Syndróm vyhorenia so ženami?

Príspevok v téme: Syndróm vyhorenia so ženami?
1994ka

Môže sa to stať? Viem, že sa tento pojem využíva hlavne v súvislosti s prácou, keď to niekto preženie s intenzitou. Ale venoval som premyslaniu o zenach a vztahoch už tolko času, že ma to totalne unavilo a od jedneho momentu akoby som pocitil vnutornu bezradnosť. Prestal som sa snažiť, cvičiť, nemam motivaciu ani sily na to nejaku skusiť zbaliť. Pocitil som aj menšiu ulavu, ale zaroven ma to znepokojuje, že mam takyto postoj. Neviem dokedy to môže trvať, je to dosť krátko. Drží sa ma to približne týždeň. Stratil som nádej? Nehovorím, že ma ženy nepriťahujú. Ale mám pocit, že je to pre mňa asi niečo nedostupné a napr. aj keď s nejakou hovorím, tak je to len také odmerané..možno maju obcas pocit, že ma absolutne nezaujimaju..neviem.

Carie

Potrebujes si od vztahov oddychnut to je uplne normalne a zazivaju to aj zeny. Vobec to neries, nezamtslaj sa nad tym. Mozno raz stretnes tu pravu ked to budes najmenej cakat.

Parker

Niečo podobné som zažil aj ja. Pred takmer 9 rokmi mi skončil jeden vážny vzťah, po ktorom som 3 roky neriešil nič. Potom som začal riešiť ženy intenzívnejšie, ale hoci som mal veľa stretnutí, aj nejaké to rande, nakoniec z toho nič nebolo a zažil som aj časy dosť veľkej frustrácie. Na poslednom rande mi jedna 42 ročná, slobodná a bezdetná povedala, že ona si vlastne nikoho nehľadá, tak vtedy sa to akosi zlomilo a odvtedy už ma všelijaké tieto rande, vzťahy akosi nezaujímajú. Proste prestal som ženy úplne riešiť. Už to trvá nejaký ten rok a cítim sa v pohode. Keď niečo nejde a nejde, tak netreba zbytočne plytvať energiou, kde to nemá význam. Keď si to človek pripustí, nedáva si falošné nádeje a prijem skutočnosť, tak sa to ľahšie berie.

anlabela

Dopraj si viac casu, neries, venuj sa sebe, nemysli na zeny, zahod to za hlavu aspon na cas a urcite ti bude lepsie

Varus

Soli, toto je môj posledný príspevok k tebe, ktorý sa týka vzťahov, pretože tebe niečo vysvetliť je ťažšie ako naučiť opicu žonglovať.

Mňa bude mať dievča za úchyláka len preto, že ju na verejnosti oslovím ? Vidím, že s dievčaťom si sa asi ešte nerozprával a už vôbec nechápeš význam slova úchylák. Dievča je len rado, keď ju niekto môže osloviť, pretože je to niečo úplné iné, ako keď jej napíšeš správu na sociálnej sieti. Samozrejme, že tam musia byť aj obojstranné sympatie.

Mal som za moje tínedžerské roky nejaké frajerky, aj keď najdlhšie chodenie trvalo slabého polroka, ale to bola len moja vina, pretože som sa správal ako totálny pako a bol som rovnako zakomplexovaný, ako si teraz ty.

Okrem toho som mal aj viacej kamošiek s ktorými som chodil aj von alebo som si s nimi dopisoval a viem, že prihovoriť sa dievčaťu je veľkým krokom k úspechu. Samozrejme sa netreba báť odmietnutia, pretože to určite nemusí fungovať pri každej jednej ktorej sa prihovoríš.

Takže sa radšej zamysli nad sebou a nehádž všetky baby a ženy do jedného vreca, to vie robiť úplne každý. Nikto ti za to nemôže, že si doteraz nemal frajerku ani len na jeden jediný deň. Chyba je len v tebe. Týmto ti prajem pekný zvyšok dňa :)

Soli

Alebo ešte jednoduchšie, otvor si Facebook a pozeraj profily žien ktoré sa ti páčia. Tam uvidíš že 90% bude vo vzťahu a väčšina s potetovanými nabúchanými kktkami čo majú pofotené drahé autá na fotkách...

Soli

Ja ti dám takú úlohu, lepšiu ako osloviť neznámu babu čo povedie k tomu že ťa bude mať za uchyláka.
Ale iba si všímaj ženy ktoré sa ti páčia a všímaj si s akými chlapmi idú ruka v ruke a do akých áut tieto páriky nastupujú.
Tam hneď uvidíš ako sú ženy "neni" na peniaze.