Skleroza multiplex

5qo

antony ozon pouzivaju lekari,a aj u nas aj ked zatia llen na problemy s chrbticou. ja hovorim len co by som ja robil keby som mal tuto diagnozu.ale rozhodne kazdy kdo ma rozum by nepocval lekarov kedze onitvrdia ze to leicit nevedia a ani pricinu nevedia. odporujes si v tom ze tvrdis ze toto co sa tu tvrdi je blbost ale pri tom hovoris o tom ze potlacanie imunity to tlmy a ze preto to nemoze byt pravdaa praveze moze kedze bez imunity neni atak patagoenu. a ako sa preprogramovala imunita na vlastne telo tak ako vysvetlis niektorych vyliecenych -to by snad nebola vratne nie?a ak sa daju virusi tak lahko detekovat preco sa nedaju zistit biopsiou ale len cez proti latky co moze byt falosne pozitivne a falosne negativne.je to snad logicke ze ked je nieco v tele co tam nema byt ze to telo napada -to ze to tam clovek nevie najst este neznamena ze to tam neni ,ale to je kazdeho vec co s tym bude robit ,ked chcu chodit ludia k lekarom zo smrtelnou chorobou a nehat si len potlacat symptomy a nespravit nic pre vyliecenie a ani to neskusit to je kazdeho vec ked si svoj zivot nevazi

RNG

antony, najprv si prestuduj co su to interferony a ako vlastne pracuju v tele.
Na uvod aspon
en.wikipedia.org
A to nie je potlacanie imunity, prave naopak. A to som tu chcel zdoraznit.

Lekari v minulosti robili hromady chyb, nakoniec su to len ludia, a pouzivali metody a nazory, ktore dnes vyzeraju vyslovene smiesne. A boli si tiez okolo toho uplne isti.A ine nazory nazyvali sarlatanske,, ktore dnes uznavaju ako "jedine" spravne.
Nuz nevidim ziadny dovod, aby sucasne teorie a prax v buducnosti nevyzerali rovnako smiesne.
Alebo si myslis, ze teraz su uz tak hrozne dokonali, ze nerobia ziadne chyby a v buducnosti sa uz nic nebude musiet menit na tych dnesnych "uplne dokonalych a neomylnych nazoroch a tzv faktoch"?
Nuz ja si to nemyslim, hlavne ked su lekari, reputabilni, ktorych nazory tu uvadzam, lebo organizovana medicina napriek ich uspesnej praxi ich metody odmieta uznavat.
Ja som videl za svojho zivota hromadu tych nazorov padat .

Takze neviem, kto je tu vlastne sarlatan.
A co sa toho tyka, ja tu uvadzam len rady roznych lekarov, rozhodne za ne neberiem zodpovednost, o to viac, ze ani lekari neberu zodpovednost za svoje odporucene lieky a dnes stvrty dovod pre smrt su nasledky skodlivych postrannych ucinkov liekov. A nevidel som, ze by lekari, co ich rutinne predpisuju skoncili vo vazeni za neumyselne zabitie.
Pricom podla statistik na potravinove doplnky v roku 2008 NIKTO v USA nezomrel, na nakazy z potravin 5600 ludi a na nasledky predpisanych liekov 120 000 az 400 000 podla roznych lekarskych oficialnych zdrojov.
A ja tu radim len potravinove doplnky, lebo toto organizovana medicina uplne prehliada a ludia maju pravo na informacie.

Antony

preco ziadne z tvojich teorii niesu potvrdene normalnym vedeckym vyskumom. Pichat si ozon co tak rovno LSD? Prepac ty mi pripadas ze citas az prilis vela sarlatanskych prispevkov ...

Antony

Nemyslim ze si odporujem. Hovorim ze akakolvek znamy postup na kontrolu MS atakov interferony v akykolvek maju nazov sa zaklada na pozmeneni imunitneho systemu aby nenapadal bunky vlastneho organizmu. Napadanie buniek vlastneho organizmu preto je choroba pomenovana AUTOIMUNITNA. Neide o napadanie nejakych externych virusov. Poznamka: Virusy aj ked su male sa daju detekovat niekedy proti nim nemame ucinne prostriedky na ich nicenie ale detekovat sa daju

5qo

a na mozgu sa bezne ukladaju tazke kovy -zvlast ak by som maval aj klbne problemy k tomu tak by som o tom uvazoval a zacal sa ich zbavovat.

5qo

antony za prve si odporujes a za druhe zjavne nejsi dostatocne "scitany"k tejto teme, pretoze to ze oslabeny imunitny system spomaluje autoimunitne choroby ma suvislost s tym faktom ze kde nie je imunita nie je zapal a tym su mensie skody. je to logicke ze kde je zapal v tele tam sa nachadza nieco co tam nepatri-viď moaj reuma opuchanie kolien,nakoniec som zistil ze to boli tazke kovy a dodnes sami to roky neopakovalo aj ked predtym to trvalo 10rokov pravidelne. preto je tato teoria pre mna pravdepodobna. a to ze to moze byt kludne aj virus je pravdepodobne kedze virusy sa tazko dokazuju pre ich male rozmery. navyse bola dokazana uz davnejsie v pripade sklerozy pritomnost EB virusu keby si troska vedel po anglicky a vedel vyhladavat google. moj nazor je taky ze to moze byt hocico co tam nepatri a telo sa to snazi napadat,ja som mal nieco podobne len na srdci. no ak to je virus je to problem celkom lebo ak clovek bere uz kortikoidy je uplne bez imunity a bez imunity som virus este nevidel potlacit. snad ozon by som vyskusal v takom pripade vnutrozilne.ale ka to je pravda co asi je tak potom bez imunity na kortikoidoch sa virus este viac siri a keby sa prestali brat tak to prepukne este viac.....je to taky uzavrety kruh,ja by som asi ako prve vyskusal si nehavat pichat ozon

antony

Re: RNG SM je autoimunne ochorenie kde biele krvinky napadaju bielu hmotu myelin na povrchu nervov a tym spomaluju ale narusanie prenasanie eletrickych signalov. To je fakt. Je pravdou ze pricina preco vlastny imunytny system napada vlastne bunky nieje znama. Ale teorie o virusoch su viac nez nmenej pravdepodobne. Vyjadrenia o tom ze interferony posilnuju imunitny system su nepravdive. Ide skor o pozmenovanie imunitneho systemu takze nema tendencie napadat vlastny organizmus. Najucinnejsie lieky su tie ktore autoiumunitny system system oslabia najviac. natalizumab alebo alebo alemtuzumab (v sucastnosti v testoch). Mnohe z tych liekov sa pouzivaju pri lieceni dasich chorob ktore uzko suvisia s nadprodukcia bielych krviniek.
RNG mnohe z tvojich rad mi pripadaju ako sarlatanstvo a neviem ci si pripraveny akceptovat zodpovednost za to ak sa niekto v dobrej viere da na tie tvoje metody a nepotvrdene teorie o virusoch, olejceky a neviem co este.

Majlo2

Tak čo sa týka zdravia aj u mňa je to celkom dobre. Tiež pôjdem na magneticku asi za mesiace a uvidím či betaferony pomáhajú.