Skoro 40 a vobec nic...

Príspevok v téme: Skoro 40 a vobec nic...
JohnDoe123

Ahojte,

oisem sem, lebo sa nemam o takychto veciach prilis s kym porozporavat.

Tiahne mi pomaly na 40 a nikdy som nic nemal so ziadnou zenou alebo dievcatom- ani rande, ani pusa, vobec nic...

Na strednej sa mi pacilo sjedno dievca, ale bola mimo mojej ligy. Dnes zije s ovela mladsim, akymsi fitness trenerom v Dubaji. Na vyske sme boli sami chalani, skola bola narocna a tym, ze vyska bola v meste, kde som byval, obisiel ma aj internatny zivot. V praci kde som nastupil, uz dievcata boli (asistentky, personalistky), aj som s nimi dobre vychadzal, ale vacsinou boli vsetky zadane. Zjavne som ziadnu z nich nezaujal (na vyske a prve roky v praci som zo stresu a nedostatku pohybu pribral asi 25 kg) a nemal som ani sebavedomie, ani svedomie, pokusat sa niekomu preberat dievca. V praci som vydrzal sedem rokov a pred siestimi rokmi som zacal podnikat. Mame malu firmu, ktora sa venuje specifickej technickej cinnosti a v nasom odbore sa zeny prakticky nevyskytuju. Aby som povedal pravdu, za tych 6 rokov, co som odisiel zo zamestania, som sa s nejakou zenou (mimo pribuznych alebo konverzacie typu bude to 11,40, chcete platit kartou alebo v hotovosti?), bavil asi raz, na stretavke zo strednej (nie s tou babou z Dubaja, ta samozrejme neprisla).

Otazka- myslite, ze to ma este zmysel vobec sa o nieco pokusat? A ak ano, ako vôbec na to? Ako som uz pisal vyssie, z mojho pohladu je problem uz aj prist do normalneho kontaktu s nejakou zenou...

P.S.

Sorry za dlhsie citanie a vopred diky kazdemu, kto tomu aspon venoval svoj cas.

Soli

Mám kolegu ktorý už 2 týždne po výplate nemá žiadne peniaze, požičiava si pravidelne aj od 5 ľudí a potom sa schováva lebo nemá z čoho vrátiť. Ale každý deň vysype do automatu cca 20 euro na kávičky, bagety a sladkosti.
Raz som mu ponúkol možnosť si privyrobiť ale odpovedal mi že to sa mu nechce lebo tomu by musel venovať čas :D
To je v skratke taká slovenska mentalita

Soli

januska998 - som rád že som ťa pobavil, áno ja som toho názoru že každý človek keď bude makať tak môže zarábať dobre. Každý človek má na niečo danosť a stačí keď sa tomu bude venovať.
Samozrejme veľa ľudom radšej vyhovuje keď budu muklovať za pásom lebo nechcú mať zodpovednosť a nechcú vynaložiť energiu na to aby sa mali lepšie.
A áno to že si ľudia kupujú nové televízory a práčky na splátky to je presne to že slováci nevedia šetriť. Treba sa zakrývať takou perinou na akú máš. Televízor sa dá kúpiť aj z bazáru a práčka tiež. Ja som takto fungoval roky kým som nemal lepší príjem.
Ale tu slováčisko musí mať každý rok nový Iphone tak potom jasne že sme najzadĺženejšia krajina v EU.

SunFlower_3

“Slovan-hnoj” alias “dobreuz” si mi neodpovedal, prečo si sem znova zavítal. Admin ťa tu už raz blokol a fakt nechápem, prečo sa sem natískaš. Sám si sa vyjadril, že sem už chodiť nebudeš , že je to strata času.

Mimochodom, ešte som nevidela, že niekto má potrebu pchať sa niekde, kde ho administrátor nechce a dokonca ani prispievajúci. Dokonca aj Pilcuk prestal prispievať, aspoň mal nejakú hrdosť a viac sa neznižoval pod úroveň, o tebe sa to bohužial povedať nedá.

SlovanHnoj

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

SlovanHnoj

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

januska998

ze slovaci nevedia setrit a dobre mozu zarabaju vsetci .. no davno som sa takto nenasmiala... Tu uz mala byt davno minimalka aj 1000 eur pri cenach bytov a cenach vsetkeho .. ved tu si kazdy vsetko kupuje na pozicky a hypoteky dokonca novu pracku ci telku ... Dnes ked si chces zalozit rodinu aby si mal 100 000 na dvojizbovy byt ktory vobec nema taku hodnotu a pred par rokmi stal supku . Je to bohuzial dnes vsetko o peniazoch suhlasim. Ale nevidim ze by si slovaci zili nejako nadpomery. Ked tak tak na pozicky. Je tu par ludi co si kradne a maju luxusne auta drahe byty ale bezny clovek si tu nemoze niekedy ani nove zuby dat spravit. Takato je realita....

Soli

Joj ale si ale múdručká...

Prečo sa ty vyjadruješ na mňa že čo ja chcem a nechcem a urážaš ma že som stratená existencia ?
Ja sa vyjadrujem konkrétne na teba v príspevku ? Zjavne sa ťa môj príspevok osobne dotkol keď sa do mňa obúvaš. Asi si sa v ňom našla.

Ja sa vyjadrujem všeobecne ku vzťahom lebo na to je fórum !
Ja by som sa do nikoho nedovolil takto osobne rýpať ako ty lebo pokiaľ niekoho nepoznám osobne tak si nerobím názor. Ale ty to zjavne dokážeš.

Soli

Ženy nezaujíma či je chlap zadĺžený a teda má všetko pokupované na úvery, pôžičky a hypotéky - áno to je väčšina prípadov na SR.
Alebo či to má kúpené z reálne zarobených peňazí.
Lebo ona ho bude vyciciavať tak či tak a môže byť jej u riti aký je zdroj peňazí.
A keď zdroj vyschne a dobehne nejaký exekútor tak presedlá na druhého.
Je to neskutočne jednoduché.