Skleroza multiplex

RNG

Hyperbaricku kyslik(HBO, 1.3 atmosfery) zlepsuje prekrvenie tela a urychluje hojace procesy. V USA sa bezne pouziva, na Slovensku zialbohu nie.
Kedze SM(MS) je charakterizovany zapalami a leziami na nervoch a v mozgu, na mieste je zrychlenie hojenia tychto poskodenych oblasti, , ci uz doplnkami na regeneraciu nervov a najma poskodeneho myelinu, protizapalove doplnky, tiez enzymatickym cistenim,co je tiez forma protizapaloveho procesu, riedenim krvi alebo extra kyslikom v tkanivach, co ti da HBO.
V USA aj predavaju pomerne lacne HBO vo forme akoby spacich vakov, mnoho hercov to pouziva pravidelne, hlavne ked sa potrebuju po castych operaciach na "krasu" co najrychlejsie vyhojit.

martin82

Ja sa riadim aj radami RNG a Damiana. Drogujte si co chcete, zerte co chcete, je to vasa volba,ale nenadavajte na ludi kt.maju iny nazor. Stranky kde pisu hlavne chori je plno. Ludia hulia travu a beru lieky na alkoholizmus+standardne spomalovace. Kto ma ccsvi urobene,ci to neriesi nikto,lebo to nie je overene,radsej len depkovat a nadavat? Na kongrese neurologov pani mudr vravela,ako nebudu ludi posielat na zakrok do polska a uz vtedy sa to robilo v nuschi,ze wtf,kde sme,tyto maju liecit?

hermína777

Zdravím,
chcem sa spýtať, či ste niekto vyskúšal kryoterapiu alebo hyperbarickú komoru. Čo je lepšie s SM. Ďakujem.

tina78

RNG a uz si niekomu pomohol?
lebo citat tvoje eseje je jedna vec ale riadit sa podla nich druha.

a ak si taky mudry tak ma vyliec pomoz mi

a jedine co tu napises je zasa litanie nezrozumitelnych produktov

RNG

Nuz ked su rady od mojich lekarov t tejto teme nevitane a cenite si viac rady od jednotlivcov, co maju SM a trpia a nevedia co s tym, tak sa len pekne drzte za ruky a lutujte sa vzajomne, vymienajte si skusenosti medzi sebou a tancujte kolo kolo mlynske...
Ja pojdem radsej na temy alebo fora, kde si moje rady vazia, teda vlastne ani nie moje, ale znamych lekarov , ktori maju iny pristup k lieceniu, nez druhi, vcitane vasich.

tina78

ela070 presne si napisala to co som myslela

najlepsie su rady od cloveka ktory ma toto ochorenie a co mu pomohlo take rady si cenim viacej ako to co tu pisu ludia ktori maju cosi nastudovane

a tym nechcem fakt nikoho nahnevat

ked mi zacalo toto ochorenie tak by som dala kazdu korunu za vseliake lieky a doplnky a zrazu mi kopec ludi ponukalo taketo doplnky stalo sa len to ze som oplieskala kopec penazi a vysledky ziadne mozno nejake boli ale zanedbatelne

ela 070

ja suhlasim z tinou RNG ty mas tie rybacie oleje a rozne ine produkty vyskusane alebo len pises ako z vejkej knihy,ja tu cakam rady od ludi co z touto chorobou bojuju a nie co len pisu a radia na kazdom diskusnom fore ako ty.ja ked vidim od teba prispevky su pre mna nedoverihodne.dam na radu cloveka ktory ma produkt vyskusany a zaujme knemu stanovisko.od teba su to clanky ako z encyklopedie.

tina78

tak propagujes
pozri mne uz je to jedno
potom co som vyskusala vsetko od aloe vera a inych pripravkov aj od teba uz neverim na nic