Clavin - pomaha?

matoooo

clavin dobre účinkuje, netreba čakať zázraky ale zázrak neurobí žiaden prípravok; ja som spokojný, erekcia je silná

marek455

Všetky tabletky, ktoré sú na podporu erekcie - sú na jej podporu, takmer vždy a všade sa píše, že nie je to náhrada za Viagru a už vôbec nie náhrada za navštívenie lekára, pokiaľ máte zdravotný problém... -odkaz odstránený-

djkarol2

áno clavin funguje, možno raz chlapi pochopia že keď sa niekomu nepostaví treba ísť k lekárovi a užívať lieky, clavin nie je liek a má slúžiť iba na skvalitnenie erekcie... to znamená ak ste chorý choďte k lekárovi ak chcete mať len lepší zážitok zo sexu dajte si clavin

Rasto997

Elis85 = predajca. Zase sa zapajate do diskusie, do ktorej sa nema predajca co zapajat???

Tu 5-eurovu zlavu zaviedli len nedavno. Najprv vyvolavali svojim predoslym zakaznikom a pred par dnami rozposlali newsletter s tymto zlavovym kodom. To samozrejme odporuje tomu, co pise elis85, ze nakupuje s 5e zlavou pravielne a preco to odporuje? No lebo elis85 je predajca. Tito predajcovia velmi usilovne sleduju tieto diskusie, je to vidiet napriklad prave v tejto diskusii pri tych prispevkoch, o ktorych som uz pisal a aj pri tomto novom od elis85.

erich360

Clavin a aj ten Erozon max su podvrch clavin nefunguje vobec a z erozonu je akurat zle od zaludka!!! Neradim brat nic co vam neodporuci lekár

Rasto997

Aj web stoporenie.sk, aj web primarka.sk su neseriozne weby urobene samotnymi predajcami eraxanu a zerexu. :) Ja viem, ze nie ste az taki blbi, ze ste si to nevsimli (priame prekliky z webov do esopov tychto predajcov), pretoze toto ani nepisali skutocni zakaznici. :) tieto komentare, ktore tu vidim, su pisane samotnymi predajcami zerexu a eraxanu :) Je to na prvy pohlad po prestudovani google jasne...Treba si pozriet na vlastnikov domén primarka.sk a stoporenie.sk a bude vam to tiez jasne :) su to úbohé a podlé reklamne triky...

zdravý muž

Odkazujem všetkým, že "CLAVIN je totálne o ničom, nemá žiadne účinky a už vôbec nie aké by mal mať. A k tomu ešte aj tá ch sprostá nechutná a stupídna megareklama. Je to totálny podvod a zavádzanie .