Clavin - pomaha?

pietori

Máte tip na prírodnú alternatívu? S bylinkami mám dobré skúsenosti v mnohých ohľadoch. Aké sú tie najdôležitejšie na erekciu?

Zolo598

Ja používam ten erexan, a je to spoľahlivé. Jednu pilulku pred, no a všetko funguje ako má. Bez problémov.

another user

ja by som savyjadril k Erexus. Uplne vyhodene peniaze. Predpisana davka 2 tbl 60 minut pred.. skusil som aj 4 no absolutne ziaden naznak toho ze by to nejako malo napomoct. absolutne ziadne ucinky z tychto tabliet som nepostrehol. neviem ci ine tablety funguju no z mojej skusenosti Erexus boli upne zbytocne minute peniaze..

lacko7

clavin som uzil mozno uz aj 10 krat, za tie peniaze to stoji.. a to doslova a dopismena... odporucam z mojej strany

markozo

Clavin je ojeb. Nefunguje. Som v pohode, moj vták je tiež v pohode. Chcel som ho vyskúšať len tak pre srandu. Efekt - žiadny ! Za 33 eur prosím pekne žiadny! (dve balenia). Kúpil som si ho len preto, že v poslednej dobe bývam vyťažený pracovne a trvá mi to...no proste dlhšie :) Inak fungujem na 100% keď som oddýchnutý. Clavin je proste ojeb a keď ma bude niekto kontaktovať od Clavinu za negatívnu reklamu, tak mu pridrbem rovno päsťou do ksichtu!! Zlodeji zlodejskí! Nekupujte to. 33 e radšej prepite - budú lepšie využité. Prajem tomu kto to celé vedie, aby sa mu už v živote ten jeho biedny klamársky čurák nepostavil!