Skúsenosť s plastovými oknami od Incon

Dzerry

Tiež s nimi nemám najmenší problém. Robili mi plastové okná na malom bungalove minulú jar. Fachčia dobre.

Rudery

@Stanissllav Tak dobrá voľba, hlavne nech ste spokojní. My sme vlastne pri lese, takže aj nám doporučili skôr tieto. Ale je vidno ten rozdiel v tesnení, účty za znížili.

Stanissllav

@Rudery Tak to som rád. Tiež ideme do Komfort. Boli nám vlastne aj doporučené, pretože sme v blízkosti hlavnej cesty a tiež sme troška v takej doline kde je vlastne aj väčšie vlhko, a vlastne je tam celkovo chladnejšie.

Rudery

@Stanissllav Čo za okná budete dávať? My máme komfort, pôvodne sme chceli tie Design kôli tej oblosti ale nakoniec sme vybrali tieto. Ale inak sme spokojní tak verím že aj vy budete.

Stanissllav

My sme si tiež vybrali Incon premium okná, dokonca už aj vieme ktoré konkrétne chceme len ich budeme meniť až ďaľší rok takže ešte je možné urobíme nejaké menšie zmeny okolo objednávky.

Sanigos

Tak my ich máme necelý rok ale tiež som spokojný. V zime tesnili ako mali takže super. A už máme aj tie dvere porobené, tak som rád, že to mám všetko z krku.

Rudery

Ja mám od Incon premium tiež plastové okná a určite som rád že som si ich vybral. Je to síce len prvý rok čo ich máme a ani raz sme nič nereklamovali. Okná vypadajú dobre, tesnia tiež fajn a myslím že aj cena bola akurát.

Sanigos

Vďaka sú super, nesťažujem sa, okná slúžia veľmi dobre. A dokonca sme si od Inconu objednali aj interérové dvere čo budeme meniť.

Kamilo

podla mňa je v dnešnej dobe vela dobrých firiem na okná, takže je z čoho vyberať. Inak Incon je tiež z tých lepších tak nemyslím že by ste si zle vybrali.