Problem s chalanmi

Príspevok v téme: Problem s chalanmi
majkak

V čom môže byť chyba?Som slobodná ,chcela by som partnera, tak nejak to cítim ,no lenže vždy keď niekoho stretnem a sme si sympatický tak sa to pohnoji.Ide totiž o to že zvyčajne si vytipujem chlapa ja lenže neviem ho osloviť aby šiel trebárs von.Bojim sa odmietnutia prípadne že ma vysmeje.Alebo aj keby že súhlasil tak že to bude len flirt užije si trebárs len ako s milenkou..Navyse keď chcem osloviť tak proste sa bojim a nevyjde zo mňa nič.Pripadne začnem koktat.Obvykle totiž človeka nepoznam no a strach mám v zmysle že na takého nemám a že som si trúfla.Stalo sa mi totiz že chalan sa bál osloviť ma a ja som sa bála osloviť jeho a dopadlo to veľmi zle.Zacali sme byť k sebe zlý až veľmi ,celé sa to pokazilo.Ja som nevedela či má ozaj záujem či len flirtuje lebo tak nejak saskoval aj s inými babami no a ja som sa bála výsmechu aj od kolegýň trebárs že som si trúfla že všetci budú vedieť a že sa zahanbim.Niesom totiž modelka ale verím si mám proste iné kvality no len neviem sa tak úplne ohodnotiť.Ja začnem chalana motať ale keď príde do tuhého tak uteciem alebo proste som ticho.Da sa s tým pracovať alebi kaslat na takých chalanov a byť s niekým kto chce mňa ale mne sa nejak nepáči??

ahjajjaj

Myslím, že by si si nemala budovať predstavy o tom, ako budeš s niektorým spolupracovníkom. Nechaj to celé na nich. Ak sa im páčiš, dajú Ti to najavo. A tiež zisti vopred, či nie sú zadaní. To sa môžeš spýtať nenápadne aj kolegýň. Napríklad, že ako dlho tam pracuje, a či bol stále v tejto funkcii, a potom aj otázku, či je zadaný. Ale to len v prípade, keď je jeho záujem o Teba očividný.

majkak

A medzitým keď som nevedela nacom som sa objavil druhý chlapec ktorý je aj celkom fajn ,lenže ja neviem zradzat.Proste som nevedela čo s týmto chalanom,verila som že možno niečo z toho bude a že keď počkám tak sa nejak naše cesty spoja,lenže postupne mi začali dochádzať sily ,a už som chcela vedieť či to vôbec má význam snažiť sa a dávať energiu do niečoho čo je stratené.Chcela som vedieť či sa mu páčim či nie no a nakoniec som zistila že on je ženatý a že si ženy len tak rád doberá.Teraz mi je nahovno z toho lebo ten čo prišiel medzitým tak mohli sme sa dať dokopy keby mi nechal voľnú cestu lenže on mi stal v ceste a teraz je už všetko tak nejak stratené.Neviem ako ďalej,pracovať chcem ale už nemám silu na tieto vzťahy a vôbec neviem ako ďalej.A potom tam je ešte jeden chlapec ten po mne ide od začiatku a akoby vyčkáva kým povolim a dám sa s ním dokopy.Lenze ja s ním nechcem byť ,nepáči sa mi. Niekto písal že veď skús možno sa časom zalubis atď...lenže čo ak nie? No len ja zo vzťahu už neviem odísť.Nechcem byť však celý život s niekým koho nemilujem.

majkak

Ja som ten typ že v niečo verim,proste nechcem sa uspokojiť len tak s niekým koho ani nechcem,začala som pracovať a mala som nádej,vieru že niekto sa objaví,v mojom zivote.Prisiel jeden chalan,no nevydržal tam dlho.Odisiel.Neskor ako som už písala ma dali pracovať s chalanom síce bol pekný a pozerala som po nom páčil sa mi ale bol nedostupný teda tak pôsobil takže som vedela že z neho nič buď že samu nepacim alebo je zadaný.To som hneď vycitila.No lenže náš vzťah sa začal vyvíjať tak že on sa zrazu začal ku mne správať veľmi milo cítila som že mi dáva akési nádeje no ja som vedela že na neho proste nemám skôr asi niečo v tom zmysle že ja som sa chcela sústrediť na prácu bola to moja motivácia teda robota keby som kaslala na robotu a venovala sa jemu vyhodia ma a on by ma nechal alebo nechcel tak čo potom???Takže som sa zaprela do práce.No stále ma balil a ja neviem čo tým sledoval.Bola som odmerana on sa začal na mňa hnevať že aká som.Neskor ma prestala práca baviť teda nudiť a pravdupovediac som sa vtedy zamerala na neho.Akoby on bol motivácia prečo do tej práce ešte chodim.Chcela som však vedieť narovinu o čo mu ide či to má zmysel vtedy ma zradil povedal mi že je zadaný a že čakajú dieťa tak potom načo to všetko.M

melodyman

pre autorku prispevku majkak:
mam to podobne,akurat ze som chalan (28),ale to je vzdy na nas,aby sme sa snazili oslovovat,brat kontakty atd....ale ak chces,mozme o tom pokecat e mailom,rad s niekym uprimne prehodim par slov,aj ked len elektronicky,kludne sa ozvi na nvidia@atlas.sk.

pekny den :)

klaksima

mozno na to prilis tlacis, proste zakazdym ked sa s niekym zoznamis hned cakas ci z toho nieco bude a tak. mozno by bolo lepsie to nechat najblizsie prirodzene plynut

Clovek Neznamy

majkak: P.S.: Aby som nezabudol - musí sa vedieť aj vyjadrovať špeciálnym zakodóvaným spôsobom - lebo keď da priamo najavo zaujem - dotyčná sa vystraší a nikdy s nim už nebude chcieť nič mať.. Nevyjadri vôbec - tiež problem

Clovek Neznamy

majkak: A keby nejaký mal záujem tak čo? Vystrašila by si sa popripade by si povedala ,,no ehmmmmmmmm no ta neni zlý ale tak ehmmmmm no neviem to ani povedať ale ta niečo mu chyba no ja neviem čooooooooo ale ta niečo nooo"

miki25

Ahoj, to je ťažké no. Skús dať šancu nejakým novým chalanom, čo majú záujem. Hoci dnes je to ťažké. Sám mám problém spoznávať nových ľudí. Tiež by som si rád našiel kamarátku na pravidelné stretká, ale neviem takú vôbec nájsť. Mám psychické problémy, je žiaduce aby som chodil aj vonku. Neviem si nájsť takú kamarátku, s ktorou by som mohol ísť raz za týždeň von. Skúšal som aj medzi zdravými, ale aj chorými a takú som nenašiel. Nemal som žiadne nároky, jednoducho len von vyjsť si s niekým do 40 rokov. Vzhľadom k tomu, že mám 31 rokov tak nemyslím si, že moje nároky boli veľké. Bohužiaľ na stacionári som také ženy nespoznal, s ktorými by sa dalo...