Home office je trestom pre váš chrbát! Odborník radí, čomu sa treba rozhodne pri práci z domu vyhnúť

PetkaV12

nejak si nedokažem predstavit mat 3 dni v tyždni home office a sediet na niečom tvrdom, nekvalitnom a ničit si chrbat. Bez kvalitnej kancelarskej stoličky to bohužial nejde

Karolinka1

ano je a teraz si kvoli tomu musim kupit novu kancelarsku sotličku, pretože ma boli chrbat. Viete mi nejaku poradit?

bozinka55

sedim v praci 8 hodin, musim kazdy dat aspon strecing aby ma nebolel chrbat, tesim sa na teple pocasie a keby otvoria plavaren som happy

christine2

hej, hej, tiež som si kupila novu stoličku do pracovne a začala som cvičit, aby ma z celodenného sedenia nebolel chrbat

ester851

a divite sa, ked pracujete v obyvačke na sedačke? Aby chrbat nebolel, treba sediet na kvalitnej stoličke, nehrbit sa a občas si zacvičit, pretiahnut telo a narovnat chrbat

forgi

ano, presne moje slova. Pracovat v obyvačke na sedačke pri TV je horooor. Takže tiež sme si museli zariadit pracovnu, aby sme si nezničili chrbat

Emma3

Pre mňa je hlavne trestom, že nemlžem už konečne ísť za svojimi "kolegami" do www.campus-cowork.com a musím byť dlhodobe na homeoffice. Chápem tie opatrenia, ale už by som potrebovala najaky sociálny kontakt :(