Nemám šťastie v ženách?

Príspevok v téme: Nemám šťastie v ženách?
Blacky Black

Zdravím, založil som túto tému, lebo neviem si pomôcť. Neustále rozmýšľam, keď nemám ničím zamestnanú hlavu že čo robím zle a prečo spoznávam prevažne nesprávnych ľudí (intelektovo, vnímaním života, záujmami). V tomto prípade ide u mňa najmä o baby, keďže budem zanedlho už 28 ročný muž a ešte som nemal vážnejší vzťah a ani bližší kontakt s babou. Keďže som vo väčšej miere introvert, tak to skúšam dlhé roky, no prevažne cez zoznamky, sociálne siete, aj keď snažím sa už aj naživo spoznávať a viac sa socializovať, hoci aj prechádzkami po meste, keďže ja bary a diskotéky nemám v obľube. Občas sa mi cez tie zoznamky aj podarí nájsť babu s ktorou si lepšie rozumieme, no štve ma jedna vec, a to taká, že neskôr zisťujem, že jedny by sa chceli stále len zabávať a žijú "párty" životom, čo mi nejak neimponuje a cítim sa byť sklamaný, že my si asi nebudeme rozumieť a znova zrejme sklamanie. Potom spoznávam zas také, ktorým ja navrhnem už z vlastnej iniciatívy stretnutie, hoci sám som hanblivejší, no nie a nie sa s nimi stretnúť na fixnom dátume v danej hodine. Štve ma to, vnímam to ako naťahovanie a vyvyšovanie sa pred mužmi, že s ním môžu zametať, aj keď jemu ide len o reálne dobre vyvíjajúce sa stretávanie za účelom vážneho vzťahu.
Neviem prečo sú baby takéto aké som popísal vyššie, hoci ide o staršie baby 25+ prevažne. Rozmýšľal som aj ja či nie som nejaký odlišný v záujmoch, v intelekte alebo je tá "chyba" že som len jednoducho rýchlo vyspel a že ma už vôbec nelákajú takéto miesta ako bary, užívanie si, kamaráti.. Žijem skôr usadenejším spôsobom života, no mal som to v mladosti prevažne také, že som sa nejako nepotreboval "vyburovať", nič ani nechcem doháňať a ani nič nekalé nechcem so ženou, iba ma trápi, že ja mám problém k sebe nájsť "kompatibilnú" babu. Baby som mal stále rád aj mám, nebol sa na ne zastatý, ani ich nepodvádzam, len neviem prečo je to u mňa takto zlé..

ahjajjaj

ahoj, blacky black, myslím, že je to naopak. Máš zatiaľ šťastie v ženách. Mysli na takého Mina a čo s ním jeho (ex)priateľka robí. Tak je fajn, že sa Tebe nič také nestalo. V tomto veku si taký akurát na vážny vzťah, ale ešte nič nemáš stratené. Keď pominie situácia okolo koronavírusu, dala by som sa aj na nejaký zájazd s cestovkou. Je to príležitosť spoznať nových ľudí. Ďalšími možnosťami sú posilovne, plavárne a podobne. No a samozrejme internet.

Imma

Ahoj Blacky, dobre, môžeme si napísať. Keďže cez fórum sa nedajú posielať správy osobne, tak tu je môj e-mail: imma48911@gmail.com

Blacky Black

Hela212:
Tak niekto má, niekto možno nie, neviem netuším, ale nie každý pravú nájde a možno som ten prípad ja, aby som k nej aj niečo cítil a ma očarila

Soli:
Nemusíš mi tu dávať tie deprimujúce komenty, žiaľbohu viem že je veľa na peniaze a aj viem že aké sú tie baby, že by som rád žil vzťahovú dobu mojich rodičov. Dnešné ani nevedia poriadne variť, podaktoré sú aj pekne lenivé a nepoznajú pokoru a ludskosť.

Blacky Black

Imma:
Dúfam, že už mi to pošle, lebo píšem to tu po štvrtýkrát a tebe hlavne, lebo nebolo vôbec v mojom záujme ťa ignorovať a neozvať sa ti. Žiaľbohu, prvýkrát tu zakladám takto tému cez prihlasovanie a netušil som, že to tu bude mať ešte aj práve antispamovací limit. Včera som totiž dosť odpísal a viacerým, ale zhodou okolností to skončilo pri tebe ako som ti išiel písať a nebolo mi v ten deň umožnené odpísať. Preto verím, že už mi to snáď pošle. A samozrejme, iste že sa chcem zoznámiť, však inak by bol problém zažehnaný a takéto tu nemusel ani písať. Proste život podľa predstáv, ktorý ale nemám, lebo stále nemám svoju babu. Napíš mi keď to tu tak ide cez mail osobne aké máš záujmy, vek, niečo o sebe, odkiaľ si a keď sa dá aj fotku.

Blacky Black

Imma:
Dúfam, že už mi to pošle, lebo píšem to tu po štvrtýkrát a tebe hlavne, lebo nebolo vôbec v mojom záujme ťa ignorovať a neozvať sa ti. Žiaľbohu, prvýkrát tu zakladám takto tému cez prihlasovanie a netušil som, že to tu bude mať ešte aj práve antispamovací limit. Včera som totiž dosť odpísal a viacerým, ale zhodou okolností to skončilo pri tebe ako som ti išiel písať a nebolo mi v ten deň umožnené odpísať. Preto verím, že už mi to snáď pošle. A samozrejme, iste že sa chcem zoznámiť, však inak by bol problém zažehnaný a takéto tu nemusel ani písať. Proste život podľa predstáv, ktorý ale nemám, lebo stále nemám svoju babu. Napíš mi keď to tu tak ide cez mail osobne aké máš záujmy, vek, niečo o sebe, odkiaľ si a keď sa dá aj fotku.