Skleroza multiplex

ela070

nefinka co mas dievcatko alebo chlapceka napis ako sa vola a verim ti ze mas prace dosto okolo babatka.ja sa tiez teraz ucim na ten vodicak dufam ze skusky spravim.

Majlo2

Tak včera mi dali to tysabri a už som doma, nemalo to na mňa žiadne vedlajšie účinky, tak už len uvidím či to pomôže.

sydney

nepozeravam tu relaciu (hra na city,ale cisto moj nazor),o co islo? v archive som si len precitala o tej ,,milej" pani,je niekde aj cely diel?

Simonetta155

A ktoré doplnky by som mala brať pri začiatočnom štádiu Sm(poprosila by som konkrétne názvy a aby boli dostupne v slovens.lekárňach.Prosím o Vašu pomoc a radu :)

RNG

Zla nformacia.
Moje doplnkove obchody som musel zlikvidovat uz v septembri 2008 z roznych dovodov, ako nedostatok casu, financne straty osobne problemy atd.
Dnes ale nie je problem cez internet objednat aj tie najlepsie doplnky odkialkolvek zo sveta ako to robi uz plno Slovakov. Spoliehat sa na lekarne a dovoz na Slovensku je slabe. Kto chce spickove pordukty, musi si ich objednat prioamo z miest , kde sa vyrabaju alebo distribuuju. A to rozhodne nie su lekarne, ktore sa sustredia na lieky, nie na casto priamu konkurenciu liekov, potravinove doplnky.