Clavin - pomaha?

alex656

Mne celkom zabrali tabletky Vialafil XR -odkaz odstránený-
Nema to nejaky strasny ucinok ale erekciu to vylepsi. K lekarovi sa hanbim ist.

Foxo2

Skúsil som Clavin a mám podobné skúsenosti ako ostatní, prvýkrát som cítil len malú zmenu, druhýkrát to bolo lepšie a na tretíkrát ani nehovorím, asi treba skúsiť dva tri krát aby sa dostavil účinok neviem, no ja si nemôžem stažovať.

ali357

Clavin a Liderin sú lentilky pre deti. Okrem Zerex-u nepomáha nič z voľne predajných prípravkov.
Zerex je špica a funguje niekoľko dní.

juro ba

Clavin som nemal, skusal som liderin, totalne nic, ziadna zmena. Vyskusal som aj zerex a tam som zmenu teda citil, ostal som pri nom aj ked zo zaciatku bola tiez nedovora.

Maroooš569

No tak to je riadny ojeb... Jediné čo sa dá z tých volnopredajných je Zerex. Som s ním veľmi spokojný.

lad

CLavin podvod nad podvody za asistencie starého uplatitelného Dr.Plzáka ktorý za peniaze predá asi aj starú mater / ak ešte doktorko žije / účinok nulový ,čo účinkuje, tak akurát pomáha poriadne odľahčiť peňaženku. Všetkých ,ktorý čo majú s Clavinom spoločné by som pozatváral za podvod

chrenek

mam 46 rokov zatial som nemal problem,skusil som clavin strong prvy krat som mal pocit ,ze ucinok sa dostavil az na druhy den,no dalsi krat som si uzil paradne, uzil som ho asi 1,5hod pred stretkom a pocas sexu sa asi dostavil ucinok priatelka bola velmi spokojna...

matthias777

volnopredajne lieky na erekciu sú PODVOD, je to drahé ako šlak a úcinok nulový, ... len lieky na predpis od lekára vám reálne pomozu

wormas

Vyzkoušel jsem clavin poprvé, vůbec nic. Spíš mi přišlo že účinky se projevily až na druhý den. Při druhém použití jsem si vyčkal přes 5 hodin než mělo dojít na věc. Už jsem si říkal, tudy cesta nevede. Ale v průběhu styku se zřejmě dostavily účinky. Přítelkyni jsem zatajil Clavin. Pry nejlepší co zažila. Zkusím potřetí a uvidím....