teraz robia.

madgala

to je podla mna uplne super cena za dvere, ked si zoberies, ze ich mas spravene proste na mieru a presne, ze ti budu pasovat a este si ich aj vyberies podla seba. ze to nie je tak, ako ked prides niekam do obchodu a vyberas z toho, co tam maju vystavene a bud kupis alebo mas smolu.

demi123

to záleží asi aj od toho, že či chceš čisto len dvere alebo aj zárubne. tam by cena bola isto vyššia než pri samotných dverách. my sme asi dva roky dozadu kupovali a jedny nás vyšli okolo 130 eur. ale tam je toho veľa, čo má vplyv na cenu.

almia

my uvažujeme nad výmenou dverí na kúpeľni, pri nej je hneď wc, tak aby to bolo už jednotné, tak že tieto dvoje by sme chceli vymeniť. myslíte, že by sme sa vedeli vojsť nejak do 300 eur? viem, že v mm alebo tak kúpim aj lacnejšie, ale také sme mali teraz a vydržali na môj vkus fakt krátko.

anetta1000

To ani neviem, či sa vôbec také látkové ešte robia. Akože keď niekto chce, tak asi áno, ale že by som ich videla v obchode, tak sa mi nič takéto nevybavuje pred očami. Ale teda nie sú hlučné a ani že by nejak netesnili. Ak si ich dáš samozrejme spraviť nejakému dobrému výrobcovi, čo aj vie čo robí. Mamina kupovala takéto do bytu tiež do kuchyne, lebo ocino nemá rád, keď sa niečo vysmáža a že to cítiť v celkom byte. Takže podľa toho viem, že to tesní dobre, lebo prestal frflať, odkedy ich dali.