Home office je trestom pre váš chrbát! Odborník radí, čomu sa treba rozhodne pri práci z domu vyhnúť

Kiko22

Ja som zo začiatku strašne nemal strašne rád homeoffice pretože mi chýbal ten sociálny kontakt s inýmy ľudmi a mal soom pocit, že sa už zblíznim :D ale po čase som si na to zvykol a má to veľa benefitov, hlavne nemusím skoro ráno vstávať a toľko veľa penazí nepreveziem a mám čas aj na nejaké svoje veci, teraz som si začal robiť nejake nové kurzy od www.learn2code.sk a som s nimi maximílne spokojný :) niečo má do seba ten HO lebo inak by som na to asi nemal čas

thehotcontent

The link building company allows you to receive the help you need to increase organic traffic. This is a very important goal in digital marketing, and to achieve it, you must follow certain SEO techniques.

www.thehotcontent.com

Varus

No tiež rozmýšľam nad nejakou stoličkou, ale ako vidím, tak viacerí kupujú stoličky značky DXRACER, kde človek hlavne platí za značku, pretože tieto stoličky sú určené hre hráčov, ktorý streamujú. Určite za tú cenu človek nájde nejakú lepšiu ortopedickú stoličku.

Ja osobne som som si skúsil zakúpiť aj penovú podložku pod myš a klávesnicu, ale po necelom dni používania ma pravá ruka pod ktorou som držal myš bolela a ešte mi aj spuchla.

Alexa12

ked sedite v obyvačke na sedačke, tak to je trest, to všetci vieme. Treba si kupit stoličku, aby chrbat netrpel a sediet rovno, nehrbit sa

Perilka

je to sice pohodlne, ovšem trpí nas chrbat. Preto by sa nemalo pracovat v obyvačke na sedačke, ale sediet na kvalitnej ortopedickej stoličke

Novino

je, preto som si domov (stále mam home office) kúpila kvalitnu ortopediscku sotličku, aby som si sama neničila chrbat