Syndróm vyhorenia so ženami?

Príspevok v téme: Syndróm vyhorenia so ženami?
1994ka

Môže sa to stať? Viem, že sa tento pojem využíva hlavne v súvislosti s prácou, keď to niekto preženie s intenzitou. Ale venoval som premyslaniu o zenach a vztahoch už tolko času, že ma to totalne unavilo a od jedneho momentu akoby som pocitil vnutornu bezradnosť. Prestal som sa snažiť, cvičiť, nemam motivaciu ani sily na to nejaku skusiť zbaliť. Pocitil som aj menšiu ulavu, ale zaroven ma to znepokojuje, že mam takyto postoj. Neviem dokedy to môže trvať, je to dosť krátko. Drží sa ma to približne týždeň. Stratil som nádej? Nehovorím, že ma ženy nepriťahujú. Ale mám pocit, že je to pre mňa asi niečo nedostupné a napr. aj keď s nejakou hovorím, tak je to len také odmerané..možno maju obcas pocit, že ma absolutne nezaujimaju..neviem.

PUREKKTAndrej

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Soli

Nič si z toho nerob, ja som nedávno stretol bývalého kamoša ktorého som nevidel zopár rokov tak sme hodili reč.
Tento kamoš nemal nikdy problém zbaliť hocijakú ženu, s jednou sa rozišiel a hneď mal druhú. Je komunikatívny, celkom fešák...
A hovorí mi že posledné 3 roky nikoho nemá a pritom nezmenil ani svoje správanie, chodí stále na tie isté miesta a ani ťuk.
Konštatoval že ženy sú za posledné roky neskutočne osprostené Instagramom, majú brutálne nároky a už len byť komunikatívny a fešák nestačí... a každým dňom to je len horšie lebo nastupuje generácia ktorá už vyrastala na soc. sieťach...
Takže zase ďalší človek čo mi potvrdil to čo každý normálny chlap vidí, a to že pokiaľ nemáš auto min. za 50 tisíc euro a poriešené bývanie tak u žien neni šanca...

Varus

Tak nad ženami a vzťahmi toľko nepremýšľaj. Prečo si o tom premýšľal tak veľa ? Taktiež si tuším písal v jednej diskusii, že si ešte nemal vzťah a hľadal si ho. Čo si spravil preto, aby si si vzťah našiel ?

Hľadanie vzťahov napríklad cez zoznamky je už v dnešnej dobe bezpredmetné, pretože na zoznamky ako je napríklad Pokec chodia ľudia, ktorí nemajú naplnený svoj život. Nudia sa, nemajú kamarátov, nemajú čo robiť, sú zakomplexovaní alebo sú to poväčšine introverti a preto vysedávajú za Pokecom celé dni.

Tam už človek ženu alebo dievča nezbalí, pretože tie baby majú už toľko takých istých správ, že ich už ani nečítajú alebo automaticky neodpíšu.

Na takéto zoznamky sa nikdy nezaregistrujú ľudia a ženy, ktoré majú naplnený život, ktoré sú obklopené kamarátmi s ktorými trávia všetok voľný čas, ktoré chodia na výlety, dovolenky, prechádzky, ktoré trávia voľný čas na nejakom krúžku alebo s rodinou na chate atď.

Preto je najlepším krokom si nájsť dievča v bežnom živote. Ja viem, že je to dosť ťažké a chlap sa bojí odmietnutia, ale najlepšie si človek nájde partnerku, ak nejakú osloví dajme tomu po ceste do mesta alebo v nejakom obchodnom centre. Áno, môže ťa odmietnuť so slovami "nemám čas" alebo "nemám záujem", ale keď nevyskúšaš, tak nevieš.

Koniec koncov si myslím, že dievča alebo žena by bola veľmi rada, keby ju nejaký okoloidúci chlap oslovil, pretože je to niečo nezvyčajné u žien, pretože sa s tým nestretávajú každý deň. Určite by to veľa žien a dievčat potešilo, pretože je to úplne niečo iné, ako keď napíšeš na Pokeci babe "Ahoj, ako sa máš ?"

Keď tam budú aj obojstranné sympatie, tak si myslím, že by sa to určite posunulo aj ďalej. Treba sa jednoducho vzchopiť a spraviť aj takýto krok. Človek ani nevie ako to môže naozaj zafungovať a potom si len povie, prečo som to ja hlupák neurobil už 10 rokov dozadu, keď som mal 25 rokov. Už som mohol byť so vzťahmi úplne inde a možno som už mohol mať dlhoročný vzťah.

Ľudia a hlavne chlapi si radšej v hlave povedia, že takto to určite v živote nefunguje. Nebudem zo seba robil debi*a a nebudem len tak nejakú oslovovať, aby si o mne pomyslela, že som obyčajný zúfalec hľadajúci si ženu takýmto spôsobom. A pritom to môže byť úplne naopak. Žena si v hlave povie, že takéhoto odvážneho chlapa som ešte nestretla, ktorý by ma len tak oslovil, pretože poväčšine sa na mňa len chlapi pozerajú, ale nemajú gule na to, aby za mnou aj prišli. A vtedy nastane ten zlom, že sa dáte do rozhovoru.

PUREKKTAndrej

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.