Syndróm vyhorenia so ženami?

Príspevok v téme: Syndróm vyhorenia so ženami?
1994ka

Môže sa to stať? Viem, že sa tento pojem využíva hlavne v súvislosti s prácou, keď to niekto preženie s intenzitou. Ale venoval som premyslaniu o zenach a vztahoch už tolko času, že ma to totalne unavilo a od jedneho momentu akoby som pocitil vnutornu bezradnosť. Prestal som sa snažiť, cvičiť, nemam motivaciu ani sily na to nejaku skusiť zbaliť. Pocitil som aj menšiu ulavu, ale zaroven ma to znepokojuje, že mam takyto postoj. Neviem dokedy to môže trvať, je to dosť krátko. Drží sa ma to približne týždeň. Stratil som nádej? Nehovorím, že ma ženy nepriťahujú. Ale mám pocit, že je to pre mňa asi niečo nedostupné a napr. aj keď s nejakou hovorím, tak je to len také odmerané..možno maju obcas pocit, že ma absolutne nezaujimaju..neviem.

Varus

Soli trafená hus zagágala však ? :) Ja som písal o mojich dvoch kamarátoch, ktorí ešte nemali vzťah. Mám tu kamaráta, ktorý mal jeden 3 ročný vzťah, jeden 2 ročný a keď nemal frajerku, tak mal vždy nejakú kolegyňu s výhodami zo svojej roboty.

Ďalší môj známy o ktorom som písal včera má už cca 2-3 ročný vzťah. Ďalší známy mal taktiež jeden asi 4 ročný vzťah a ďalší asi tak jeden rok, keď sa vrátil na Slovensko z Nemecka.

Mám tu môjho nebohého kamaráta, ktorý mal taktiež dva dlhoročné vzťahy a pomedzi to mal tiež nejaké kratšie vzťahy.

Zbytočne sa snažíš Soli, keď to aj tak to k ničomu nevedie, čo sa týka toho doktora, tak si si ani neprečítal príspevok, takže nerob zbytočne múdreho :)

Soli

Ja pomaly začínam chápať ako fungujú názory na tomto fóre.. :D
Napríklad taký Varus ktorý si vo vedlajšej téme ani nevie vybaviť lekára, tak toho odhadujem na chlapca ktorý býva u rodičov, robí za minimálku a má rovnako neschopných kamarátov. (Čo vlastnej aj sám priznal)
Samozrejme že keď žije niekto v takejto antisociálnej bubline tak nevidí ako reálne funguje svet.
Choď robiť do firmy kde sa zarába od 1500€ v čistom vyššie a potom uvidíš realitu.

Varus

Samozrejme, že tu budú omieľať stále to isté, pretože ich to vnútorne zožiera, že doteraz žiadnu nemali. To je celý kameň úrazu ľudí na tomto fóre, ktorí stále riešia, aké sú ženy kruté zlatokopky. Keby doteraz mali možno aj dva dlhoročné vzťahy, tak by na toto fórum v živote nezavítali alebo by ani len netušili, že táto webová stránka vôbec existuje.

Žili by normálnym životom, kde by chodili do roboty, stretávali sa s kamarátmi a vo voľnom čase by sa venovali svojej polovičke alebo svojim hobby.

Takto tu ale budú radšej roznášať nenávisť, pretože si myslia, že im to asi vnútorne pomôže, keď si tu vylejú svoju zlosť. Ale asi zabúdajú na to, že aj tak naďalej žijú tie isté životy čo doteraz.

Ja sa ale na niektorých príspevkoch aspoň pobavím, keď vidím, aká veľká môže byť ľudská hlúposť. Hlavne, keď tu niektorí píšu úplne počas celého roka jedno a to isté :D

Som ale rád, že sa občas aj tu nájdu ľudia, ktorí majú zdravý rozum a vidia veci rôznorodo a nemajú jednostranné zmýšľanie.

Taktiež som rád, že mám okolo seba kamarátov, ktorí nemajú takéto stupídne reči. Dvaja z mojich kamarátov taktiež ešte nemali vôbec vzťah, ale nikdy som nepočul, že by sa oháňali voči ženám. Jeden si aj priznal, že nevie spraviť prvý krok a nevedel by nadviazať s nejakým dievčaťom rozhovor, pretože by nevedel čo jej má povedať. Aspoň sa chlapsky prizná, že kde je problém.

Ja som sa napríklad rozhodol spraviť jednu vec, ktorú som v živote nikdy nevyskúšal. Keď pôjdem najbližšie do mesta, tak sa pokúsim osloviť neznáme dievča s ktorým sa budem snažiť nadviazať rozhovor. Určite dám potom vedieť, ako som dopadol ;)

Soli

To je pravda že treba začať makať, preto ja sa už cca 4 roky vôbec nesnažím baliť baby, lebo viem že ako obyčajný chalan akých je všade mraky, nemám šancu.
Ale všímam si páriky, všímam si o akých chlapov majú ženy záujem, pýtam sa ľudí okolo na názory a podľa toho sa pomaly zariaďujem.
Zatiaľ na základe výstupov z okolia môžem konštatovať že 90% vzťahov je len o peniazoch.
Takže presne tak - "hladaj novu pracu, zani cvicit, inak sa obliekat, zmen uces" - s týmto plne súhlasím.

ZdravyUsudok

Kurňa ze vas to tu stale bavi omielat dookola to iste ..furt te vztahy, ktora je zlatokopka a ktora nieje a mam mat vztah a nemam mat vztah ..
Zacnite zit konecne a nefilozofujte furt na opacnym pohlavim. A ked vam vztah chyba tak sakra zdvihni tu riť od PC a zacni preto nieco robit a nerev vkuse!
Hladaj novu pracu, zani cvicit, inak sa obliekat, zmen uces, len uz nieco rob lebo tu budeš revat do 60tky!!!
A.ked su ti aj ti co vztah nechcu a kazdu beru za zlatokopku tak tiez sa zacnite viac venovat sebe a zeny nerieste. Lebo tym ze ich tu stale riesite znamena ze az tak ukradnute a nepodstatne vo Vasom zivote asi niesu ked vam behaju myslou.

PUREKKTAndrej

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Clovek Neznamy

Varus: Všetky podľa mňa možno nie sú rovnaké ale aj tak no.... Keď niekto nie je ukecaný, keď nevie všetkých zabávať okolo seba, keď nevie použivať vkuse dvojzmysly, keď nevie dakej liesť na nervy ale tak aby to dotyčná brala ako srandu - tak ma takmer nemožné nejakú najsť - na 90 percent bude pre dotyčnú nudný a nezaujímavy (popripade bude milý a dobrý ale ta ehmmmmmmmmm noooooo dačo mu chýba no)

ahjajjaj

1994, vyhorenie je v Tvojom prípade užitočné. Náplňou života nemá byť sa stále zapodievať nájdením vhodného partnera. Proste si sa na tému doslova upol, a tak Ti to začalo liezť na nervy. Zoznamovať sa naďalej môžeš pokúšať, keď máš náladu, len to celé neber až tak príšerne vážne.