Problem s chalanmi

Príspevok v téme: Problem s chalanmi
majkak

V čom môže byť chyba?Som slobodná ,chcela by som partnera, tak nejak to cítim ,no lenže vždy keď niekoho stretnem a sme si sympatický tak sa to pohnoji.Ide totiž o to že zvyčajne si vytipujem chlapa ja lenže neviem ho osloviť aby šiel trebárs von.Bojim sa odmietnutia prípadne že ma vysmeje.Alebo aj keby že súhlasil tak že to bude len flirt užije si trebárs len ako s milenkou..Navyse keď chcem osloviť tak proste sa bojim a nevyjde zo mňa nič.Pripadne začnem koktat.Obvykle totiž človeka nepoznam no a strach mám v zmysle že na takého nemám a že som si trúfla.Stalo sa mi totiz že chalan sa bál osloviť ma a ja som sa bála osloviť jeho a dopadlo to veľmi zle.Zacali sme byť k sebe zlý až veľmi ,celé sa to pokazilo.Ja som nevedela či má ozaj záujem či len flirtuje lebo tak nejak saskoval aj s inými babami no a ja som sa bála výsmechu aj od kolegýň trebárs že som si trúfla že všetci budú vedieť a že sa zahanbim.Niesom totiž modelka ale verím si mám proste iné kvality no len neviem sa tak úplne ohodnotiť.Ja začnem chalana motať ale keď príde do tuhého tak uteciem alebo proste som ticho.Da sa s tým pracovať alebi kaslat na takých chalanov a byť s niekým kto chce mňa ale mne sa nejak nepáči??

melodyman

pre autorku prispevku majkak:
mam to podobne,akurat ze som chalan (28),ale to je vzdy na nas,aby sme sa snazili oslovovat,brat kontakty atd....ale ak chces,mozme o tom pokecat e mailom,rad s niekym uprimne prehodim par slov,aj ked len elektronicky,kludne sa ozvi na nvidia@atlas.sk.

pekny den :)

klaksima

mozno na to prilis tlacis, proste zakazdym ked sa s niekym zoznamis hned cakas ci z toho nieco bude a tak. mozno by bolo lepsie to nechat najblizsie prirodzene plynut

Clovek Neznamy

majkak: P.S.: Aby som nezabudol - musí sa vedieť aj vyjadrovať špeciálnym zakodóvaným spôsobom - lebo keď da priamo najavo zaujem - dotyčná sa vystraší a nikdy s nim už nebude chcieť nič mať.. Nevyjadri vôbec - tiež problem

Clovek Neznamy

majkak: A keby nejaký mal záujem tak čo? Vystrašila by si sa popripade by si povedala ,,no ehmmmmmmmm no ta neni zlý ale tak ehmmmmm no neviem to ani povedať ale ta niečo mu chyba no ja neviem čooooooooo ale ta niečo nooo"

miki25

Ahoj, to je ťažké no. Skús dať šancu nejakým novým chalanom, čo majú záujem. Hoci dnes je to ťažké. Sám mám problém spoznávať nových ľudí. Tiež by som si rád našiel kamarátku na pravidelné stretká, ale neviem takú vôbec nájsť. Mám psychické problémy, je žiaduce aby som chodil aj vonku. Neviem si nájsť takú kamarátku, s ktorou by som mohol ísť raz za týždeň von. Skúšal som aj medzi zdravými, ale aj chorými a takú som nenašiel. Nemal som žiadne nároky, jednoducho len von vyjsť si s niekým do 40 rokov. Vzhľadom k tomu, že mám 31 rokov tak nemyslím si, že moje nároky boli veľké. Bohužiaľ na stacionári som také ženy nespoznal, s ktorými by sa dalo...

Som nepochopeny, co obtazuje ludi

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

ariianka

na vsetkom sa da pracovat, ak ma clovek zaujem. No neviem ako v tejto situacii zacat. Mozno zacat chodit aj niekam na diskoteky, trosku si vypit a hned je clovek smelsi.

majkak

All: Ja práveze niesom ten typ že si vytipujem niekoho pekného a potom plačem lebo ho nedokážem osloviť alebo teda keď oslovím že ma odmietne.Proste sa mi stáva ,že niekoho stretnem napríklad v práci ,sympatický chalan,pracujem s ním,je s ním sranda a povahovo mi vyhovuje ,mám dojem že so mnou flirtuje a ja tiež rada flirtujem takže v tomto by problém nebol.Lenze ja som momentálne sama slobodná a nemám ani nejakú kamošku niekoho na koho sa spolahnem takze to je ťažké v tomto smere.Lebo keď sa s ním snazim flirtovať tak premýšľam nad tým aké by to bolo chodiť s ním ale možno že nie len chodiť stačilo by napríklad kamarátiť sa ísť niekde von.Proste akoby po tomto túžim lenže nedokážem osloviť.Myslim si že je to v tom čo sa týka oslovenia že ja si netrúfam lebo podľa mňa vyššia liga lenže takisto ani on si netrúfa takže zrejme aj on mňa má za vyššiu ligu a tak teraz neviem.Keby vedel že ma naviac osloví ma v pohode ako kamošku a ja si ani nebudem myslieť že chce niečo viac ,,veď sa viem zhodnotiť.Lenze neurobí to.Tak a toto nechápem.Ci je nejaký problém vo mne teda či v ňom.??