Pravidelne pisanie si s inym

Príspevok v téme: Pravidelne pisanie si s inym
Pavol123

Priatelka si pise s ex-kolegom z prace. Na moj vkus prilis casto/pravidelne. 5-6 sprav jeden den ona jemu, druhy den jej on posle 5-6, potom zas ona odpovie na vsetky atd. Niekedy 1-2 dni pauza a zase. Trva to uz pol roka. Nepisu si ziadne intimne/steklive veci, skor klabosenie - praca, sviatky, dovolenky, hobby, vtipky, hudba, ze cvici jogu, ze kupujeme postel, ze sa jej niektore dni zle spalo, no aj tak som z toho trochu nervozny. Mozno byt nemusim, ten exkolega ma tiez priatelku, ja s tou svojou byvam. Ale moj pohlad chlapa je, ze ja by som si nepisal s babou kazdy 2.-3. den pol roka vkuse, ak by ma niecim nepritahovala. Nemusel by som hned mat nieco za lubom, ale nejaka forma zaujmu/pritazlivosti by tam musela byt. V opacnom pripade by som to postupne zahral do autu, odpovedal smajlami, z ktorych druha strana pochopi, ze co uz na to sa da odposat, a zhaslo by to. Ak niekoho beriem ako kamosa/kamosku, prehodim par sprav raz za mesiac, alebo si cinkneme, co nove, a potom dlhsi cas nic. (predpokladam, ze chlapi suhlasia, ale ak nie, tak napiste;). Pride mi, ze taketo pravidelne/obsiahle konverzacie, su skor o spoznavani sa, zvedavosti (su sice ex-kolegovia, ale nie nejako blizki, boli spolu v kancli mozno stvrt roka a ta moja potom menila pracu).
Hlavne by ma vsak zaujimal zensky pohlad - pisete si touto pravidelnostou s chalanmi, ktorych beriete fakt len ako kamosov? Diky

PS: Nez sa zacnete rozculovat, ze jej leziem do telefonu - neleziem, mali sme k tomu debatku:D

hannah515

Par don viac krat to poslalo ale chcela som opravit ze ex kolega nie kolega ale to je jedno aj tak proste nieje to uplne normalne

hannah515

Bozinka tvoj mudry komentar ach ...tieto premudrele komentare niektorych žien o tom ako je uplne normalne si vypisovat s inymi mužmi a ze preco on jej lezie do telefonu alebo ona jemu a pod chujoviny nikdy nepochopim najprv ako zacnes takuto hlupost pisat sa vzi do jeho kože akoby si sa ty citila keby tvoj si vypisoval s inymi zenami uz vidim ako každa jedna co je múdra tu ze ako je to normalne by to brala tak úplne ,,normalne,, . Sama som žena a mám vzťah a po prvé s partnerom si uplne v pohode možme pozriet jeden druhému telefon preto , lebo nikto nic neskryva v nom a po druhe ako sorry pisat si s kolegom sem tak prehodit par viet zopar dni v pohode ale uz akoze nejake pravidelne vypisovanie si a uz dlhsiu dobu mi nepride nejako extra normalne a uz vobec mi nepride normalne si vobec neustale vypisovat s chlapmi inymi ked mam doma jedneho predsa ... naco si potrebuje s nim tolko vypisovat ked s nim aj pracuje ? No nevravim ze to musi byt hned nejake zle znamenie ale osobne by som uz bola dost v strehu keby si moj vypisoval dako pravidelnejsie s kolegynou , ale moj by to nerobil lebo mne by to vadilo a ani ja by som to jemu nerobila pretoze viem ze by to aj jemu vadilo takze .

hannah515

Bozinka tvoj mudry komentar ach ...tieto premudrele komentare niektorych žien o tom ako je uplne normalne si vypisovat s inymi mužmi a ze preco on jej lezie do telefonu alebo ona jemu a pod chujoviny nikdy nepochopim najprv ako zacnes takuto hlupost pisat sa vzi do jeho kože akoby si sa ty citila keby tvoj si vypisoval s inymi zenami uz vidim ako každa jedna co je múdra tu ze ako je to normalne by to brala tak úplne ,,normalne,, . Sama som žena a mám vzťah a po prvé s partnerom si uplne v pohode možme pozriet jeden druhému telefon preto , lebo nikto nic neskryva v nom a po druhe ako sorry pisat si s kolegom sem tak prehodit par viet zopar dni v pohode ale uz akoze nejake pravidelne vypisovanie si a uz dlhsiu dobu mi nepride nejako extra normalne a uz vobec mi nepride normalne si vobec neustale vypisovat s chlapmi inymi ked mam doma jedneho predsa ... naco si potrebuje s nim tolko vypisovat ked s nim aj pracuje ? No nevravim ze to musi byt hned nejake zle znamenie ale osobne by som uz bola dost v strehu keby si moj vypisoval dako pravidelnejsie s kolegynou , ale moj by to nerobil lebo mne by to vadilo a ani ja by som to jemu nerobila pretoze viem ze by to aj jemu vadilo takze .

katikaluz14

Pavol123-neviem,nič by som za tým nevidela,predsa len možno si s ním len rozumie a potrebuje pokecať s niekým iným,o niečom inom.

bozinka55

mal by si sa zamysliet aj na d sebou, smejdit niekomu v telefone nie je velmi dospele! myslim, ze tvojej priatelke by sa vemi nepacilo, ze sa jej hrabes v jej sukromi. k tomu pisaniu, pokal si pisu len taketo veci je to normalne, preco by nemohla komunikovat aj s inymi chlapmi, mozno si len dobre rozumeli nic viac v tom netreba hladat

1994ka

Ahoj, mne sa teraz v poslednom čase stala podobná vec. S jednou zadanou kolegyňou sme si tiež písavali podobným sposobom ako si to ty opísal v príspevku. Ale nebolo za tým nič viac, proste sme si rozumeli, mali spoločné záľuby a témy, častokrát sme do noci hrávali spolu online hry. Ani ja ani ona sme to nebrali tak, žeby tam bola nejaká príťažlivosť, bol to vyslovene kamarátsky vzťah. Čiže áno, je to možné, že medzi nimi nepreskočila iskra. Ona ti čo povedala?