Muzi nemajú o mňa žiadny záujem

Príspevok v téme: Muzi nemajú o mňa žiadny záujem
Karka88

Prosím poraďte mi, som veľmi hanblivá, ale viem sa už aj prekonať. Zdá sa mi, že na prvý pohľad, keď stretnem nejakého sympatického chlapa s ktorím s A musim baviť napríklad kvôli práci, tak sa mi zdá, že aj ja sa mu páčim. Ale ani jeden nič nerobí, nanajvýš keď ma chlapi stretnú tak s ami pozdravia alebo sa usmeju. Ja sa cítim neistá a bojím sa, že takého chlapa zase stretnem ak keď po tom túžim, niekedy, keď sa objaví na tom mieste ako ja, busi mi srdce a neviem ako to zakryť a radšej sa pozerám inde. Ako to mam ovládnuť? Nikdy som nemala vzťah, aj keď som sa snažila, keď som bola veľmi zaľúbená. Starám sa o seba a som vzdelaná aspoň tak ako ti muži, čo stretávam. Prečo sa nikomu nepáčim? Nikto sa mi neprihovori? Viem, že to vyznieva čudne, ale mam veľké starosti.

wudia

V dnesnej dobe je velky problem so zoznamovanim to uplne chapem, nic ine jak socialne siete asi neprichadza do uvahy.

ModraObloha

Ernest-ernie, vdaka za odpoveď, musím súhlasiť, aj keď nie so všetkým, ale tie zoznamky je fakt pravda.... Tinder a Badoo ak ti aj nahodou nejaká odpíše tak už vtedy si celkom frajer. Ja som tam pisal pár babám v rámci bezplatného účtu a ani jedna neodpísala. Mám tam 3 fotky, viac menej normálne, niesom sexy model ale ani nevyzerám hneď na odpis. Takže buď tam tie baby ani niesu preto aby sa zoznámili ( robia si reklamu na ich instagram life) alebo maju také nároky že obyčajní chalani nemajú šancu, dalšia vec čo ma tam odrádza je že na nete každý dokáže vystupovať v najlepšiom svetle, už som sa stretol aj s tým že fotky ani nesedia z realitou... a čest výnimkám ale tam si zrejme nenájdeš niekoho rozumného. Všetko je to viac menej podobné a povrchné... Občas tam vídím nejakú fakt milú slečnu, pekný usmev, žiadny fake-up, kilo omietky na sebe a podobne no buď jej nemožem ani napísať lebo proste premium treba alebo jej aj napíšeš ale neodpíše :D Strašné.

Ja som si aj založil instagram aby som vedel o tom to je a to je strašne... tam si každý vlastne len ukazuje svoj ideálny svet, dokonalosť.... kde je uprimnosť a obyčajnosť... tie baby sa mi ani nepáčia... maximalne fyzicky ale ak by som mal byt s niekym kto celý den len sleduje instagram fotí sa a podobne tak by som zošalel.. to neni človek do života... tam sú ludia čo žiju v nejakej bubline mam pocit... ale nejdem sa stažovat to nech si uvedomia oni samí.. na druhej strane ani neviem ako tam nájsť niekoho z okolia.. každý tam vystupuje pod pseudonymom, nie ako na FB kde má väčšina normálne meno... čiže ak by som mal záujem o nejaku slečnu z okolia tak ani ju nemožem vyhladať a skúsiť si tam s nou pokecať....

FB mi príde fajn pretože tam je tá vzorka ludí rozmanitejšia a hlavne sa dá najsť niekto aj z okolia a je to také bežné, ludia sa tam nesnažia vystupovať dokonale atď.. lenže problém je že to neni zoznamka a pridávať si ludí len tak a skúšať štastie to mi príde zúfalé..

U mna je problém že ja som vdaka zdravotným problémom bol viac menej doma a nesocializoval sa, nemam s kým len tak vybehnúť von a spoznávať nových ludí a vzhladom ku korone je to už aj tak docela nemožné... všetko zatvorené ani neviem kde by sme išli keby že sa naživo máme stretnúť. Oslovovať baby na živo, no ja neviem ja nepotrebujem baliť stovky báb a učiť sa nejaké remeslo baliča a "lovca" ja chcem zbaliť jednu normálnu babu a s nou plánovať buducnosť... to si myslím že vdaka tomu nepotrebujem mať milion skúsenosti z puberty s dievčatami, ano určite sa potrebujem osmeliť a trošku nadobudnúť sebavedomie pri slečnách aby som bol uvoľnenejší no vďaka tomu aby som si nenašiel normálnu babu? Tak to sa mi nechce veriť. Ďalšia vec čo je zle na oslovovaní v reale je to, že veľmi záleží aj na mieste kde to robíš... určite budeš mať vyššiu šancu keď oslovíš slečnu niekde kde tí ľudia chodia na dané miesto presne z tým účelom. Napríklad na zábavy chodí veľa ľudí za presne kvôli tomu, do podnikov... samozrejme hladina alkoholu v krvi to len uľahčuje, tebe dá sebavedomie a slečny niesu také nedostupné, keď nejakú oslovíš niekde na ulici keď ide na pohovor alebo sa niekde presúva sa z bodu A do bodu B tak šanca je o dosť nižšia...

S poslednou vetou nesúhlasím už len z princípu že takýmto myslením sa sám pripravujem o možnosti, určite sa to dá, len proste potrebuješ vybudovať sebavedomie a o to ide...

Ernest-ernie

Badoo a Tinder čisté zúfalstvo, 60% neaktívne profily, 39% propagácia Instagramu a to 1% čo sa zdá normálne tak nakoniec zistíš že aj tam je nejaký háčik...
A to hovorím ako človek čo má profi fotky od fotografa a poplatil tam aj nejaké to premium... aj tak mizivá šanca a len frustrácia...

Facebook je mŕtvy to už dnes mladé baby nepoužívajú...

No jediná možnosť je ten Instagram, samozrejme musíš mať zaujímavý život a profil (čo ja nemám), fotky z celého sveta sú samozrejmosť - (precestovať svet to chce každá, samozrejme zadarmo), zaujímavý job, zaujímavé hobby...

Myslím že v takom prípade by písali aj samé... vlastne som si istý lebo jedného takého poznám... surfera čo má vlastný eshop s tým... to tie ženy lajkujú ako besné a má plný inbox...

Aj tak najlepšie oslovovať naživo... ale to samozrejme treba vedieť, byť spontánny, vtipný, vedieť reagovať...
Človek čo to neskúšal od pubertiaka na ženách sa to v dospelosti už nikdy nenaučí...

ModraObloha

Pekná téma, zaujíma ma či autorka už niečo podnikla alebo naopak podnikol niekto niečo z potencialnych napadnikov.

Môj pohľad na toto je taký že až tak extrémne nejde o krásu ako o vyžarovanie, už tu niekto pisal že pozná vela báb čo niesu až tak pekné a majú priatela a presne o to ide, ide o to čo tie baby vyžarujú alebo ako to nazvať. Neviem ako to dobré popísať a pravdepodobne iný muži budu mať na to iný nazor všetko je to asi aj o danej osobe ale ak by sa mi páčila nejaká baba tak skôr by rozhodovalo to či ju oslovím jej vystupovanie, ak by bolo chladné, odmerané, niečo na štýl nezáujmu až opovrhovania tak je to pre mna jasné nie, nie som ten typ chlapa ktorý proste bez ohľadu na situaciu začne nejaku babu baliť napriek tomu že nevidel žiadný signál predtým. Ak je tam proste nezáujem tak sa to dá vycítit a takisto sa da aj zle interpetovat situacia, možeš mat zaujem ale proste nevieš ako na to... najlepšie je ked baba dá prvé signály záujmu a vie sa pekne usmievat a je mila... vtedy je fajn atmosféra a určite sa možu niektorí muži osmelit napriklad ja :D

Každopádne už keď sme pri tých vztahoch tak mna by zaujímalo ako na internete spoznať nové slečny? Zoznamky ako Tinder alebo Badoo su fakt oničom, jednak je to platené a za dalšie budme realisti, babam tam píše XYZ chalanov zatial čo ak nejakému chalanovy odpíše baba nazad tak je na tom dobre /vlastná skusesnosť/ Obdobie korony vôbec nepomáha situacii spoznávať ľudí von. O iných metódach neviem, FB je celkom fajn ale prídávať si random ludí na FB a začat ich otravovať je asi hodne blbé aj keď neviem, možno že sa to tak dá. Zaujimali by ma vaše tipy ako spoznať niekoho cez internet. Nemyslím si že som škaredý, som priemerne vypadajúci chalan, čiže ako nato kluci a klučky ? :D Dajte mi nejake tipy ako spoznat nejaku devušku.

Josipe

Nie si na vine. Stále ti bude niekto hovoriť aka by si mala byť a co by si mala robiť aby sa niekto do teba zaľúbil a chcel mať s tebou vzťah. Bud viacej spoločenská, iniciatívna, lepšie sa obliekaj, prejav svoju zenskost, bud otvorená, nehanbi sa, nebuď taka náročná a bla bla bla. Veľmi dobre poznám. Pravda je taká že dnešní chlapi sú totálne nemehlá a čakať od nich aby oni spravili prvý krok je zbytočné. Cumia, usmievajú sa na prvý pohľad je tam záujem a keď sa žena snaží tak hneď zdupkaju jak zbabelci. Proste sa ti nedarí v tomto. Možno raz natrafis na toho správneho nikdy nevieš. Môže sa to kľudne stat aj zajtra. Keď ťa niekto miluje bude milovať aj so všetkými tvojimi nedostatkami. Koľko som ja videla skaredych báb a tie práveže vždy mali priateľa. O kráse to určite nie je. Poznala som jednu babu. Úplne nezaujímavé, strašne tichá, vždy mala mastné vlasy, akné po tvári a vieš čo priateľa si nasla. Do teraz neviem ako je to možné. Ja si myslím ze láska je lotéria. Bud sa ti zadari alebo nie. Je jedno ci vyzeráš ako Angelina Jolie, alebo si škaredá jak noc. Ci si hrozný človek alebo si milá a priateľská. Je jedno ci máš koníčky a svoj čas tráviš aktívne alebo len vysedavas doma a tvoj život je nudný. Je jedno ci si mladá alebo stará, či máš alebo nemáš peniaze. Láska si ta nájde napriek vyššie spomenutému. A nemusíš spĺňať to a to aby ta chcel nejaký chlap. A niekedy sa stáva že ta láska ani nikdy nepride a môžeš sa snažiť koľko chceš. Neviem sama síce co som touto litaniou chcela povedať. Ide o to jak ma vie vždy nasrať keď každý ti bude radiť ako si máš niekoho nájsť ako keby na to existoval zaručený recept a nebodaj ta budu obviňovať z toho ze je to tvoja vina že nokoho nemáš. Ako keby si mala byť dokonalá osoba aby si si zaslúžila lásku. Proste láska je o náhode a o šťastí.

Karka88

Tak potom ako je to? Som škaredá, malo iniciatíva alebo to veľmi vidno?
Ako mi to dajú najavo? Akože usmievajú sa a cumia, ale nerobia nič.
To znamená, že žiadnemu mužovi, čo poznám sa nepáčim, lebo som škaredá a mam sa na všetkých vykašľať?

zahorko

ak to prestaneš moc riešiť, tak možno sa ti zadarí. ono je takéto prehnané snaženie vidno na prvý pohľad a to si myslím, že nemá rád nikto