Skleroza multiplex

Antony

V roku 2008 som bol diagnostikovany so sklerozou multiplex relapse-remiting formou.
To mi uplne otocilo zivot o 180 stupnou. Kariera osobny zivot cela buducnost vsetko zrazu nemalo zmysel a nema zmysel. Pre tym nez mi potvrdili moju diagnozu som o tej chorobe vedel len velmi malo.Najprv som to ignoroval a vravel som si ze urcite lekari sa niekde pomylili ze to o com citam sa nemoze stat mne.
A ver mi ze z osobnych dovodov som zacal o tom vela citat.O chorobe a moznostiach liecby a tiez o vyskume.Cital som o zazracnych kurach. a ver mi ze ked si do google zadas cure for sclerosis multiplex dostanes viac ako 5 milionov odkazov ale je to vsetko drvivej vacsine sarlatanizmus. Momentalne nieje nic co by moju chorobu vyliecilo. A tu prichadzaju pani co vsade boli vsetko skusili a skoro pri tom zomreli a rozdauju rozumy. o dpovedz mi na otazku ked si chory a predpisu ti antibiotika ktore nicia oblicky beries ich? vsetko je o kompromisoch. Pozri momentalne beriem na svoju chorobu natalizumab mozno do konca zivota je to liek ktoreho licancia bola v USA na cas pozastavena koli tomu ze sa vyskytli urcite umrtia v dosledku jeho uzivania. ver tomu ze to mam vsetko nastudovane a som ochotny podstupit ten risk aj to oddiali den mi bude niekto bude musiet utierat zadok lebo to nezvladnem sam. Tak asi tolko k tym tvojim ozonom.J len dufam ze nikdy vaznejsie neochories lebo pri tvojom pristupe 5SQ velke sance asi nebudes mat.

5qo

za prve aku vikipediu ked vies trocha po anglicky pouzi na to co som povedal google zadaj ozone therapy multiple sclerosis a mas tam 17700 odkazov vela z toho z centier kde to pouzivaju napriklad a nie wikipedia.no a vyrobcovia suplementov nie su charita ale neskodia aspon a nesposobuju posodenie tela ako lieky,a nepotrebujes potom dalsie a dalsie suplementy.kdezto ja som cele detstvo chodil k doktorom a akurat mi vaic nicili tel oa imunitu a stale som bral viac liekov mal viac chorob okrem chronickych vratane reumy, potom pribudli alergie ,infekcne choroby s horuckami 40 a zapal pluc to bolo bezne nakoniec mi znicili imunitu tak ze som dostal zapal srdca a skoro som umrel . tak z toho si obraz spravi kazdy sam .cim clovek castejsie bere lieky tym ich bere viac a ma viac chorob lebo uz len kazdy liek zatazuje minimalne oblicky ktore riadia dolezite procesy v tele,a dalsia vec je ze kopec veci co sposobuje zdravotne problemy medicina uplne popiera a nejsu pre nu ani dolezite.mne osobne lieky a medicina dost znicila zdravie a skoro som umrel vdaka tomua neni som sam staci sa pozretakeho veku sa dozivaju ludia co beru dozivotne lieky na tlak astmu...
osobne nemam potrebu na teba reagovat lebo vidim ze nevies o zdravi a chorobach vobec nic si uplne nefundovane clovek nemas ziadne vedomosti a informacie,ale niekdo sa musi ozvat aby nevidel niekdo treti kdo sem pride len tvoj nazor

Antony

Nikdy som sa neprosil o tvoje reakcie ale ak sa niekto nominuje do rad tak ich musi mat niecim podlozene a nie sa hrat na mudriasa a prekladat wikipediu. nehovorim ze nejaky olejcek alebo suplement vyrobeny "neziskovou" organizaciou ta rovno zabije ale ak odmietas ortodoxnu medicinu a neliecis sa nejakym overenym a podlozenym sposobom tak potom nech ta neprekvapi ze v lepsom pripade skoncis so sklerozov multiplex na voziku. Co sa tyka fora davat rady ale tiez mat aj zodpovednost. Vies je ine poradit niekomu zdravo sa stravat a byt pozitivny a ine ze vykasli sa na lekarov lebo aj tak nic nevedia.

5qo

jedine zahravanie sa zo zdravym su lieky. hovoris totalne z cesty pretoze profituju jedidne drpgpve firmy.a doplnky aspon nesposobuju dalsich x zdravotnych problemov ako lieky. najadnej strane tvrdis ze doplnky vobec neucinkuju a potom ako kazia zdravie,tak si vyber uz konecne, v kazdej druhej vete si odporujes. a uz nebudem reagovat lebo bavit sa s niekym kdo o tom nic nevie a jeho tvrdie sa rodi cisto v jeho hlave a nevie to ani niak dolozit alebo dokazat ale je to podla neho tak pretoze si to mysli to nema zmysel sa bavit s niekym takym,max sa krasne a nech ti je dobre v tvojej pravde a realite ,ahoj,a inak toto forum vzniklo na to aby tu niekdo niekomu poradil odovzdal skusenosti dal nove moznosti na vyrienie zdravotnych problemov a nevzniklo preto aby tu obmedzeni ludia davali dary typu chodte k lekarovi,to by snad kazdeho napadlo bez tvojej uzasnej rady. takze ak nemienis nikomu radit tak by si sa mohol zdrzat tvojich trapnych komentarov,uz sa k tebe nevyjadrujem ja sa snazim aspon niekomu poradit

Antony

ok pan vsade bol a vsetko skusil. Skusat nove veci je fajn ale ked ide zo zahravanim sa zo zdravim ked sa ludia vo viere obracaju na nejake olejceky to az tak fajn nieje ak to moze niekomu uskodit. A hlavne ber na vedomie ze aj producenti roznych suplementov niesu charita a tiez na tom zarabaju. Zle na tom je ze zarabaju na nestasti druhych.

5qo

no ja som vyskusal kopec tychto veci z tejto oblasti co su popierane , utajovane a osocovane medicinou(doktormi) a inymi dealermi drogovych firiem,a zistil som kolko z nich bolo ucinych a bolo to klamstvo,oni maju na svojej strane media a co sa povie a napise v mediach je automaticky pravda tak sa tazko presviedca ludi,ale niet nad vlastnu skusenost

Antony

Myslim ze ani nic nekonvencne tuto chorobu zatial nevyliecilo. A ak by nieco take bolo tak uz davno by to vyslo na svetlo bozie. A dotycny by za to dostal kredit. Takze ak o niecom vies tak von s tym. Overit kontrolovane v double blind tests. Inak je to iba sarlatanstvo

Antony

Myslim ze ani nic nekonvencne tuto chorobu zatial nevyliecilo. A ak by nieco take bolo tak uz davno by sa niekto toho chytil a minimalne sa snazil dokazat. Ver mi ze by za to dostal kredit.

5qo

no mas pravdu radsej sa drzat konvencnej mediciny a liekov ktori tuto chorobu len liecili ale este nikdy nevyliecili, urcite by si bral aj ty tuto prognozu keby s ta to tykalo-dozivotne sa liecit a nepokusat sa vyliecit

Antony

Myslim ze uplne najlepsie sa orientovat na "vierohodne" zdroje ako wikipedia a nejake "mudre" osobne nazory od RGN, 5qo ktory prekladaju wikipediu. Myslim ze nebezpecenstvo je v tom ze niekto kto je prave diagnostikovani a chyta sa kazdej slamky v snahe sa uzdravit nakoniec sa vykasle na akukolvek liecbu a dostane sa do horsieho stadia.