Ako si nájsť frajera?

Príspevok v téme: Ako si nájsť frajera?
Amifox

Ahojte, už dlhšiu dobu ma trápi jedna vec. Mám 20 a stále som ešte s nikým nechodila. Roky ubiehajú strašne rýchlo a ja nechcem svoj prvý vzťah zažiť v 25ke alebo 30ke, kedy je to už naozaj seriózne, vážne, páry si zakladajú vlastnú rodinu, bývanie, prácu atď. Chcem vzťah, v ktorom si budem ešte môcť užívať, cestovať a neriešiť žiadne ,,dospelácke" veci. Bojím sa, že to prepásnem. Vedeli by ste mi poradiť, kde by som si mohla nájsť nejakého frajera? Pretože obvykle nechodím na žiadne párty, drinky ani do spoločnosti. A určite si nechcem zakladať účet niekde na tindri.
Ďakujem.

hellriser

No ja som na tom viacmenej podobne, mám 24..
..ja len k tým zoznamkam, bohužiaľ presne kvôli týmto názorom a tým uchylakom ktorí tam bohužiaľ sú, tak tie zoznamky upadajú a je ťažké tam nájsť nikoho normálneho.. dievčatá tam chodia hľadať prevažne len followerov na Instagram a chlapi..
.. ja sám som registrovaný na jedenej zo zoznamiek, ale bez výsledku... 90% profilov sú založené hlavne kvôli hľadaniu followerov..

slobodnemaciatko

Len aby ta online "spriaznena dusa"nebola v realite uplne ina. Je markantny rozdiel niekoho spoznat realne a online. Predpokladam, ze aj vztah a zivot budu mat online a nie realny.

blueberryNN

Kazdy by sa mal zoznamovat tak, ako im to najviac vyhovuje. Pre niekoho je super zoznamovanie nazivo, pre niekoho je super zoznamovanie online. Kazdy sme iny a ani sa nemusime chapat navzajom, preco niekomu vyhovuje cosi viac a my by sme to tak urcite nechceli. Staci tu odlisnost respektovat a vsetko je v poriadku. Zoznamujme sa kazdy tak, ako vam to najviac vyhovuje. Vo vysledku ide o to najst spriaznenu dusu.

terria15

ale no tak, uberat sa o moznost niekoho spoznat osobne a nie cez net? aj ked je dnesna doba internetova, nic sa podla mna nevyrovna tomu osobnemu zoznameniu.

DaviD123

Ahoj mám podobný problém. Nikdy som nemal frajerku a mám 21. Tiež som sa bál internetových zoznamiek tak som si založil pokec. To bolo asi jediné čo som našiel kde netrebalo dať fotku pri registrácii . Ak chceš pokecať napíš mi na pokec David123124 budem rád.

radoslavka

citala som ze teraz celkom ficia tie rychle rande...kde mas niekolko minut na zoznamenie sa s dotycnym clovekom...a ked preskoci iskra mozete si zacat pisat a stretavat sa :)...