Skoro 40 a vobec nic...

Príspevok v téme: Skoro 40 a vobec nic...
JohnDoe123

Ahojte,

oisem sem, lebo sa nemam o takychto veciach prilis s kym porozporavat.

Tiahne mi pomaly na 40 a nikdy som nic nemal so ziadnou zenou alebo dievcatom- ani rande, ani pusa, vobec nic...

Na strednej sa mi pacilo sjedno dievca, ale bola mimo mojej ligy. Dnes zije s ovela mladsim, akymsi fitness trenerom v Dubaji. Na vyske sme boli sami chalani, skola bola narocna a tym, ze vyska bola v meste, kde som byval, obisiel ma aj internatny zivot. V praci kde som nastupil, uz dievcata boli (asistentky, personalistky), aj som s nimi dobre vychadzal, ale vacsinou boli vsetky zadane. Zjavne som ziadnu z nich nezaujal (na vyske a prve roky v praci som zo stresu a nedostatku pohybu pribral asi 25 kg) a nemal som ani sebavedomie, ani svedomie, pokusat sa niekomu preberat dievca. V praci som vydrzal sedem rokov a pred siestimi rokmi som zacal podnikat. Mame malu firmu, ktora sa venuje specifickej technickej cinnosti a v nasom odbore sa zeny prakticky nevyskytuju. Aby som povedal pravdu, za tych 6 rokov, co som odisiel zo zamestania, som sa s nejakou zenou (mimo pribuznych alebo konverzacie typu bude to 11,40, chcete platit kartou alebo v hotovosti?), bavil asi raz, na stretavke zo strednej (nie s tou babou z Dubaja, ta samozrejme neprisla).

Otazka- myslite, ze to ma este zmysel vobec sa o nieco pokusat? A ak ano, ako vôbec na to? Ako som uz pisal vyssie, z mojho pohladu je problem uz aj prist do normalneho kontaktu s nejakou zenou...

P.S.

Sorry za dlhsie citanie a vopred diky kazdemu, kto tomu aspon venoval svoj cas.

Soli

Samozrejme že 40-tnici si nemajú problém nájsť 30-tničku, tam sú už ženy normálne, už vedia že žiadnu vodu nenamútia tak sa ukľudňujú.
Sem ale chodia po rady väčšinou mladí chalani do 25 rokov a ženy 20-25 rokov tam je ten výber otras.

Max Stirner

Toto forum vyznieva dost depresivne. Ale realita vobec neni az taka zla. Spomeniem par prikladov. Poznam dvoch tiez okolo 40 co nemaju ziadne majetky. Plat len priemer a nasli si v pohode mladsie stihle. Dalej jedneho okolo 45 ktory si nasiel o vyse 15 rokov mladsiu. Tiez ziadne majetky. Ani byt. Plat priemerny. Proste si len povahovo sadli a su spolu dlhodobo. Potom poznam jedneho co majetkov ma dost a vzhlad super ale je dlhodobo zo starsou, lebo nema nervy na mlade, ktore riesia naraz 10 chlapov. Takze tak. Kdo hlada a vydrzi, tak ten najde.

SunFlower_3

Myslím si, že nie je potrebné reagovať na uživateľa slovan-hnoj. Nemá to zmysel, jemu nič nevysvetlíte. Je to bývalý uživateľ “dobreuz” , možno si ho niektorí pamätáte, chodil sem dávnejšie, tiež stále nadával na ženy, vyjadroval sa o nich veľmi nedôstojne až dovtedy pokiaľ ho admin neblokol, lebo to čo stváral minule už bolo fakt neprípustné. Je iné vyjadriť svoj názor , čo je v poriadku a je iné , keď pod každym príspevkom bude nadávať len na ženy a prezentovať svoj názor , že každý muž , ktorý sa zaujíma o ženu je automaticky hlupák, lebo sú to zlatokopky.

A terez ku tebe “dobreuz”, “slovanhnoj” , ale tuším tvoje skutočné meno bolo Filip a bol si z Košíc, písal si, že sa sem už nevrátiš, že svoj čas budeš venovať zmysluplnejšie ( bol si bežec) , tak čo zmenilo tvoje rozhodnutie a zavítal si znova sem? Keď je očividné, že si sa nezmenil a zasa prezentuješ tento svoj zakomplexovaný názor, ktorý fakticky nikoho nezaujíma.

Soli

antilooopa pekne dokazuješ že ti v živote ide iba o peniaze, presne jak väčšine žien. Celý tvoj príspevok je len o peniazoch. Otca by si vybrala takého čo "nebude mať potrebu prepisovať svoju jedinú garsónku na zadĺženú sestru s troma deťmi" Čiže zase len o peniazoch točíš.

Ženy tu budú presviedčať že im nejde o peniaze ale ono sa stačí naučiť čítať medzi riadkami, prípadne sledovať chovanie a každý inteligentnejší človek si vie spraviť obraz. Česť výnimkám, určite aj také sú.

antilooopa

Slovan-hnoj, veľmi sa mýliš- ak si si nestihol prečítať, ja mám peňazí dosť. Čo si zarobím, miniem podľa vlastného uváženia, ak budem chcieť, tak na dieťa, ak budem chcieť, tak na chatu, na cestovanie, na čokoľvek. Ja si môžem dieťa zaobstarať kedykoľvek, ty nie :-)
Ako som písala, otca pre dieťa by som vyberala starostlivo. Tak, aby bol dobrým otcom. Takého, čo nebude mať potrebu prepisovať svoju jedinú garsónku na zadĺženú sestru s troma deťmi :-DDD
Ak taký nebude k mání, postarám sa o dieťa sama. Výživa jedného dieťaťa je plne v možnostiach mojej réžie, možno by som zvládla i dve.
Ty zato môžeš o decku len snívať-nič nemáš, len svoju starú matku, ktorá je z teba nešťastná. Veľa šťastia vo zvyšku života ti želám :-D

Alan89

JohnDoe123 - samozrejme ze ma zmysel sa snazit aj ked ti tiahne na 40.Ja som sa v zivote naucil ze vsetko je dosiahnutelne,len to chce cas a namahu.Na tvojom mieste by som si stanovil CIEL-zlepsit sa v komunikacii so zenamy a nasledne hladanie zivotneho partnera.

PS:z tvojho prispevku bolo citit ze si uprimny a spravny clovek.Co ja viem tak zeny aj v tvojom veku hladaju NORMALNEHO chlapa,a este si aj podnikatel ! VED TY SI CHODIACI MAGNET NA ZENY a ani otom nevies.Vzchop sa a hladaj sposoby,verim ze budes mat uspech.

1994ka

Soli je dost premenliva, niekedy pise tak, niekedy tak... A chce sa so mnou opat stretnut... A prepač, ale bezne sa tu rozoberaju taketo veci.... Nehovorim, ze som najsebaistejsi clovek sveta, ale na to je toto forum, aby sme si vypytali nazor ostatnych.. Ak to na teba posobi otravne, nemusis to citat