Pravidelne pisanie si s inym

Príspevok v téme: Pravidelne pisanie si s inym
Pavol123

Priatelka si pise s ex-kolegom z prace. Na moj vkus prilis casto/pravidelne. 5-6 sprav jeden den ona jemu, druhy den jej on posle 5-6, potom zas ona odpovie na vsetky atd. Niekedy 1-2 dni pauza a zase. Trva to uz pol roka. Nepisu si ziadne intimne/steklive veci, skor klabosenie - praca, sviatky, dovolenky, hobby, vtipky, hudba, ze cvici jogu, ze kupujeme postel, ze sa jej niektore dni zle spalo, no aj tak som z toho trochu nervozny. Mozno byt nemusim, ten exkolega ma tiez priatelku, ja s tou svojou byvam. Ale moj pohlad chlapa je, ze ja by som si nepisal s babou kazdy 2.-3. den pol roka vkuse, ak by ma niecim nepritahovala. Nemusel by som hned mat nieco za lubom, ale nejaka forma zaujmu/pritazlivosti by tam musela byt. V opacnom pripade by som to postupne zahral do autu, odpovedal smajlami, z ktorych druha strana pochopi, ze co uz na to sa da odposat, a zhaslo by to. Ak niekoho beriem ako kamosa/kamosku, prehodim par sprav raz za mesiac, alebo si cinkneme, co nove, a potom dlhsi cas nic. (predpokladam, ze chlapi suhlasia, ale ak nie, tak napiste;). Pride mi, ze taketo pravidelne/obsiahle konverzacie, su skor o spoznavani sa, zvedavosti (su sice ex-kolegovia, ale nie nejako blizki, boli spolu v kancli mozno stvrt roka a ta moja potom menila pracu).
Hlavne by ma vsak zaujimal zensky pohlad - pisete si touto pravidelnostou s chalanmi, ktorych beriete fakt len ako kamosov? Diky

PS: Nez sa zacnete rozculovat, ze jej leziem do telefonu - neleziem, mali sme k tomu debatku:D

zandriara

komunikacia s opacnym pohlavym mi pride normalna, tiez mam vela kamaratov s ktorymi komunikujem a nemam problem o ukazat mojmu priatelovi, je to normalna komunikacia nic intimne

modroocka333

ale nie zakazdym je to tak, ze proste chce niekto zamerne uskodit vztahu alebo tak, niekedy je to ozaj len o kamaratstve

slobodnemaciatko

Kamarati opacneho pohlavia su kazici vztahov a niektori aj zamerne. Zbav sa ho, co najskor a pokial sa ho ona nebude chciet vzdat, zbav sa jej.
Ludia, ktori sa potrebuju neustale niekomu zverovat, ci pytat si rady ako nesvojpravni su psych.labilni.

Estet

Dam ti jednu dobru radu... najeb sa s nim a bud k nemu priatelsky... ak nema postranne umysly, ziskas si ho a budete kamosi a mozes byt aspon co sa tyka tohto kolegu kludny... ak tam vsak postranne umysly su, spoznas to, hlavne po tom co si da par poldeci... potom staci sledovat, ako sa pozera na tvoju frajerku a aky typ komunikacie medzi nimi prebieha... opity clovek straca kontrolu nad svojim spravanim a prezradi aj to, co nechce... recou tela.... ver tomu, ze to funguje... hlavne sa neznizuj k tomu, aby si jej robil nejake sceny... baby miluju, ked na ne ich chlap ziarli, ale nie prilis... zdrava ziarlivost je fajn, ona sa potom citi, ze partnerovi na nej zalezi a o to menej ma chut sa zamotavat s inym... plati jedna vec a to, ze kazdy extrem je zly... lahostajnost, nevsimavost a neziarlenie = zle, prehnane ziarlenie = zle, zdrava ziarlivost s podtonom srandy je ok... cize asi tak... good luck a napis do vlakna, ako sa to posuva

dandiena

Súhlasím s komentom podomnou...niečo na tom je...treba aby sa človek socializoval a čo je na tom, keď komunikuje s chlapmi?...ak je to v normálnej rovine tak v tom problém nevidím...

llnzzda

aj ženy môžu mať kamarátov a pokiaľ si rozumenjú a nepíšu si nič intímne, tak prečo nie. čím viac ju budeš obmedzovať tým viac ju bude lákať si písať s inými

marge1987

A aj ste sa nejako o tom rozpravali, ze ti to prekaza, pripadne ze je to zvlastne byt v takomto kontakte s ex kolegom? Na jednej strane, jej moze chybat len sa dobre porozpravat (aj ked takto cez telefon), na druhej strane to zrejme nic neznamena a len je to jednoducho kamos z prace.

ovomaltine

blueberry, mas pravdu, dobre si to vystihla.
Myslim si, ze asi jej nieco vo vztahu chyba, mozno viac pozornosti, viac sa rozpravat.