Ako si nájsť frajera?

Príspevok v téme: Ako si nájsť frajera?
Amifox

Ahojte, už dlhšiu dobu ma trápi jedna vec. Mám 20 a stále som ešte s nikým nechodila. Roky ubiehajú strašne rýchlo a ja nechcem svoj prvý vzťah zažiť v 25ke alebo 30ke, kedy je to už naozaj seriózne, vážne, páry si zakladajú vlastnú rodinu, bývanie, prácu atď. Chcem vzťah, v ktorom si budem ešte môcť užívať, cestovať a neriešiť žiadne ,,dospelácke" veci. Bojím sa, že to prepásnem. Vedeli by ste mi poradiť, kde by som si mohla nájsť nejakého frajera? Pretože obvykle nechodím na žiadne párty, drinky ani do spoločnosti. A určite si nechcem zakladať účet niekde na tindri.
Ďakujem.

Almarinos

Amifox...
Teraz napisem nieco, co som asi nemal, tak sa dopredu ospravedlnujem, ked sa to dotycnych menovanych dotkne.
Ked sa to tak vezme, aj tu na fore su ludia, ktori maju tento isty problem. Napr. 1994ka.
Co keby ste si nejak vymenili maily a dali mozno potom nejake to rande? Mozno by z toho nieco bolo. :)
Sak pisete ze nikoho nemate, ste podobna vekova skupina, ziadne ozieracky, ani diskoteky..
Trapi vas dlhsie ten isty problem, mozete ho vyriesit, rocky pribudaju. Ale myslim to vazne.
Co ma neskutocne stve je to, ze takto to riesi vela ludi, ze su iba doma ti ludia a nevedia co s tym..
Pre mna raz moj kamarat urobil raz taketo nieco podobne-ale nazivo, doviedol mi dievca (svoju kamosku), ze vraj sme si podobni, ze by sme sa mali dat dokopy, tak som sa citil trapne s tou babou, lebo som ju vobec nepoznal :). Ale boli sme odlisni ludia aj tak. Pre mna to bolo oficialne jedine "rande" v zivote. Nemusel som nikoho nikam pozyvat :).
Som zvedavy na vase reakcie, dufam, ze som diskusiu moc nenarusil.

Ldok

"1994ka mám pocit, že na zoznamkách sú len zúfalci a starší muži" Neviem prečo mám pocit, že táto slečna, resp. (vzhľadom na vek) pani je tak trochu náročná a povrchná...Ty nie si zúfalkyňa, keď zakladaš o svojom probléme tému na internetovom diskusnom fóre ?

Libertz

jak tu pise predomnou.. zoznamky ani neskusis, nikam nechodis, to co ti ponukam cez email pomoc nato tiez absolutne nijak nereagujes... potom sa naozaj nicomu necuduj ze si nevies najst...

klaudusinka

- nechodíš na párty, nechceš si zakladať účet na zoznamke, tak potom fakt neviem, kde si frajera nájdeš -

humienka5

a preco si este nemala frajera? nepouzivas socialne siete? viem ze teraz je tazko zoznamit sa s niekym osobne, no mozno je to jedna moznost pre teba ako sa s niekym spoznat :)

Libertz

Nj to mas dost blbe hentaku poziciu, ja som to mal take ze na strednej som sa hanbil holek, na VS jednej boli vsetky zadane a bolo nas malo a na dalsej to bol taky styl ze vela ludi a zaroven nikdo, na odbore vobec nebol pevny kolektiv.. ale aj tak som spoznal kdekoho, nasiel som si sposoby. Internet v tom hral velku rolu. Aj takto cez fora som uz spoznal. Ak chces dam ti sem mail a mozeme pokecat o tom. Mozno ti aj neco poradim. Som celkom dobry ve vymyslani vselijakych sposobov v roznych oblastiach.

Amifox

Libertz veď to je ten problém. V triede máme len jedného chalana a sociálne siete veľmi nevyužívam, žijem radšej tu a teraz. Takže ho v podstate ani nemám kde spoznať. A zvlášť v tejto dobe, keď musíme všetci sedieť doma na zadku je celkom ťažké niekoho spoznať. Ale nemyslela som to tak, že by som potrebovala niekoho, len aby som nebola sama a mohla si s ním užívať.