Clavin - pomaha?

Zolo598

Ja používam ten erexan, a je to spoľahlivé. Jednu pilulku pred, no a všetko funguje ako má. Bez problémov.

another user

ja by som savyjadril k Erexus. Uplne vyhodene peniaze. Predpisana davka 2 tbl 60 minut pred.. skusil som aj 4 no absolutne ziaden naznak toho ze by to nejako malo napomoct. absolutne ziadne ucinky z tychto tabliet som nepostrehol. neviem ci ine tablety funguju no z mojej skusenosti Erexus boli upne zbytocne minute peniaze..

lacko7

clavin som uzil mozno uz aj 10 krat, za tie peniaze to stoji.. a to doslova a dopismena... odporucam z mojej strany

markozo

Clavin je ojeb. Nefunguje. Som v pohode, moj vták je tiež v pohode. Chcel som ho vyskúšať len tak pre srandu. Efekt - žiadny ! Za 33 eur prosím pekne žiadny! (dve balenia). Kúpil som si ho len preto, že v poslednej dobe bývam vyťažený pracovne a trvá mi to...no proste dlhšie :) Inak fungujem na 100% keď som oddýchnutý. Clavin je proste ojeb a keď ma bude niekto kontaktovať od Clavinu za negatívnu reklamu, tak mu pridrbem rovno päsťou do ksichtu!! Zlodeji zlodejskí! Nekupujte to. 33 e radšej prepite - budú lepšie využité. Prajem tomu kto to celé vedie, aby sa mu už v živote ten jeho biedny klamársky čurák nepostavil!

mark777

Tabletky na erekciu Vigrax - track.buyvigrax.sk Lekár mi predpísal Viagru, ktorá mi fungovala, ale bola na mňa drahá. Vigrax funguje aj za nižšiu cenu

Textová Inzercia

olej cbd
Ste vystresovaný viac ako kedykoľvek?

Prichádza potencionálna malá fľaštička, ktorá to možno vyrieši za vás. Prečo to neskúsiť?