Ako si nájsť frajera?

Príspevok v téme: Ako si nájsť frajera?
Amifox

Ahojte, už dlhšiu dobu ma trápi jedna vec. Mám 20 a stále som ešte s nikým nechodila. Roky ubiehajú strašne rýchlo a ja nechcem svoj prvý vzťah zažiť v 25ke alebo 30ke, kedy je to už naozaj seriózne, vážne, páry si zakladajú vlastnú rodinu, bývanie, prácu atď. Chcem vzťah, v ktorom si budem ešte môcť užívať, cestovať a neriešiť žiadne ,,dospelácke" veci. Bojím sa, že to prepásnem. Vedeli by ste mi poradiť, kde by som si mohla nájsť nejakého frajera? Pretože obvykle nechodím na žiadne párty, drinky ani do spoločnosti. A určite si nechcem zakladať účet niekde na tindri.
Ďakujem.

Amifox

,,treba mať"...ani nevieš aká by som bola šťastná, keby som nejakých mala. Ale okej, skúsim sa viac dostať medzi ľudí, keď skončí lockdown.

1994ka

Tak tak, treba mať kamaratov/znamych, ktori ti vedia predstaviť novych zaujimavych ludi...alebo sa zoznamiť inde, prostrednictvom zalub...len sa treba dostať medzi ludí, ako hovori chalan podomnou..nikto ti na dvere nezaklope...

miki25

Ahoj Amifox, tak ono je ťažké nájsť si niekoho, keď nikam nechodíš. Prakticky to sa musí zmeniť, keď si chceš niekoho nájsť. Domov za tebou žiaden milý nepríde. Kde spoznáš? Tak hocikde môžeš spoznať lásku života. Skús sondovať aj u známych, či by mi nemali pre teba vhodného chlapca, preto je dobre mať veľa kamarátiek. Ďalej, kde by si mohla niekoho stretnúť tak sú to koníčky medzi ľuďmi, nejaké dobrovoľníctvo, práca a tak…

1994ka

A nemáš kamarátky, s ktorými by si mohla zájsť? Ja som tiež skôr introvert, ale dva-tri poháriky a atmosféra ťa ľahko vtiahne. Nechcem ťa na to nahovárať, len podľa mňa sa tým oberáš o pár možností...

Amifox

1994ka, na diskotéke som v živote nebola a nie som až taký extrovertný typ, že by som sa tam len tak sama vybrala

1994ka

Amifox tak keď sa trocha uvolnia opatrenia a bude sa dať chodiť na diskotéky tak prečo to neskúsiš? Ved sa tam v prvom rade zabaviš a zoznámiť sa tam tiež nie je ťažké, keďže je tam veľa ľudí, ktorí sú tomu otvorení.

1994ka

Bola by to irónia, keby sme si zrovna tu našli niekoho, kam sa chodíme všetci vysťažovať... :D V realnom živote tieto veci nikomu nehovorím a už určite nie ak sa spoznám s novým človekom. Tu to ma vyhodu, že je to anonymné...

Amifox

Všetci, čo tu píšete o zoznamkách, nie je pravda, že som ich neskúsila. Práveže skúsila a preto tvrdím, to, čo tvrdím