Syndróm vyhorenia so ženami?

Príspevok v téme: Syndróm vyhorenia so ženami?
1994ka

Môže sa to stať? Viem, že sa tento pojem využíva hlavne v súvislosti s prácou, keď to niekto preženie s intenzitou. Ale venoval som premyslaniu o zenach a vztahoch už tolko času, že ma to totalne unavilo a od jedneho momentu akoby som pocitil vnutornu bezradnosť. Prestal som sa snažiť, cvičiť, nemam motivaciu ani sily na to nejaku skusiť zbaliť. Pocitil som aj menšiu ulavu, ale zaroven ma to znepokojuje, že mam takyto postoj. Neviem dokedy to môže trvať, je to dosť krátko. Drží sa ma to približne týždeň. Stratil som nádej? Nehovorím, že ma ženy nepriťahujú. Ale mám pocit, že je to pre mňa asi niečo nedostupné a napr. aj keď s nejakou hovorím, tak je to len také odmerané..možno maju obcas pocit, že ma absolutne nezaujimaju..neviem.

PUREKKTAndrej

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

antilooopa

Gertrúda s fúzikmi? Nič nie je ľahšie odstrániť ako fúziky :-) Laser, pinzeta,či depilačné pásiky...stačí si vybrať.

antilooopa

:-DDD
tiež sa tu zabávam, vtipkári sem píšu, najmä reči typu "keby som mal, bol, tak by som im ukázal", tie sú najsmiešnejšie... dobre, že to admin zatiaľ nezmazal, nech sa všetci pobavia na tom zakomplexovanom "ironmanovi", ako sám seba označil :-D

Soli

Áno všetky majú rovnaké nároky, otázne je len či si uvedomia či na to majú to dosiahnuť alebo nie.
Samozrejme že nejaká Gertrúda s fúzikmi nebude mať nikdy podnikateľa v obleku na BMW. Ale samozrejme že by ho chcela.
A potom sú tu ženy ktoré čakajú do 30+ na svojho princa a ani bohovi nezľavnia z nárokov. Poznám také dve. Tieto si potom po 30tke uvedomia že presrali 10 rokov a nič nebude a potom berú už barskoho.

Varus

Soli ale fakt ? Však všetky ženy sú rovnaké nie ? Však všetky bez rozdielu, či sú pekné alebo škaredé majú rovnaké nároky na chlapa nie ? Alebo sa zrazu niečo zmenilo ? :D

Pripomínam však, že tá baba vôbec nie je škaredá, nie je to modelka z móla, ale škaredá určite nie je. Normálne vyzerajúca baba, ktorá má normálnu postavu. Raz mala viacej obtiahnuté tričko a bolo vidno, že veruže má aj čo ukázať, čo sa týka jej dekoltu :)

Soli

Tak tu sa asi nie je čím chváliť, auto rozpadnuté a bordel ako v smetiaku. Chalan totálny bordelár. Fuj.
Dievča má asi nulové nároky a asi aj nulový výzor.

Varus

Soli nejako si si nevšimol "náhodou" čo som písal dole o mojom známom, či radšej na to nereaguješ však ? :D Ten môj známy je rovnako starý ako ja, čiže má 26 rokov a teraz mi povedz, že prečo s ním je už dva roky ? Možno sú to už aj tri roky. No prečo ? Auto staré, rozpadnuté, neporiadok v ňom ako v smetiaku a fešák to veruže nie je tiež. No povedz, že prečo s ním teda je ? Však to nedáva zmysel, aby s ním bola nie ? :)

Soli

To sú také páriky 35+ ktoré vyrastali v inej dobe, dnešné baby 20-25 ročné keď nemáš drahé auto tak si nula.
A to 50 tisíc som ešte aj málo povedal, aby ťa rozdrapilo, lebo dnes stojí pomaly 40 tisíc už obyćajná Octavia v plnej výbave.
A na auto strednej triedy veru žiadnu mladú babu nezbalíš.

Varus

Zase tieto isté dookola drísty :D a že auto za minimálne 50 tisíc Eur :D to už nemôžeš myslieť ani vážne. Čiže tí ľudia, čo deň čo deň jazdia na starších typoch autách z bazárov, pretože nemajú peniaze na drahé Audiny, BMW či Mercedesy sú všetko vlastne nezadaní chlapi, pretože žiadna žena o nich nemá záujem však ? :D

Ja zase stretávam obyčajných ľudí, ktorí jazdia na starších autách a pritom majú rodiny, malé deti alebo sú to aj mladé páriky, ktoré si auto kúpili spoločne, len aby nejaké mali a mohli chodiť na výlety.

Môj známy má staré kombi, ktoré keď otvoril, tak sme len žasli. Neporiadok ako v tanku a auto ledva ide. Teraz ho musí dať dokopy, pretože by cez STK neprešiel ani keby ho osvietilo :D Sranda, že má frajerku už asi 2 roky a fešák to veruže tiež žiadny nie je. Všade chodia spolu, aj keď s nami ide von.

Ale to asi bude preto, že nemá tieto sra*ky v hlave ako niektorí ľudia na tomto fóre čo furt vidia jedno a to isté, že ženy idú len po bohatých, svalnatých, krásnych, charizmatických, vysokých a neviem ešte akých :D Veľmi sa bavím na vašich príspevkoch.