Skoro 40 a vobec nic...

Príspevok v téme: Skoro 40 a vobec nic...
JohnDoe123

Ahojte,

oisem sem, lebo sa nemam o takychto veciach prilis s kym porozporavat.

Tiahne mi pomaly na 40 a nikdy som nic nemal so ziadnou zenou alebo dievcatom- ani rande, ani pusa, vobec nic...

Na strednej sa mi pacilo sjedno dievca, ale bola mimo mojej ligy. Dnes zije s ovela mladsim, akymsi fitness trenerom v Dubaji. Na vyske sme boli sami chalani, skola bola narocna a tym, ze vyska bola v meste, kde som byval, obisiel ma aj internatny zivot. V praci kde som nastupil, uz dievcata boli (asistentky, personalistky), aj som s nimi dobre vychadzal, ale vacsinou boli vsetky zadane. Zjavne som ziadnu z nich nezaujal (na vyske a prve roky v praci som zo stresu a nedostatku pohybu pribral asi 25 kg) a nemal som ani sebavedomie, ani svedomie, pokusat sa niekomu preberat dievca. V praci som vydrzal sedem rokov a pred siestimi rokmi som zacal podnikat. Mame malu firmu, ktora sa venuje specifickej technickej cinnosti a v nasom odbore sa zeny prakticky nevyskytuju. Aby som povedal pravdu, za tych 6 rokov, co som odisiel zo zamestania, som sa s nejakou zenou (mimo pribuznych alebo konverzacie typu bude to 11,40, chcete platit kartou alebo v hotovosti?), bavil asi raz, na stretavke zo strednej (nie s tou babou z Dubaja, ta samozrejme neprisla).

Otazka- myslite, ze to ma este zmysel vobec sa o nieco pokusat? A ak ano, ako vôbec na to? Ako som uz pisal vyssie, z mojho pohladu je problem uz aj prist do normalneho kontaktu s nejakou zenou...

P.S.

Sorry za dlhsie citanie a vopred diky kazdemu, kto tomu aspon venoval svoj cas.

Soli

Och aké falošné nádeje ti dávajú, že má veľa práce, skúšky... :D
Keď má žena záujem o chlapa tak odpisuje ako divá, je jedno či má robotu alebo nie. Prípadne dá vedieť že odpíše neskôr.
Táto ťa má zjavne na háku a odpisuje už len sem tam z donútenia.

ZdravyUsudok - áno dnešné ženy sú závislé na soc. sieťach a pokiaľ fakt majú záujem o chlapa tak tam budú do toho kukať každých 10 sekúnd či odpíše alebo nie. Veď by si predsa nenechali ujsť nejakého pracháča.

A ja myslím že tu sa nikto s tvojeho neúspechu neteší, len vedia dopredu aká je realita a už len to že sem píšeš po rady a nevieš čo ďalej znamená že si si sám sebou neistý, bojazlivý. Ženy vyhľadávaju presný opak - alfa samcov.

1994ka

Zdravyusudok... Nie, nemyslim si, ze mi ma kazdych 5 min odpisat. Myslim si, ze by mi mala odpisat skor nez po 16 hodinach pricom medzitym bola viackrat online. Nechapem tvoj utok. Tiez pracujem a mam aj ine povinnosti a zaluby...

antilooopa

Slovan-hnoj, keď ja budem chcieť decko, tak mi stačí sa s nejakým dobre vybraným kúskom vyspať počas plodných dní...nemusím si ho sťahovať do života :-D A súd mi alimenty prizná...ak o ne budem mať záujem.
Ale keď budeš chcieť to decko ty, to už bude tvrdší oriešok.
Raz darmo, ťaháš za kratší povraz.

ZdravyUsudok

1994
ty si myslia ze vsetci ludia su taki zavisli na social. sietach ze nemaju nic ine na praci len sediet a kazdu piatu minutu tukat do mobilu?
Toto robia bud len pubertaci alebo zavislaci,normalni ludia aj.pracuju, nakupuju, upratuju, varia, sportuju, venuju sa rodine ci znamym, idu von atd.
Ty vies mozno ma ine starosti a mozno ju nudis tak nema zaujem.
Daj jej cas, pockaj takych par dni , nepis jej a potom jej napis ci ma zaujem sa stretnut.

1994ka

Tak napísala mi, ale jej komunikácia je odmeraná. Nečakám, že sa to už zvrtne. Aspoň sa hnoj môže tešiť.

snejty

1994 - tyzden pockaj. Mozno ma teraz len vela prace, skusku, rodinny problem a proste nestiha. Po tyzdni by sa to uz mohlo ukazat na com si.

Cariboo

1994, to ma mrzi, daj jej este par dni a potom jej kludne napis ci ma zaujem. Budes moct za nou urobit ciaru a sustredit sa na ine.

1994ka

Ahojte, tak nechápem celkovo čo sa stalo, ale to dievča sa správa strašne divne. Už od pondelka je to veľmi nahovno, sotva sme v kontakte. Pred týždňom takto bola oveľa prívetivejšia, aj na stretnutí a aj po ňom. Neviem či som jej napísal niečo čo jej nepadlo dobre, ale mrzí ma to. Vyzeralo to dobre, teraz to cítim tak, že ju moc nezaujímam. Možno už má niekoho lepšieho..takže asi toľko z rozprávky. Ja jej už určite nenapíšem, ale trocha budem dúfať, že ona sa ešte ozve a že u nej spozorujem nejaký záujem..toť vše...