Problem s chalanmi

Príspevok v téme: Problem s chalanmi
majkak

V čom môže byť chyba?Som slobodná ,chcela by som partnera, tak nejak to cítim ,no lenže vždy keď niekoho stretnem a sme si sympatický tak sa to pohnoji.Ide totiž o to že zvyčajne si vytipujem chlapa ja lenže neviem ho osloviť aby šiel trebárs von.Bojim sa odmietnutia prípadne že ma vysmeje.Alebo aj keby že súhlasil tak že to bude len flirt užije si trebárs len ako s milenkou..Navyse keď chcem osloviť tak proste sa bojim a nevyjde zo mňa nič.Pripadne začnem koktat.Obvykle totiž človeka nepoznam no a strach mám v zmysle že na takého nemám a že som si trúfla.Stalo sa mi totiz že chalan sa bál osloviť ma a ja som sa bála osloviť jeho a dopadlo to veľmi zle.Zacali sme byť k sebe zlý až veľmi ,celé sa to pokazilo.Ja som nevedela či má ozaj záujem či len flirtuje lebo tak nejak saskoval aj s inými babami no a ja som sa bála výsmechu aj od kolegýň trebárs že som si trúfla že všetci budú vedieť a že sa zahanbim.Niesom totiž modelka ale verím si mám proste iné kvality no len neviem sa tak úplne ohodnotiť.Ja začnem chalana motať ale keď príde do tuhého tak uteciem alebo proste som ticho.Da sa s tým pracovať alebi kaslat na takých chalanov a byť s niekým kto chce mňa ale mne sa nejak nepáči??

Som nepochopeny, co obtazuje ludi

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

ariianka

na vsetkom sa da pracovat, ak ma clovek zaujem. No neviem ako v tejto situacii zacat. Mozno zacat chodit aj niekam na diskoteky, trosku si vypit a hned je clovek smelsi.

majkak

All: Ja práveze niesom ten typ že si vytipujem niekoho pekného a potom plačem lebo ho nedokážem osloviť alebo teda keď oslovím že ma odmietne.Proste sa mi stáva ,že niekoho stretnem napríklad v práci ,sympatický chalan,pracujem s ním,je s ním sranda a povahovo mi vyhovuje ,mám dojem že so mnou flirtuje a ja tiež rada flirtujem takže v tomto by problém nebol.Lenze ja som momentálne sama slobodná a nemám ani nejakú kamošku niekoho na koho sa spolahnem takze to je ťažké v tomto smere.Lebo keď sa s ním snazim flirtovať tak premýšľam nad tým aké by to bolo chodiť s ním ale možno že nie len chodiť stačilo by napríklad kamarátiť sa ísť niekde von.Proste akoby po tomto túžim lenže nedokážem osloviť.Myslim si že je to v tom čo sa týka oslovenia že ja si netrúfam lebo podľa mňa vyššia liga lenže takisto ani on si netrúfa takže zrejme aj on mňa má za vyššiu ligu a tak teraz neviem.Keby vedel že ma naviac osloví ma v pohode ako kamošku a ja si ani nebudem myslieť že chce niečo viac ,,veď sa viem zhodnotiť.Lenze neurobí to.Tak a toto nechápem.Ci je nejaký problém vo mne teda či v ňom.??

Soli

Internet a zoznamky su pre uchylákov, zlatokopky, ženy ktoré si tam rozširujú portfólio popri iných eskortných stránkach alebo ženy ktoré zháňakú followerov na instagram.
Tam si s nikým nepopíšete pretože chlap bude písať len o sexe a žena ani neodpíše.
A ak niekto odpisuje tak to je fake účet so stiahnutými fotkami z netu, v reále nejaká 300 kilová mrochta čo sa doma nudí.
Poprosím dávajte reálne rady.

daniela2

internet a zoznamky sú asi pre tých nesmelých, ktorí sa inak nechcú ozvať. Na internete si popíšete aj celkom dôverne, o svojich záujmoch, koníčkoch, čo kto kedy čítal, zažil, kde všade bol, čo videl a podobne. Potom sa stretnete, ako kamoši a pokračujete v rozhovore. Pre istotu, ak máte strach môžete ísť spolu trebárs na nejakú výstavu, či do kina...

IDCBAN-zaostaly-s malym

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Josipe

No mňa neoslovuju ani chlapi ktorí by ma chceli takže ja nemusím nikoho odmietať. Ináč ja si myslím ze aj chalan ktorý sa ti nepáči sa ti môže začať až neskôr. Netreba ísť hneď s niekym do vzťahu. Treba sa veľa rozprávať, tráviť spolu čas a možno práve vďaka názorom, hodnotám sa ti ten chalan začne páčiť. A ak nie tak to už netreba siliť. Je dobré že sa nechceš vzdávať ale ja mam 25 a furt sa mi opakuje toto iste. Vždy ti co sa mi páčili sa báli nejak prejaviť aj keď som videla ze ja sa im tiež páčim. Pred pár mesiacmi som stretla takého chalana v robote z ktorého som bola doslova hotová, nikdy v živote sa mi také nič nestalo. Často sme sa na seba pozerali tak som išla za ním a snažila sa nadviazať konverzaciu, ale on ako keby sa hanbil alebo co, alebo možno len fakt nemal záujem. Potom z tej roboty odišiel ešte som sa s ním stihla objať ale viacej nič. Rozlúčili sme sa a viacej sme sa nevideli. Odvtedy som sa už prestala nejak snažiť oslovovať chalanov, je to vyčerpávajúce. Ja neviem myslím ze nie som spatna ani sprostá a aj také majú priateľa ?

antilooopa

milý IDCBAN, ty nemáš poňatia o šanciach priemerného muža, pretože si hlboko podpriemerný. Však v strednom veku bývaš s matkou a každú ženu by si najradšej utopil :-D