Home office je trestom pre váš chrbát! Odborník radí, čomu sa treba rozhodne pri práci z domu vyhnúť

christine2

mám vlastnu pracovnu, kde som si kupila PC stol, novu kancelársku stoličku zo stoličky24 a trochu som si to tam zutulnila, aby som sa citila prijemne. Samozrejme po celom dni sedenia sa idem trochu prebehnut, aby som nebola ako špekáčka

stuart999

toto je trest pre každého, kto pracuje na home office. Preto som si už i ja kupil kvalitnu kancelársku stoličku, aby som si nezničil chrbát

mamarta2

- ak to ma clovek vyvazene, ze po praci sa venuje nejakej fyzickej aktivite, tak v tom absolutne ziadny problem nevidim. samozrejme treba spravne sediet, inak si vies privodit kopec problemov.

lissami

cảm ơn về chia sẻ của bạn,nó thật sự ý nghĩa, gần đây tôi thường xuyên chơi game này.nó rất thú vị. slope io

lubby

tak to je podla mna jedno, ze ci sedim za stolom v kancli alebo doma, nie?.. stale ten chrbat trpi rovnako, pokial nemam niekde vyslovene nejake ergo stolicku...

janulin013

Ako ja nemám nejakú špeciálnu stoličku. Ono keď aj home office mám, tak veľa odbehujem k malej, potom variť, hento tamto, takže sa povystieram tak